inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Projekty staveb, odhady nemovitostí, znalecké Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekty staveb, odhady nemovitostí, znalecké posudky, Louny

Zabýváme se odhady a oceňováním nemovitostí, znaleckými posudky a a projektovou činností. Nabízíme vypracování kompletní projektové dokumentace, provádění odborného technického dozoru staveb.

http://www.odhadyaprojekty.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekty staveb, odhady nemovitostí, znalecké

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Měření radonu Šternberk RadTest
Naše firma se zabývá měřením radonu, radonového indexu pozemku po celé Moravě. Měření radonu se nejčastěji využívá k získání stavebního povolení. Stanovení radonového indexu pozemku provádíme vysoce odborně a v termínech, které se maximálně přizpůsobí potřebám zákazníka. Vlastníme Zvláštní odbornou způsobilost získanou od Státního úřadu pro jadernou bezpečnost. Při změření Radonu poskytujeme poradenství v oblasti protiradonového opatření zdarma.
Vysokozdvižné plošiny prodej, pronájem, servis RENTAL plošiny Planá nad Lužnicí
V naší nabídce najdete montážní a vysokozdvižné plošiny nejrůznějších typů k prodeji i pronájmu. Zajišťujeme také servis plošin a půjčovnu lešení. Vysokozdvižné plošiny máme v širokém sortimentu. Nabízíme i elektrické a motorové montážní plošiny. Firma sídlí v Plané nad Lužnicí v okrese Tábor.
Rocknet výškové práce, sanace skal
Společnost Rocknet s.r.o. provádí výškové práce, sanace skal a mostů, síťování, bourací a potápěčské práce, gabiony - opěrné zdi. Dále nabízí řešení stavebních problémů s zpevňováním svahů a skal, rekonstrukce komínů a chladírenských věží.
Stavební stroje prodej dílů HEVOS Šumice
Prodej alternativních i originálních dílů na traktorbagry, minibagry, bagry, nakladače, dozery a hydraulická kladiva. Náhradní díly z velkoskladů nebo přímo od výrobců. Pro zákazníky jsme vytvořily malý eshop pro výběr filtrů, olejů a dalšího spotřebního materiálu pro jejich bagry a nakladače. Nabízíme zde sortiment pro naše stroje na které prodáváme náhradní díly, ale postupně rozšiřujeme typy strojů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zabýváme se odhady na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zabýváme se odhady v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Mobilní telefony Tely.cz
Mobilní telefony, prodej. Maloobchodní internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství. Snažíme se Vám vždy nabídnout zboží za špičkové ceny.
Polotovary z neželezných kovů ALUPLUS Jirčany
Prodej polotovarů z neželezných kovů, zejména pak z hliníku, a to za ceny přijatelné pro všechny vrstvy zákazníků. Nabízíme sortiment plechů, trubky a základní profily. Na všechny polotovary lze zajistit dopravu, dodat atesty nebo i případně poradit v případě nejasností.
Autoservis Javecar Horní Tanvald
Autoservis Javecar Horní Tanvald se o Vás v případě dopravní nehody postará od A do Z. Vaše havarované vozidlo odtáhne, přistaví vám náhradní vůz, vyřídí vše potřebné s pojištovnou a vozidlo opraví. Opravený vůz Vám předáme v našem servisu, kde nám vrátíte náhradní vůz, nebo přímo u Vás doma, kde si zároveň převezmeme náhradní vůz.
Reproduktory Audioengine POSITRONIX Brno
Špičkové reproduktory a systémy pro bezdrátový přenos zvuku. Psychowalkmany, AVS přístroje a příslušenství. Psychowalkmany odstraňují únavu a stres, zlepšují kvalitu spánku a celkovou psychickou odolnost a pohodu.
Žilní poradna - léčba hemoroidů a křečových žil
Návody a rady od odborníků, jak se efektivně zbavit hemoroidů, křečových žil, trombózy, bércových vředů a dalších žilních problémů.

Volná místa
Volná místa
bazar