inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 17. červenca 2019 svátek má Martina
Vyhledat v Pozri:

Pronájem lodí a pořádání kapitánských Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Pronájem lodí a pořádání kapitánských kurzů

yachtcharter plachetnic, katamaranů, motorových člunů a jachet vlastní flotily v Chorvatsku. Pořádání kapitánských kurzů, kondičních plaveb a přeplaveb. Plavby kolem Malty do Kartága.

http://yachting2000.eu
Zařazena v kategori:

Jachting

Profil stránky Pronájem lodí a pořádání kapitánských

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kapitánský průkaz, Řidičák na loď snadno a rychle KurzVMP Praha
Nabízíme moderní videokurz sestavený špičkovými českými odborníky, který uchazeči o kapitánský průkaz umožní důkladnou přípravu na předepsané kapitánské zkoušky. Jedná se o moderní učební metodu, která vás časově ani finančně nezatíží. Naučíte se vše, co potřebujete pro složení zkoušek a papíry na loď máte v kapse. Naše kurzy vedou ti nejlepší profesionálové v ČR s dlouholetou praxí.
Jachting na Slezské Hartě
Půjčovna plachetnic, jachtařská škola, plavby, eshop. Půjčovna kajutových plachetnic, provoz výukových plaveb pro začínající i pokročilé jachtaře. V naší nabídce naleznete nejen plavby pro jachtaře, ale i plavby pro návštěvníky Slezské Harty. Pořádáme plavby pro děti formou školních výletů.
Jachting v Chorvatsku, Turecku, Itálii, Francii a Španělsku. FunYacht, Poříčí n/Sáz
Vyhledávání lodí a nabídka, popis lodí, plavby a kurzy, prodej lodí, praktické rady, cenník.
Pronájem lodí a pořádání kapitánských kurzů
yachtcharter plachetnic, katamaranů, motorových člunů a jachet vlastní flotily v Chorvatsku. Pořádání kapitánských kurzů, kondičních plaveb a přeplaveb. Plavby kolem Malty do Kartága.

Naše tipy:
Zkuste hledat yachtcharter plachetnic, katamaranů, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat yachtcharter plachetnic, katamaranů, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
prokarneval.cz zábava, párty, karneval
Prokarneval.cz nabízí vše pro párty a oslavy. Jsme maloobchod a velkoobchod s karnevalovým zbožím a najdete u nás přes 1000 produktů jako masky, škrabošky, kostýmy, klobouky, havajské věnce či sukně. Provozujeme rovněž půjčovnu kostýmů.
Hotel Ráj, Smržovka
Hotel se nachází 3 km od lyžařského areálu Špičák, noční lyžování, mnoho běžeckých a sjezdových tratí - Jizerská magistrála.
Prodej pronájem nemovitostí v celé České republice Realitní kancelář Reality Verus Sušice
Realitní kancelář Verus nabízí zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí, kompletní právní servis, jednání s katastrálním a finančním úřadem, zpracování znaleckých posudků a další služby, jako je řešení exekucí a insolvencí. Naši makléři Vám ochotně poradí s prodejem realit jakéhokoliv typu. Obraťte se na nás. Našim cílem je spokojený klient.
Dámské a pánské oblečení VACANT, Teplice
Dámské a pánské oblečení, peňeženky a kabelky. Zboží pro lidi mladé věkem, duchem nebo stylem života. V průběhu celého roku přinášíme další a další nové modely.
Čalounictví Praha čalounění dveří, renovace
Čalounictví Toupal Praha provádí profesionální čalounické služby, mezi něž patří čalounění dveří, renovace dveří i odhlučnění dveří. Veškeré služby provádí naše čalounictví dle přání a požadavků našich zákazníků.

Volná místa
Volná místa
bazar