inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 22. ledna 2020 svátek má Slavomír
Vyhledat v Pozri:

Projekty rodinných domů, realizace staveb, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekty rodinných domů, realizace staveb, dřevostavby, Břeclav a Hodonín

Projekty rodinných domů, rodinné domy na klíč, hrubé stavby, dřevostavby, zděné i montované domy, pozemky a další služby k zajištění komplexního řešení nového bydlení. Nabízíme reality v okrese Břeclav, Hodonín a Brno-venkov. Nabízíme rodinné domy všech typů a kategorií pro všechny generace. Nabídka obsahuje možnost výběru technologie výstavby a energetické náročnosti. Dům může být zděný, dřevostavba, montovaný dům z ekologických materiálů, energeticky úsporný, nízkoenergetický nebo pasivní dům.

http://www.domyusporne.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekty rodinných domů, realizace staveb,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Realizace staveb Design Manage Praha
Když potřebujete dobrého architekta, odborně zpracovaný projekt a rozumný rozpočet, výběr spolehlivých dodavatelů, kvalitní kontrolu prováděných prací při vlastní výstavbě včetně zajištění všech úředních úkonů, využijte koncept řešení Design Manage.
Stavební, developerská a realitní činnost INSTAV VYŠKOV, Brno
Naše stavební činnosti zasahují do řady odvětví od demolice, výstavbu komunikace, výstavbu malých vodních děl až po výstavby rodinných domů. Provádění staveb včetně jejich změn, udržovacích prací na nich a jejich odstraňování.
Mostové jeřáby, jeřábové technologie První jílovská KOVO Jílové u Prahy
Vyrábíme mostové jeřáby, jeřábové technologie a ocelové konstrukce s tradicí od roku 1965. Zajišťuje nejenom výrobu a montáž jeřábové techniky, ale i pravidelný servis, opravy, rekonstrukce a revize mostových jeřábů. Nabízíme modernizaci mostových jeřábu.
Veškeré stavební práce Stavební firma Baumat Brno
Nabízíme vám veškeré stavební práce v Brně a okolí. V rámci prováděných staveb zabezpečujeme kompletní projektovou přípravu, zateplení, průmyslové stavby a veškerou inženýrskou činnost, související s realizací staveb. Firma má k dispozici vlastní stavební mechanizaci, stroje pro zemní práce, skladovací prostory s dílnami.

Naše tipy:
Zkuste hledat Projekty rodinných domů, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Projekty rodinných domů, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Lamináty pro architekty lamináty
Informační server o laminátech, jejich designu a použití v interiérech a exteriérech. Online katalogy s barevnými vzorníky laminátů. Návody a informace o použití, zpracování a údržbě laminátu.
Neseriózní fetišisté a spol.
Osobní webová prezentace o neseriózních fetišistech, video, odkazy na weby zaměřené na fetiš a další ...
Motorové oleje, filtry, maziva Výměna oleje a filtru Rychnov nad Kněžnou
Nabízíme kvalitní motorové oleje. Převodové, hydraulické a průmyslové oleje za velmi příznivé ceny. Prodáváme vzduchové, olejové, palivové, hydraulické, plynové a průmyslové filtry. V naší provozovně Rychnov nad Kněžnou si můžete motorové oleje koupit, oleje a filtry rovněž vyměňujeme.
Výroba vchodových dveří z masivu. Vltavín GATE, Praha
Vyrábíme vchodové masivní dveře výhradně ze smrkového masivu, pro náročnější klientelu na zakázku i z dubu, nabízíme dveře včetně povrchové úpravy, nebo zhotovujeme dveře dle Vašich vlastních představ a přání do různých stavebních otvorů.
Stoly nábytek Brno Lino internetový obchod
Nábytek Lino nabízí stoly, proslulé svojí kvalitou, přesto za přátelskou cenu. Naše stoly můžete vidět dokonce i v některých provozovnách McDonalds nebo v hotelu International v Brně. Máte nápad na vlastní stůl? Využijte služby stoly na zakázku.

Volná místa
Volná místa
bazar