inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 22. ledna 2020 svátek má Slavomír
Vyhledat v Pozri:

Projekty staveb a výstavba Chemcomex Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekty staveb a výstavba Chemcomex

Projektování staveb, výstavbu, inženýrské práce a informační systémy nabízí česká firma Chemcomex v oblastech průmyslu, energetiky, petrochemie, školství i veřejném sektoru. Zajišťujeme také sanace a vrtné práce. Svěřte své projekty odborníkům!

http://www.chemcomex.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekty staveb a výstavba Chemcomex

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stavební činnost, Praha Stavební firma Zavoral Jaroslav
Kompletní stavební práce dle projektové dokumentace. Stavební činnost je provozována od roku 1990. Záměrem firmy je dobrá kvalita odvedené práce, splnění dohodnutých termínů,rozumná cenová kalkulace a tudíž i spokojenost zákazníků.
Betonové ploty, průmyslové oplocení a stavební práce MIMA ploty Rajhradice
Obraťte se na naši firmu pokud potřebujete kvalitní a robustní betonové ploty nebo průmyslové oplocení. Navštivte naše stránky a nahlédněte na naše reference. V našem katalogu nabízíme několik variant betonových desek, které se mohou různě kombinovat, až vznikne betonové oplocení podle Vašich představ a přání. Stavba betonového plotu je velice rychlá a jednoduchá. Navíc vám v souvislosti s tím nabídne naše společnost i možnost odborné montáže betonového plotu, a tak máte jistotu, že oplocení bude perfektně sedět na svém místě, a betonový plot tak jasně splní svůj účel.
Instalatérství, topenářství, rekonstrukce koupelen Vlastimil Boháč Pardubice
Nabízíme instalatérství, topenářství, zednické a obkladačské práce, rekonstrukce koupelen a bytových jader. Naše firma působí již od roku 1993 a za tuto dobu má na svém kontě již stovky spokojených zákazníků. Více než 20 let zkušeností v oboru zúročujeme při realizaci veškerých instalatérských, topenářských, zednických a obkladačských prací. Provádíme rovněž kompletní i částečné rekonstrukce koupelen a bytových jader dle požadavků a specifikací zákazníka. Naší prioritou zůstává individuální přístup, solidní jednání a především kvalitně odvedená práce za rozumnou cenu. Oblast naší působnosti zahrnuje Pardubice a jejich okolí cca do 20 km.
Komplexní řešení v oblasti projektování staveb. A-stav projekty, Praha
Zhotovujeme veškeré typy technické dokumentace, jednáme s úřady, vypracováváme projektovou dokumentaci pro územní řízení a následně zajišťujeme vydání stavebního povolení včetně všech souvisejících vyjádření a stanovisek, zajišťujeme inženýrskou činnost.

Naše tipy:
Zkuste hledat Projektování staveb, výstavbu, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Projektování staveb, výstavbu, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Přeprava nebezpečného odpadu Bohumínská logistická společnost BOLOGIS
Poskytujeme poradenství v oblasti přepravy nebezpečného odpadu a služby bezpečnostního poradce. Odborné poradenství v oblasti přepravy nebezpečného odpadu po silnici, po železnici i po moři. Provozování drah a drážní dopravy, poradenství v dopravě a logistice.
Osobní bankrot, oddlužení fyzické osoby INTER IVCO Frýdek Místek
Osobní bankrot, oddlužení a insolvence fyzické osoby. Pomoc, jak vyhlásit osobní bankrot a oddlužení fyzické osoby v krátké lhůtě. Zpracujeme Vám ze zákona způsobilý návrh na osobní bankrot a povolení oddlužení. Umíme profesionálně řešit Osobní bankrot, nebo-li úpadek a neschopnost splácet dluhy. Pomůžeme Vám najít nejvýhodnější ekonomické řešení a východisko z Vaší složité finanční a životní situace.
Britské kočky chovatelská stanica Argento Pelo Rychnov nad Kněžnou
Chovatelská stanice britských koček Argento Pelo sídlí v Rychnově nad Kněžnou a byla založena v roce 2010. Kočky, které chováme, jsou součástí naší rodiny a jsou to naši mazlíčci. Naší specializací je britská kočka v barvách silver shaded (stříbřitě stínovaná) a golden shaded (zlatě stínovaná) se zelenýma očima. Naše kočky mají německé předky a jsou ze špičkových chovatelských stanic.
Teakový nábytek vysoce kvalitní nábytek
Teak-nabytek se zabývá přímým dovozem vysoce kvalitního teakového nábytku. Teakový nábytek je vhodný pro využití volného času na zahradě - zahradní teakové stoly a zahradní teakové židle, stejně tak je teakový zahradní nábytek velmi oblíben.
Advokátní kancelář Madaj: směnky, věci směnečné
AK Madaj: advokátní kancelář specializující se na směnečné právo, tedy na právní služby, poradenství a zastupování ve věcech směnečných a na související občansko a obchodně právní úkony a záležitosti týkající se směnky a směnek...

Volná místa
Volná místa
bazar