inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 22. ledna 2020 svátek má Slavomír
Vyhledat v Pozri:

Projekty rodinných domů dle požadavků Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekty rodinných domů dle požadavků klienta Benátky nad Jizerou

Nabízíme komplexní služby od projektu až po stavbu domu. Vyberte si nejlepší nabídku architekta - projektanta či stavební firmy. Největší individuální nabídka projektů rodinných domů. Službu již využilo přes 4000 zákazníků. Neztrácejte čas a peníze hledáním architekta z okolí. Dostanete nabídky a jen si vyberete vhodnou dle Vašich priorit. Po zadání můžete dodavatele využít, ale také nemusíte ničím se nezavazujete a nic neplatíte.

http://www.chciprojektdomu.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekty rodinných domů dle požadavků

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Isover: tepelné, zvukové a protipožární izolace
Dovolujeme si Vám představit společnost Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. (dříve Saint-Gobain Orsil), výrobce tepelných, akustických a protipožárních izolací.Isover je největší světový výrobce izolací s působností a výrobními závody po celém světě.
Iinženýrsko dodavatelská společnost CONACT Praha
CONACT je inženýrsko dodavatelská společnost, která byla založena za účelem poskytování služeb v oblasti stavebnictví a developingu. Je dynamicky se rozvíjející společností, která svou činností působí na celém území České republiky. Podnikatelská strategie společnosti je založena na komplexnosti a individualitě poskytovaných služeb, s cílem operativně reagovat na aktuální potřeby jak obchodních partnerů, tak i trhu v oblastech stavebnictví, životního prostředí, energetiky, bezpečnosti práce a požární ochrany, majetkoprávní problematiky a vyvlastňovacích řízení.
Stavební společnost Guttenberg, Mělník Pšovka
Společnost realizuje především novostavby a rekonstrukce bytových objektů, průmyslových objektů, rekonstrukce památkově chráněných objektů a dalších staveb dle požadavku našich zákazníků. Poskytujeme služby celoplošně v rámci České republiky, ale převážná část zakázek je v blízkosti Mělníku.
Dřevené domy, stavby, nízkoenergetický dům na klíč
Stavíme dřevené domy, sruby, chaty stavby na klíč. Projekt dřevostavba, stavba ze dřeva. Umíme dřevěné krovy, přístavby či nástavby, rekonstrukce podkroví, sanace trámů. Návrhujeme domy ze dřeva, nebo hrubé stavby. Dřevěné sruby, dřevostavby chaty.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nabízíme komplexní služby na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nabízíme komplexní služby v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Přeprava nebezpečného odpadu Bohumínská logistická společnost BOLOGIS
Poskytujeme poradenství v oblasti přepravy nebezpečného odpadu a služby bezpečnostního poradce. Odborné poradenství v oblasti přepravy nebezpečného odpadu po silnici, po železnici i po moři. Provozování drah a drážní dopravy, poradenství v dopravě a logistice.
Osobní bankrot, oddlužení fyzické osoby INTER IVCO Frýdek Místek
Osobní bankrot, oddlužení a insolvence fyzické osoby. Pomoc, jak vyhlásit osobní bankrot a oddlužení fyzické osoby v krátké lhůtě. Zpracujeme Vám ze zákona způsobilý návrh na osobní bankrot a povolení oddlužení. Umíme profesionálně řešit Osobní bankrot, nebo-li úpadek a neschopnost splácet dluhy. Pomůžeme Vám najít nejvýhodnější ekonomické řešení a východisko z Vaší složité finanční a životní situace.
Britské kočky chovatelská stanica Argento Pelo Rychnov nad Kněžnou
Chovatelská stanice britských koček Argento Pelo sídlí v Rychnově nad Kněžnou a byla založena v roce 2010. Kočky, které chováme, jsou součástí naší rodiny a jsou to naši mazlíčci. Naší specializací je britská kočka v barvách silver shaded (stříbřitě stínovaná) a golden shaded (zlatě stínovaná) se zelenýma očima. Naše kočky mají německé předky a jsou ze špičkových chovatelských stanic.
Teakový nábytek vysoce kvalitní nábytek
Teak-nabytek se zabývá přímým dovozem vysoce kvalitního teakového nábytku. Teakový nábytek je vhodný pro využití volného času na zahradě - zahradní teakové stoly a zahradní teakové židle, stejně tak je teakový zahradní nábytek velmi oblíben.
Advokátní kancelář Madaj: směnky, věci směnečné
AK Madaj: advokátní kancelář specializující se na směnečné právo, tedy na právní služby, poradenství a zastupování ve věcech směnečných a na související občansko a obchodně právní úkony a záležitosti týkající se směnky a směnek...

Volná místa
Volná místa
bazar