inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 22. ledna 2020 svátek má Slavomír
Vyhledat v Pozri:

Projekty rodinných domů,typové projekty domů Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekty rodinných domů,typové projekty domů Inženýrské a pozemní stavby, Ostrava

Stavební společnost Inženýrské a pozemní stavby vám nabízí projekční a inženýrské služby. Zabýváme se především návrhy rodinných domů, kde klademe důraz především na vzhled, funkčnost a ekonomickou stránku výstavby rodinného domu. Jelikož jsme se za mnoho let působnosti v oboru setkali s mnoha případy úprav či nadstavby domů, rádi vám představíme a demonstrujeme variabilitu jednotlivých projektů domů z naší nabídky.

http://www.rodinne-domy-projekty.eu
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekty rodinných domů,typové projekty domů

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Sanace, opravy průmyslových podlah, opravujeme výtluky
Zajišťujeme sanaci a opravy průmyslových podlah. Primárně se zabýváme opravami betonových (případně stěrkových) průmyslových podlah. Opravujeme výtluky, praskliny a spáry. Zhotovujeme a opravujeme dilatační řezy. Těmito činnostmi se zabýváme skoro 10 let. Včasná oprava problému zajistí prodloužení životnosti podlahy a sníží provozní náklady na údržbu a opotřebení skladové techniky. Neváhejte nás kontaktovat a my Vás rádi navštívíme a vypracujeme nezávaznou nabídku.
Rekonstrukce koupelen
Služby pro rekonstrukce, stavební úpravy. Systém pro zákazníky poptávající a firmy nabízející stavební úpravy Rekonstrukce, renovace, úpravy, stavební a instalační práce - Rekonstrukce koupelen na klíč
Rekonstrukce bytů, bytových jader Štěpán Jíchové Kladno
Česká firma Štěpán Jíchové se již od svého založení specializuje na rekonstrukce. Zejména rekonstrukce bytových jader, ale také kompletní rekonstrukce bytů a domů. Provádíme také přestavby koupelen a interiérů, v posledních letech i výstavbu domů na zakázku. Zajistíme vše od projektového návrhu interiéru přes likvidaci starého jádra až po realizaci a vybavení nového jádra. Jsme sdružení zkušených a spolehlivých řemeslníků s působností Kladno, Praha, Slaný, Beroun a přilehlé okolí.
DP Technology Projektování a realizace staveb
Zabývá se prováděním komplexních služeb ve stavebnictví. Prvním krokem od představ k realizaci Vaší stavby, je kvalitně vypracovaná projektová dokumentace. Projektovou dokumentaci vypracujeme od studie, přes dokumentaci pro územní řízení, stavební ohlášení, stavební povolení až po navrhování teriérů a fotorealistických vizualizací. Vaše projekty, díky naší stavební činnosti, Vám i zrealizujeme. Firma provádí veškeré běžné stavební práce, včetně provádění náročných základových konstrukcí pod složité technologické celky. Naše firma je lídrem na severní Moravě v provádění staveb technologií suchého zdění.

Naše tipy:
Zkuste hledat Stavební společnost Inženýrské na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Stavební společnost Inženýrské v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Restaurant Hotel U Šimáka, Žďár nad Sázavou
Restaurace a ubytování v malebné vesničce Radostín v blízkosti rybníka Velké Dářko na Vysočině. Stylová restaurace, salonek, terasa, gril, oslavy, tenisový kurt, rybolov v místním rybníku, turistika, cyklistika, koupání, houbaření a lyžování.
Deratizace Brno včetně úklidových a vyklízecích prací
Provádíme deratizaci, dezinsekci a dezinfekci v kancelářských a výrobních objektech, restauracích, skladech, prodejnách, obytných domech, ve sklepích i na půdách, v nemocnicích a v kanalizačních sítích. Hubíme hlodavce, hmyz, vosy, krtky, chráníme Váš majetek proti ptactvu, plísním, virům i bakteriím. K naší práci používáme pouze zahraniční účinné prostředky, které jsou schválené hlavním hygienikem ČR a jsou určené pro náš trh. Poskytujeme i množstevní slevy.
Robinzonské ubytování Robinzonáda
Netradiční dovolená v Chorvatsku pro ty, kteří si chtějí odpočinout od ruchu velkoměsta a prožít kouzlo robinzonského života na bohem zapomenutých místech jadranských ostrovů a ostrůvků. Nejbohatší nabídka robinsonského ubytování za bezkonkurenční ceny po celém Chorvatsku v robinzonských chatkách a majácích.
Manažerské kurzy, vzdělávání manažerů Hubbardova akademie administrativy Brno
Hubbardova akademie administrativy Brno nabízí vzdělávací programy, kurzy a školení pro manažery i zaměstnance. Školení managementu, soft skills, komunikace, marketingu a dalších oborů, které napomáhají vedoucím i řadovým zaměstnancům vykonávat svou práci efektivněji. Naše akademie vytváří cílená vzdělávání, pořádá kurzy, školení softskills, včetně lektorské činnosti. Na kurzech školíme vedoucí pracovníky a manažery malého a středního podnikání, kterým pomáháme odstranit problémy ve firmě, řešit problémy s klienty a zvýšit efektivitu práce.
Společenské šaty Zareta Praha
Nabídka šatů světových návrhářů. Nabízíme: společenské šaty, dámské kostýmky, luxusní spodní prádlo, luxusní saténové spodní prádlo, elegantní domácí soupravy a kabátky, společenskou obuv a kabelky, svatební šaty Linea Raffaelli a samozřejmě šperky. Náš salon nabízí také zapůjčení společenských a svatebních šatů.

Volná místa
Volná místa
bazar