inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 22. ledna 2020 svátek má Slavomír
Vyhledat v Pozri:

Projekty staveb Dopravně inženýrská kancelář Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekty staveb Dopravně inženýrská kancelář DiK Janák Trutnov

Projekty liniových dopravních staveb, dopravně inženýrská činnost. Zajišťujeme dopravně inženýrskou činnost a projektování staveb komunikací. Projektujeme silnice, místní komunikace, křižovatky i cyklostezky. Spolupracujeme s řadou specialistů ostatních profesí za účelem zajištění komplexní projektové dokumentace. Veškeré projektové práce jsou zajišťovány digitálně na grafických stanicích, pracujících s grafickými modelovými a výpočtovými systémy.

http://www.dik-tu.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekty staveb Dopravně inženýrská kancelář

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stavební a obchodní společnost Q+ building, Říčany
Q+ building je stavebně obchodní společnost se specializací na stavby RD na klíč a na realizaci ucelených lokalit bytové výstavby.
Stavební a zednické práce Jičín
Kvalitní stavební práce pro vás zajistí stavby na klíč, stavební práce, zednické práce, rekonstrukce bytového jádra, zateplení fasád, půdní vestavby, obkladačské práce, sádrokartonářské práce a další stavební práce v lokalitě Jičín.
DATOSTAV s.r.o. kanalizační materiál pro Prahu a střední Čechy
Velkoobchod a maloobchod kanalizačním materiálem, především pro Prahu a střední Čechy. Dále zajišťujeme odbornou likvidaci odpadu, stavební práce a nákladní dopravu, prodej, pronájem a správu nemovitostí.
Výstavba inženýrských sítí, V stav group Olomouc
Naše firma se zabývá výstavbou inženýrských sítí již 12 let. Provádíme kabelové rozvody, kanalizace, vodovody, řezání asfaltu, úpravy povrchů. Naší specializací je práce v těžko dostupném terénu kráčivým bagrem Kaiser S1 a Menzi Muck. Používáme ekologicky odbouratelná maziva, což je důležité pro práci ve vodě. Potřebujete-li vyčistit rybník, srovnat těžko dostupný svah, nebo připojit inženýrské sítě, kontaktujte nás a my Vám vytvoříme nabídku na míru.

Naše tipy:
Zkuste hledat Projekty liniových dopravních na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Projekty liniových dopravních v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Lamináty pro architekty lamináty
Informační server o laminátech, jejich designu a použití v interiérech a exteriérech. Online katalogy s barevnými vzorníky laminátů. Návody a informace o použití, zpracování a údržbě laminátu.
Neseriózní fetišisté a spol.
Osobní webová prezentace o neseriózních fetišistech, video, odkazy na weby zaměřené na fetiš a další ...
Motorové oleje, filtry, maziva Výměna oleje a filtru Rychnov nad Kněžnou
Nabízíme kvalitní motorové oleje. Převodové, hydraulické a průmyslové oleje za velmi příznivé ceny. Prodáváme vzduchové, olejové, palivové, hydraulické, plynové a průmyslové filtry. V naší provozovně Rychnov nad Kněžnou si můžete motorové oleje koupit, oleje a filtry rovněž vyměňujeme.
Výroba vchodových dveří z masivu. Vltavín GATE, Praha
Vyrábíme vchodové masivní dveře výhradně ze smrkového masivu, pro náročnější klientelu na zakázku i z dubu, nabízíme dveře včetně povrchové úpravy, nebo zhotovujeme dveře dle Vašich vlastních představ a přání do různých stavebních otvorů.
Stoly nábytek Brno Lino internetový obchod
Nábytek Lino nabízí stoly, proslulé svojí kvalitou, přesto za přátelskou cenu. Naše stoly můžete vidět dokonce i v některých provozovnách McDonalds nebo v hotelu International v Brně. Máte nápad na vlastní stůl? Využijte služby stoly na zakázku.

Volná místa
Volná místa
bazar