inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Projekty rodinných domů,typové projekty domů Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekty rodinných domů,typové projekty domů Inženýrské a pozemní stavby, Ostrava

Stavební společnost Inženýrské a pozemní stavby vám nabízí projekční a inženýrské služby. Zabýváme se především návrhy rodinných domů, kde klademe důraz především na vzhled, funkčnost a ekonomickou stránku výstavby rodinného domu. Jelikož jsme se za mnoho let působnosti v oboru setkali s mnoha případy úprav či nadstavby domů, rádi vám představíme a demonstrujeme variabilitu jednotlivých projektů domů z naší nabídky.

http://www.rodinne-domy-projekty.eu
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekty rodinných domů,typové projekty domů

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Krby Morava - stavby krbů a kamen
Provádíme stavby krbů a krbových kamen na klíč po celé ČR. V naší fotogalerii krbů najdete výběr z více než 2000 krbů různých typů a stylů. Naše společnost se prezentuje v profesionálních krbových studiích, kde můžete shlédnout vystavené produkty
Dřevostavby Deštné v Orlických horách
Firmu Dřevostavby Woth, která působí v obci Deštné v Orlických horách, tvoří mladí lidé, kteří plně rozumí svému řemeslu a mají cit pro stavbu a opracování dřeva. Veškeré projekty zpracujeme v profesionálním 3D softwaru pro dřevostavby.
Pokládka zámkové dlažby, prodej Praha
Strojní i ruční pokládka zámkové dlažby o větších i menších rozlohách. Budování zpevněných ploch komunikací, parkovišť, okolo rodinných domů, chat i v zahradách. Doprovodným programem je výstavba schodišť a zpevněných svahů z betonových tvarovek. Zpevněné plochy na bázi betonových tvarovek je jednoduché a cenově přijatelné řešení oproti v minulosti používaným materiálům jako je kámen či živičný povrch. Jsme připraveni realizovat Vaše architektonické záměry od chodníku k rodinnému domu až po parkoviště hypermarketu.
Průkaz energetické náročnosti budov, vyhotovení průkazů a nové zelené úsporám PENBservis Praha Kyje
Vyhotovení průkazu energetické náročnosti budovy a nová zelená úsporám - levně a rychle. Cena se odvíjí od rozsahu a typu objektu. Vyhotovení pro panelové domy, rodinné domy, administrativní budovy a další. Kromě PENB poskytujeme i komplexní služby v rámci property managementu. Profesní řízení správy nemovitostí, resp. jejích prostor, systémová kontrola a odborný dohled nad nemovitostí a jejím životním cyklem. Zajištění spolehlivého stavu nemovitosti z hlediska provozního, ekonomického i z pohledu co nejdelší životnosti spravovaného majetku.

Naše tipy:
Zkuste hledat Stavební společnost Inženýrské na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Stavební společnost Inženýrské v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
KRASPOL - Velkoobchod
Internetový obchod - nábytek, Masážní lehátka, Autosedačky, Kočárky, Airsoft, Hračky, Dárkové předměty, PC Příslušenství, Domácí potřeby a mnoho dalšího zboží.
Internetové papírnictví, kancelářské potřeby Papír.cz
Specialista na kancelářské potřeby, obálky a spoustu dalšího. Naše online papírnictví je jedním z největších dodavatelů kancelářských potřeb po Praze. Chceme být dlouhodobě nejlepší při zachování všech kvalit, jakou je třeba šíře nabídky, komunikace s klientem, nebo i rychlé řešení všech případných reklamací.
Výroba autopřívěsů. MARO Kralovice
Výroba autopřívěsů, výroba valníkových, skříňových nástaveb a nástaveb pro převoz osobních automobilů. Nástavby montujeme na veškeré typy nákladních a užitkových vozidel.
Sokrates Golf a Country club Kořenec, Boskovice
Golf na Drahanské vrchovině. Golfové hřiště „na Kořenci“ je znamenitou součástí čisté přírody vynikající vhodnou členitostí terénu. Mistrovské 18jamkové hřiště o celkové rozloze cca 60 ha je citlivě zasazeno do pastevních luk a remízků Drahanské vrchoviny.
Internetový Magazín Ostrava
Magazín Ostrava obsahuje informace, rady a tipy z rozmanitých oblastí zájmu. Poptáváte kvalitní řemeslníky, kosmetický salon či restauraci v Ostravě a okolí? Nahlédněte do Magazínu Ostrava a nechejte se inspirovat. Poptáváte služby v Ostravě či jejím okolí? Nevíte, kde hledat kvalitní firmy a řemeslníky? Zajímá Vás oblast bydlení, vzdělávání, hubnutí, zdraví, zahrady či sportu? Vše naleznete v kvalitním Magazínu Ostrava.

Volná místa
Volná místa
bazar