inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 22. ledna 2020 svátek má Slavomír
Vyhledat v Pozri:

Projekty tepelných zdrojů a rozvodů Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekty tepelných zdrojů a rozvodů tepla stavebnictví P PROJEKT Bílina

Projekty tepelných zdrojů a rozvodů tepla, autorizací pro obor technika prostředí staveb, specializace vytápění a vzduchotechnika. Zajišťuji kompletní dokumentaci se všemi profesemi, které jsou potřebné pro akci. Celá projektová dokumentace je zpracována na počítači. Používaný grafický program je AutoCad.

http://www.pevny-pprojekt.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekty tepelných zdrojů a rozvodů

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Nízkoenergetické domy, sruby, dřevostavby
Firma Delta Panel se zabývá výrobou a montáží dřevostaveb (dřevostavby, dřevěnné domy, sruby, nízkoenergetické domy, roubenky, dřevěnné altány, dřevěnné prodejní stánky a jiné) pro bydlení, rekreaci a nebo pro jiné využití.
Rekonstrukce bytových a nebytových prostor ADA STAVBY Praha
Jsme specialisté pro komplexní řešení Vaši stavby. Modernizace, rekonstrukce a přestavby rodinného domu, bytu, chaty , zateplení budov, fasády.Naše firma provádí : rekonstrukce bytových a nebytových prostor, montáž tepelné izolace a rekonstrukce fasád.Rekonstrukce RD a bytových jader (obklady a dlažby), montáž sádrokartonu.
Protipožární nátěry, nástřiky AAA COLOR Brno
Prodej kompletního sortimentu nátěrových hmot včetně speciálních protipožárních nátěrů a nástřiků určených k protipožární ochraně ocelových a dřevěných konstrukcí, betonu, elektrických kabelů, textilu, papíru atd. Naše společnost zajištuje komplexní služby v oblasti pasivní ochrany staveb a provádíme veškeré stavební práce, zateplování budov a další.
Stavitelství a rekonstrukce Veselský, České Budějovice
Provádíme odborné stavební práce a rekonstrukce bytových a nebytových prostor. Do naší práce vkládáme mnohaleté zkušenosti s použitím moderních postupů. Dále poskytujeme vodoinstalatérské a zednické práce s malířstvím.

Naše tipy:
Zkuste hledat Projekty tepelných zdrojů na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Projekty tepelných zdrojů v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Přeprava nebezpečného odpadu Bohumínská logistická společnost BOLOGIS
Poskytujeme poradenství v oblasti přepravy nebezpečného odpadu a služby bezpečnostního poradce. Odborné poradenství v oblasti přepravy nebezpečného odpadu po silnici, po železnici i po moři. Provozování drah a drážní dopravy, poradenství v dopravě a logistice.
Osobní bankrot, oddlužení fyzické osoby INTER IVCO Frýdek Místek
Osobní bankrot, oddlužení a insolvence fyzické osoby. Pomoc, jak vyhlásit osobní bankrot a oddlužení fyzické osoby v krátké lhůtě. Zpracujeme Vám ze zákona způsobilý návrh na osobní bankrot a povolení oddlužení. Umíme profesionálně řešit Osobní bankrot, nebo-li úpadek a neschopnost splácet dluhy. Pomůžeme Vám najít nejvýhodnější ekonomické řešení a východisko z Vaší složité finanční a životní situace.
Britské kočky chovatelská stanica Argento Pelo Rychnov nad Kněžnou
Chovatelská stanice britských koček Argento Pelo sídlí v Rychnově nad Kněžnou a byla založena v roce 2010. Kočky, které chováme, jsou součástí naší rodiny a jsou to naši mazlíčci. Naší specializací je britská kočka v barvách silver shaded (stříbřitě stínovaná) a golden shaded (zlatě stínovaná) se zelenýma očima. Naše kočky mají německé předky a jsou ze špičkových chovatelských stanic.
Teakový nábytek vysoce kvalitní nábytek
Teak-nabytek se zabývá přímým dovozem vysoce kvalitního teakového nábytku. Teakový nábytek je vhodný pro využití volného času na zahradě - zahradní teakové stoly a zahradní teakové židle, stejně tak je teakový zahradní nábytek velmi oblíben.
Advokátní kancelář Madaj: směnky, věci směnečné
AK Madaj: advokátní kancelář specializující se na směnečné právo, tedy na právní služby, poradenství a zastupování ve věcech směnečných a na související občansko a obchodně právní úkony a záležitosti týkající se směnky a směnek...

Volná místa
Volná místa
bazar