inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Projekty rodinných domů, realizace staveb, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekty rodinných domů, realizace staveb, dřevostavby, Břeclav a Hodonín

Projekty rodinných domů, rodinné domy na klíč, hrubé stavby, dřevostavby, zděné i montované domy, pozemky a další služby k zajištění komplexního řešení nového bydlení. Nabízíme reality v okrese Břeclav, Hodonín a Brno-venkov. Nabízíme rodinné domy všech typů a kategorií pro všechny generace. Nabídka obsahuje možnost výběru technologie výstavby a energetické náročnosti. Dům může být zděný, dřevostavba, montovaný dům z ekologických materiálů, energeticky úsporný, nízkoenergetický nebo pasivní dům.

http://www.domyusporne.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekty rodinných domů, realizace staveb,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
DC AVEX s.r.o. plynovody, kanalizace
Plynovody, kanalizace - výstavba a rekonstrukce. Provádíme výstavbu a rekonstrukce plynovodů, vodovodů, technických plynů, kanalizací a komunikací.
Izolace staveb, UNISOF ES, Bratříkov
Izolace staveb plastovými foliemi a vývojem obalové techniky včetně aplikací v praxi
Realizace staveb, STYLING, Hodonín
Dřevostavby, montované domy na klíč, projekty rodinných domů. Projekční a inženýrská činnost. Vypracování dokumentace pro stavební povolení v závislosti na podmínkách dle územního plánu obce. Rodinné domy lze dle přání libovolně upravovat, vytvořit zrcadlový obraz, nebo pouze vzít jako inspiraci.
Izolace, zateplení budov, parozábrany Wignes Real Praha
Společnost Wignes Real se zabývá problematikou alternativních zdrojů energie a činnostmi, vztahujícími se k úsporám energií. V posledních několika letech rovněž výzkumem a vývojem levného alternativního bydlení s nízkoenergetickou náročností. Jednou z možností, jak čelit růstu cen energií, je právě jejich úspora. Oblast úspory tepelné energie je potom přímo spojena s vývojem a aplikací zateplovacích systémů obytných domů, administrativních a výrobních objektů, které společnost realizuje.

Naše tipy:
Zkuste hledat Projekty rodinných domů, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Projekty rodinných domů, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
KRASPOL - Velkoobchod
Internetový obchod - nábytek, Masážní lehátka, Autosedačky, Kočárky, Airsoft, Hračky, Dárkové předměty, PC Příslušenství, Domácí potřeby a mnoho dalšího zboží.
Internetové papírnictví, kancelářské potřeby Papír.cz
Specialista na kancelářské potřeby, obálky a spoustu dalšího. Naše online papírnictví je jedním z největších dodavatelů kancelářských potřeb po Praze. Chceme být dlouhodobě nejlepší při zachování všech kvalit, jakou je třeba šíře nabídky, komunikace s klientem, nebo i rychlé řešení všech případných reklamací.
Výroba autopřívěsů. MARO Kralovice
Výroba autopřívěsů, výroba valníkových, skříňových nástaveb a nástaveb pro převoz osobních automobilů. Nástavby montujeme na veškeré typy nákladních a užitkových vozidel.
Sokrates Golf a Country club Kořenec, Boskovice
Golf na Drahanské vrchovině. Golfové hřiště „na Kořenci“ je znamenitou součástí čisté přírody vynikající vhodnou členitostí terénu. Mistrovské 18jamkové hřiště o celkové rozloze cca 60 ha je citlivě zasazeno do pastevních luk a remízků Drahanské vrchoviny.
Internetový Magazín Ostrava
Magazín Ostrava obsahuje informace, rady a tipy z rozmanitých oblastí zájmu. Poptáváte kvalitní řemeslníky, kosmetický salon či restauraci v Ostravě a okolí? Nahlédněte do Magazínu Ostrava a nechejte se inspirovat. Poptáváte služby v Ostravě či jejím okolí? Nevíte, kde hledat kvalitní firmy a řemeslníky? Zajímá Vás oblast bydlení, vzdělávání, hubnutí, zdraví, zahrady či sportu? Vše naleznete v kvalitním Magazínu Ostrava.

Volná místa
Volná místa
bazar