inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Projekty rodinných domů dle požadavků Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekty rodinných domů dle požadavků klienta Benátky nad Jizerou

Nabízíme komplexní služby od projektu až po stavbu domu. Vyberte si nejlepší nabídku architekta - projektanta či stavební firmy. Největší individuální nabídka projektů rodinných domů. Službu již využilo přes 4000 zákazníků. Neztrácejte čas a peníze hledáním architekta z okolí. Dostanete nabídky a jen si vyberete vhodnou dle Vašich priorit. Po zadání můžete dodavatele využít, ale také nemusíte ničím se nezavazujete a nic neplatíte.

http://www.chciprojektdomu.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekty rodinných domů dle požadavků

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stavební dozor a poradna, Evžen Geyer Stavební dozor
Autorizovaný technik a stavitel specializující se na provádění autorizovaných technických a stavebních dozorů, staveb z klasických technologií, nízkoenergetických a pasivních staveb, dřevostaveb, staveb ze systémů Velox, Durisol a odboné stavební poradenství.
Dětská hřiště vybavení a výroba, sportoviště Brno
Výroba dětských hřišť, sportovišť, fitness a parkour. Hřiště pro seniory, dětské herny a koutky, vybavení dětských hřišť. Dětská hřiště a sportovní hřiště vyvíjíme, navrhujeme, vyrábíme, projektujeme a stavíme. O svá dětská a sportovní hřiště se trvale staráme - provádíme kontroly, servis, opravy a roční revizní prohlídky. Nabízíme komplexní řešení projektů dětských a sportovních hřišť, včetně poradenství o možnostech financování hřišť a zpracování žádostí k čerpání dotačních titulů.
Diamond Experts - řezání betonu, jádrové vrtání
Provádíme řezání betonu, železobetonu, asfaltu, oken, dveří a podlah. Používáme stěnovou pilu, lanovou pilu, řezače spár. Jádrové vrtání betonu je do pr. 800 mm, dilatační spáry, řezání drážek, chemické kotvení, těsnění prostupů.
Krby Morava - stavby krbů a kamen
Provádíme stavby krbů a krbových kamen na klíč po celé ČR. V naší fotogalerii krbů najdete výběr z více než 2000 krbů různých typů a stylů. Naše společnost se prezentuje v profesionálních krbových studiích, kde můžete shlédnout vystavené produkty

Naše tipy:
Zkuste hledat Nabízíme komplexní služby na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nabízíme komplexní služby v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Mobilní telefony Tely.cz
Mobilní telefony, prodej. Maloobchodní internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství. Snažíme se Vám vždy nabídnout zboží za špičkové ceny.
Polotovary z neželezných kovů ALUPLUS Jirčany
Prodej polotovarů z neželezných kovů, zejména pak z hliníku, a to za ceny přijatelné pro všechny vrstvy zákazníků. Nabízíme sortiment plechů, trubky a základní profily. Na všechny polotovary lze zajistit dopravu, dodat atesty nebo i případně poradit v případě nejasností.
Autoservis Javecar Horní Tanvald
Autoservis Javecar Horní Tanvald se o Vás v případě dopravní nehody postará od A do Z. Vaše havarované vozidlo odtáhne, přistaví vám náhradní vůz, vyřídí vše potřebné s pojištovnou a vozidlo opraví. Opravený vůz Vám předáme v našem servisu, kde nám vrátíte náhradní vůz, nebo přímo u Vás doma, kde si zároveň převezmeme náhradní vůz.
Reproduktory Audioengine POSITRONIX Brno
Špičkové reproduktory a systémy pro bezdrátový přenos zvuku. Psychowalkmany, AVS přístroje a příslušenství. Psychowalkmany odstraňují únavu a stres, zlepšují kvalitu spánku a celkovou psychickou odolnost a pohodu.
Žilní poradna - léčba hemoroidů a křečových žil
Návody a rady od odborníků, jak se efektivně zbavit hemoroidů, křečových žil, trombózy, bércových vředů a dalších žilních problémů.

Volná místa
Volná místa
bazar