inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Projekty rodinných domů BIcenter Hradec Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekty rodinných domů BIcenter Hradec Králové

Realizujeme pasivní domy, nízkoenergetické domy. Inspirujte se v našem katalogu rodinných domů. Jsme dodavatelem staveb v pasivním energetickém standardu zakládající si na kvalitě výstavby. Pro naše klienty zajišťujeme ucelené služby v oblasti výstavby energeticky pasivních domů a nízkoenergetickcýh domů po celé České Republice. V případě zájmu investora dodáme investiční celek jako nízkoenergetický dům. Všechny naše pasivní domy a nízkoenergetické domy podrobujeme zkoušce prokazující kvalitu naší práce.

http://www.pasivstav.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekty rodinných domů BIcenter Hradec

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Rekonstrukce bytu Kutná Hora
Naše firma KH sádrokarton se specializuje zejména na rekonstrukci bytů, kanceláří i průmyslových hal pomocí sádrokartonu. Ale děláme i fasádní obklady, dřevěné, laminátové a další plovoucí podlahy, zajistíme malování bytů i instalatérské práce.
Komplexní dodávky staveb, Lawstav Vyškov
Kompletní servis při realizaci stavebních projektů ve všech oblastech stavebního průmyslu.
Statika staveb výpočty, posudky, projekty STATIKON Solutions Praha
Statická kancelář STATIKON Solutions se na poli statiky profiluje jako všestranný projektant a odborník na zpracování projektů statiky pozemních staveb. Kromě projektů statiky dále nabízí odborné zpracování statických výpočtů a statických posudků rekonstrukcí a novostaveb bytových domů, škol, divadel, kostelů, kancelářských budov a sportovních center i průmyslových objektů a technologických konstrukcí.
Nízkoenergetické stavby na míru Amisk Czech, Praha
Architektura a realizace nízkoenergetických staveb. Rodinné domy, střešní nástavby a nízkoenergetické střešní byty na míru.

Naše tipy:
Zkuste hledat Realizujeme pasivní domy, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Realizujeme pasivní domy, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Mobilní telefony Tely.cz
Mobilní telefony, prodej. Maloobchodní internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství. Snažíme se Vám vždy nabídnout zboží za špičkové ceny.
Polotovary z neželezných kovů ALUPLUS Jirčany
Prodej polotovarů z neželezných kovů, zejména pak z hliníku, a to za ceny přijatelné pro všechny vrstvy zákazníků. Nabízíme sortiment plechů, trubky a základní profily. Na všechny polotovary lze zajistit dopravu, dodat atesty nebo i případně poradit v případě nejasností.
Autoservis Javecar Horní Tanvald
Autoservis Javecar Horní Tanvald se o Vás v případě dopravní nehody postará od A do Z. Vaše havarované vozidlo odtáhne, přistaví vám náhradní vůz, vyřídí vše potřebné s pojištovnou a vozidlo opraví. Opravený vůz Vám předáme v našem servisu, kde nám vrátíte náhradní vůz, nebo přímo u Vás doma, kde si zároveň převezmeme náhradní vůz.
Reproduktory Audioengine POSITRONIX Brno
Špičkové reproduktory a systémy pro bezdrátový přenos zvuku. Psychowalkmany, AVS přístroje a příslušenství. Psychowalkmany odstraňují únavu a stres, zlepšují kvalitu spánku a celkovou psychickou odolnost a pohodu.
Žilní poradna - léčba hemoroidů a křečových žil
Návody a rady od odborníků, jak se efektivně zbavit hemoroidů, křečových žil, trombózy, bércových vředů a dalších žilních problémů.

Volná místa
Volná místa
bazar