inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 22. ledna 2020 svátek má Slavomír
Vyhledat v Pozri:

Projekty rodinných domů BIcenter Hradec Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekty rodinných domů BIcenter Hradec Králové

Realizujeme pasivní domy, nízkoenergetické domy. Inspirujte se v našem katalogu rodinných domů. Jsme dodavatelem staveb v pasivním energetickém standardu zakládající si na kvalitě výstavby. Pro naše klienty zajišťujeme ucelené služby v oblasti výstavby energeticky pasivních domů a nízkoenergetickcýh domů po celé České Republice. V případě zájmu investora dodáme investiční celek jako nízkoenergetický dům. Všechny naše pasivní domy a nízkoenergetické domy podrobujeme zkoušce prokazující kvalitu naší práce.

http://www.pasivstav.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekty rodinných domů BIcenter Hradec

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Rekonstrukce bytového jádra AK REAL PROGRES Brno
Rekonstrukce bytů Praha a blízké okolí, výstavba rodinných domů na klíč, klempířské a pokrývačské práce. Nabízíme kompletní provádění rekonstrukce bytového jádra, panelových i zděných bytů, koupelen. Jsme schopni nabídnout zajímavé ceny, velmi vstřícné osobní jednání, kvalitní provádění. Ve společnosti máme všechna potřebná řemesla, která jsou důležitá pro provedení rekonstrukce. Spolupracujeme s prověřenými a spolehlivými řemeslníky.
Pasivní, nízkoenergetické domy Dřevostavby JC Putim
Zaručujeme rychlou výstavbu a kvalitní výsledek podle vašich představ. Vše doladí k úplné dokonalosti izolační materiály firmy Schomburg. Jsme rodinná firma zakládající si na maximální zodpovědnosti práce. Naším cílem je oboustranná spokojenost. Nízkoenergetické a pasivní domy stavte hospodárně a efektivně. Díky vzniku pasivních a nízkoenergetických domků se nemusíte ničeho obávat a svůj dům se navrhněte přesně dle vašich představ. Tyto domy se vyznařují nízkou spotřebou energie a nízkou náročností na provozování tohoto domu.
RD KOMEX s.r.o. Rodinné domy na klíč
Dodávky rodinných domů na klíč od RD Rýmařov, včetně zajištění projekční činnosti a financování výstavby. Kompletní rekonstrukce rodinných domů OKAL - provádíme termofasády, výměny oken a dveří, rekonstrukce koupelen a kuchyní.
Komíny a kouřovody Eko komíny
Společnost EKO KOMÍNY s.r.o. se svou činností zaměřuje na výrobu a prodej komínů, kouřovodů, komínových vložek a dašlího sortimentu. Všechny produkty splňují aktuální požadavky na tepelnou a topenářskou techniku.

Naše tipy:
Zkuste hledat Realizujeme pasivní domy, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Realizujeme pasivní domy, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Přeprava nebezpečného odpadu Bohumínská logistická společnost BOLOGIS
Poskytujeme poradenství v oblasti přepravy nebezpečného odpadu a služby bezpečnostního poradce. Odborné poradenství v oblasti přepravy nebezpečného odpadu po silnici, po železnici i po moři. Provozování drah a drážní dopravy, poradenství v dopravě a logistice.
Osobní bankrot, oddlužení fyzické osoby INTER IVCO Frýdek Místek
Osobní bankrot, oddlužení a insolvence fyzické osoby. Pomoc, jak vyhlásit osobní bankrot a oddlužení fyzické osoby v krátké lhůtě. Zpracujeme Vám ze zákona způsobilý návrh na osobní bankrot a povolení oddlužení. Umíme profesionálně řešit Osobní bankrot, nebo-li úpadek a neschopnost splácet dluhy. Pomůžeme Vám najít nejvýhodnější ekonomické řešení a východisko z Vaší složité finanční a životní situace.
Britské kočky chovatelská stanica Argento Pelo Rychnov nad Kněžnou
Chovatelská stanice britských koček Argento Pelo sídlí v Rychnově nad Kněžnou a byla založena v roce 2010. Kočky, které chováme, jsou součástí naší rodiny a jsou to naši mazlíčci. Naší specializací je britská kočka v barvách silver shaded (stříbřitě stínovaná) a golden shaded (zlatě stínovaná) se zelenýma očima. Naše kočky mají německé předky a jsou ze špičkových chovatelských stanic.
Teakový nábytek vysoce kvalitní nábytek
Teak-nabytek se zabývá přímým dovozem vysoce kvalitního teakového nábytku. Teakový nábytek je vhodný pro využití volného času na zahradě - zahradní teakové stoly a zahradní teakové židle, stejně tak je teakový zahradní nábytek velmi oblíben.
Advokátní kancelář Madaj: směnky, věci směnečné
AK Madaj: advokátní kancelář specializující se na směnečné právo, tedy na právní služby, poradenství a zastupování ve věcech směnečných a na související občansko a obchodně právní úkony a záležitosti týkající se směnky a směnek...

Volná místa
Volná místa
bazar