inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Projekty rodinných domů YTONG dům Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekty rodinných domů YTONG dům

Portál YTONG dům přichází s nabídkou projektů rodinných domů osvědčených dodavatelů, typových projektů mnoha variant, cen i velikostí. Nabízíme odborné služby, individuální přístup a spolehlivou realizaci. Vybírejte z nabíky projetků domů na portále YTONG dům!

http://www.ytong-dum.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekty rodinných domů YTONG dům

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Ocelové konstrukce pro stavitelství Kovo veda Znojmo
Tato firma se zabývá výrobou ocelových konstrukcí, hlavně pro stavební a strojní účely. Dále rozšířila svoji výrobu o zpracování nerezových materiálů. Kovo veda má mnoho spokojených zákazníků po celém světě. Firma se nacházi ve městě Znojmo.
Vodohospodářské stavby, HEREL, Brno
Zkoušky vodotěsnosti kanalizací a kanalizačních přípojek včetně šachet, jednotlivých trub nebo spojů ve výrobně i na stavbě, návrh sanace trubních řadů a objektů které nevyhověly zkoušce vodotěsností, opravy netěsných spojů, poradenská činnost
Autorizovaný inženýr pro pozemní stavby - Ing. Jan Konicar, Jihlava
Stavební projekce a realizace staveb - ocelové stavby, provozování a pronájem nemovitostí, stavební poradenství.
Vrtání studní, hydrologické práce EKOVRTY Vráž u Berouna
Zabýváme se vrtáním studní a dalšími hydrologickými pracemi. V průběhu let jsme rozsah poskytovaných služeb rozšířili. Naše praxe v oboru vrtání studní vám zajistí, profesionálně provedenou práci. Ekovrty se specializují na zemní práce a to přesněji na vrtání vrtů a studní pro rodinné domy, chaty, hospodářské a průmyslové provozy. zařídíme vám hlubinné vrty pro tepelná čerpadla, ale také průzkumné, monitorovací a další vrty.

Naše tipy:
Zkuste hledat Portál YTONG dům na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Portál YTONG dům v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Mobilní telefony Tely.cz
Mobilní telefony, prodej. Maloobchodní internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství. Snažíme se Vám vždy nabídnout zboží za špičkové ceny.
Polotovary z neželezných kovů ALUPLUS Jirčany
Prodej polotovarů z neželezných kovů, zejména pak z hliníku, a to za ceny přijatelné pro všechny vrstvy zákazníků. Nabízíme sortiment plechů, trubky a základní profily. Na všechny polotovary lze zajistit dopravu, dodat atesty nebo i případně poradit v případě nejasností.
Autoservis Javecar Horní Tanvald
Autoservis Javecar Horní Tanvald se o Vás v případě dopravní nehody postará od A do Z. Vaše havarované vozidlo odtáhne, přistaví vám náhradní vůz, vyřídí vše potřebné s pojištovnou a vozidlo opraví. Opravený vůz Vám předáme v našem servisu, kde nám vrátíte náhradní vůz, nebo přímo u Vás doma, kde si zároveň převezmeme náhradní vůz.
Reproduktory Audioengine POSITRONIX Brno
Špičkové reproduktory a systémy pro bezdrátový přenos zvuku. Psychowalkmany, AVS přístroje a příslušenství. Psychowalkmany odstraňují únavu a stres, zlepšují kvalitu spánku a celkovou psychickou odolnost a pohodu.
Žilní poradna - léčba hemoroidů a křečových žil
Návody a rady od odborníků, jak se efektivně zbavit hemoroidů, křečových žil, trombózy, bércových vředů a dalších žilních problémů.

Volná místa
Volná místa
bazar