inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 11. prosince 2018 svátek má Dana
Vyhledat v Pozri:

Půjčovna nářadí Brno Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Půjčovna nářadí Brno

Půjčovna stavebního nářadí Chmela, Brno. Nabízíme cenově výhodný pronájem. Máme v nabídce bourací, sekací, vrtací či řezací nářadí. Dále nabízíme agregáty, vibrační techniku a další stavební nářadí.

http://www.pujcovnachmela.cz
Zařazena v kategori:

Nářadí, nástroje

Profil stránky Půjčovna nářadí Brno

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Prodej nářadí maloobchod a velkoobchod Limex Praha
Velkoobchod nářadím Limex. Provádíme velkoobchodní i maloobchodní prodej ručního nářadí, nástrojů, malých strojů a doplňkového sortimentu. Jedná se o profesionální nářadí pro stavební, strojírenské a opravárenské obory. Poskytujeme též poradenství o výrobcích a produktech.
Kování pro truhláře a výrobce nábytku Praha
Široká nabídka kování pro truhláře a výrobce nábytku. Stroje Blue Max a montážní přípravky, závěsy a kování pro výklopná dvířka, kování pro posuvné a skládané dveře, zásuvky a výsuvy, systémy kování pro kanceláře.
Vrata, brány Šusták
Prodáváme a instalujeme garážová vrata, průmyslová vrata a posuvné brány Hormann. Dále nabízíme žaluzie, předokenní rolety, markýzy a sítě proti hmyzu.
Prodej trezorových zámků nejvyšší kvality a bezpečnostní třídy Kaba Mauer
Prodej trezorových zámků Kaba MAUER. Kromě trezorových zámků Kaba MAUER prodáváme také depozitní zámky, časové zámky a další trezorové komponenty. Vyrábíme i trezorové dveře nejvyšší bezpečnostní třídy. V nabídce máme trezorové zámky Kaba Mauer na klíč, zámky mechanické, kombinační i elektronické trezorové zámky. Firma Kaba Mauer je dnes přední výrobce trezorových zámků hlavně pro Evropu. Již více než 140 let nabízí mechanické klíčové a elektronické trezorové zámky.

Naše tipy:
Zkuste hledat Půjčovna stavebního nářadí na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Půjčovna stavebního nářadí v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Xbags – batohy Dakine, kufry Samsonite
Internetový obchod Xbags nabízí široký sortiment batohů Dakine, kufrů Samsonite, cestovních zavazadel, příručních zavazadel, kabelek, aktovek, batohů na notebook, penálů a peněženek.
Velvyslanectví Brazilské federativní republiky, Praha
Konzulární, obchodní a kulturní informace. Zajištění víz a povolení nutných k vycestování do Brazílie. Zastupování zájmů brazilských občanů. Podpora mezinárodního obchodu.
Osvetleni-elektro.cz internetový prodej
Internetová prodejna www.osvetleni-elektro.cz Vám nabízí kompletní nabídku svítidel, osvětlení a elektroinstalačního materiálu pro Vaši stavbu, dům, kancelář nebo prodejnu od výpočtu, návrhu až po dodávku a realizaci. Pro Vaše provozovny nabízíme Lištové systémy, Expoziční osvětlení, Zářivkové mřížkové osvětlení a mnoho dalšího.
Hotel Maxičky ubytování Děčín
Atraktivní prostředí nabízí ideální podmínky pro letní i zimní pobyty. V okolí najdete řadu možností pro turistiku, cykloturistiku a terény pro běžkaře. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci, letní terasu s grilováním.
Číštění kanalizaci Praha
Čištění kanalizace bytové, domovní, venkovní. Tlakové a strojní čištění kanalizace. Prohlídky videokamerou, poradenství, opravy a montáže, havarijní služba. Instalatérské práce. Rychlý příjezd bez příplatku.

Volná místa
Volná místa
bazar