inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 22. ledna 2020 svátek má Slavomír
Vyhledat v Pozri:

Projekty staveb, odhady nemovitostí, znalecké Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekty staveb, odhady nemovitostí, znalecké posudky, Louny

Zabýváme se odhady a oceňováním nemovitostí, znaleckými posudky a a projektovou činností. Nabízíme vypracování kompletní projektové dokumentace, provádění odborného technického dozoru staveb.

http://www.odhadyaprojekty.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekty staveb, odhady nemovitostí, znalecké

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Hotové garáže široká nabídka garážových řešení Hotovedomy
Firma Hotovedomy nabízí širokou nabídku hotových garáží, plechových i betonových. Mimo kvalitních garážových řešení přidává firma Hotovedomy také jistotu profesionálních montážních prací a záručního i pozáručního servisu. Stavební část společnosti zajišťuje kompletní stavební práce na RD a to od stavby RD na klíč až po přípravné a dokončovací stavební práce. Specializujeme se v oblasti zakládání staveb zejména pro montované stavby. U bytových domů zajišťujeme kompletní rekonstrukce a zateplování budov. Ve spolupráci s předním výrobcem zámkové dlažby zajišťujeme také pokládku zámkové dlažby.
Pokládka zámkové dlažby, prodej Praha
Strojní i ruční pokládka zámkové dlažby o větších i menších rozlohách. Budování zpevněných ploch komunikací, parkovišť, okolo rodinných domů, chat i v zahradách. Doprovodným programem je výstavba schodišť a zpevněných svahů z betonových tvarovek. Zpevněné plochy na bázi betonových tvarovek je jednoduché a cenově přijatelné řešení oproti v minulosti používaným materiálům jako je kámen či živičný povrch. Jsme připraveni realizovat Vaše architektonické záměry od chodníku k rodinnému domu až po parkoviště hypermarketu.
Topení, kotle Vaillant
Plynové kotle VAILLANT. Specializovaný prodejce a servis. Provádíme montáže topení. Zhotovíme rozvody pro plyn, vodu, odpady. Navrhneme vhodný kotel a zajistíme teplo a ohřev TUV.
AA podlahy, s. r. o., podlahy všeho druhu, prodej, montáž
Firma AA podlahy, s. r. o., nabízí komplexní služby v oblasti prodeje a montáže podlahových krytin. Snažíme se našim zákazníkům maximálně vyhovět a poskytnout dlouholeté zkušenosti s podlahami každého druhu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zabýváme se odhady na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zabýváme se odhady v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Přeprava nebezpečného odpadu Bohumínská logistická společnost BOLOGIS
Poskytujeme poradenství v oblasti přepravy nebezpečného odpadu a služby bezpečnostního poradce. Odborné poradenství v oblasti přepravy nebezpečného odpadu po silnici, po železnici i po moři. Provozování drah a drážní dopravy, poradenství v dopravě a logistice.
Osobní bankrot, oddlužení fyzické osoby INTER IVCO Frýdek Místek
Osobní bankrot, oddlužení a insolvence fyzické osoby. Pomoc, jak vyhlásit osobní bankrot a oddlužení fyzické osoby v krátké lhůtě. Zpracujeme Vám ze zákona způsobilý návrh na osobní bankrot a povolení oddlužení. Umíme profesionálně řešit Osobní bankrot, nebo-li úpadek a neschopnost splácet dluhy. Pomůžeme Vám najít nejvýhodnější ekonomické řešení a východisko z Vaší složité finanční a životní situace.
Britské kočky chovatelská stanica Argento Pelo Rychnov nad Kněžnou
Chovatelská stanice britských koček Argento Pelo sídlí v Rychnově nad Kněžnou a byla založena v roce 2010. Kočky, které chováme, jsou součástí naší rodiny a jsou to naši mazlíčci. Naší specializací je britská kočka v barvách silver shaded (stříbřitě stínovaná) a golden shaded (zlatě stínovaná) se zelenýma očima. Naše kočky mají německé předky a jsou ze špičkových chovatelských stanic.
Teakový nábytek vysoce kvalitní nábytek
Teak-nabytek se zabývá přímým dovozem vysoce kvalitního teakového nábytku. Teakový nábytek je vhodný pro využití volného času na zahradě - zahradní teakové stoly a zahradní teakové židle, stejně tak je teakový zahradní nábytek velmi oblíben.
Advokátní kancelář Madaj: směnky, věci směnečné
AK Madaj: advokátní kancelář specializující se na směnečné právo, tedy na právní služby, poradenství a zastupování ve věcech směnečných a na související občansko a obchodně právní úkony a záležitosti týkající se směnky a směnek...

Volná místa
Volná místa
bazar