inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 22. ledna 2020 svátek má Slavomír
Vyhledat v Pozri:

Projekty rodinných domů YTONG dům Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekty rodinných domů YTONG dům

Portál YTONG dům přichází s nabídkou projektů rodinných domů osvědčených dodavatelů, typových projektů mnoha variant, cen i velikostí. Nabízíme odborné služby, individuální přístup a spolehlivou realizaci. Vybírejte z nabíky projetků domů na portále YTONG dům!

http://www.ytong-dum.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekty rodinných domů YTONG dům

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Silva dveře a kování
Prodej a montáž bytových dveří (do panelových, rodinných aj. domů), včetně zárubní. A to od firem Sapeli, Porta doors a Pelzer. Dveře vnitřní, vstupní a vchodové. Protipožární, celoskleněné, prosklené, posuvné aj. Prodáváme kování od italského výrobce Reguitti, Linea Cali, dále MaT, Cobra a italské hliníkové kování. Nábytkové kování na starožitný nábytek. Nabízíme prodej na splátky.
Montované haly, ocelové konstrukce HALLTENT Brno
Nabízíme montované haly všech typů a velikostí. Dodáváme montované haly pro široké spektrum využití. Montované haly mohou sloužit jako sklady, průmyslové a výrobní haly, sportovní haly atd. Naše montované haly se vyznačují především dlouhou životností a odolností proti povětrnostním vlivům.
Projekty rodinných a pasivních domů JIRSA ARCHITEKTI Praha
Projekty pro novostavby, rekonstrukce a stavební úpravy. Zaměřujeme se hlavně na rodinné a bytové domy včetně urbanistických studií menších obytných celků, stavby pro obchod a služby, stavby občanské vybavenosti, interiéry a drobnou architekturu.
Krovy, vazníky a dřevostavby
Firma vznikla transformací ze státního podniku s dlouholetou tradicí a se stálým spolehlivým kolektivem odborníků v oblasti stavebnictví dřevařského průmyslu. Provádíme kompletní realizace staveb, veškeré stavební práce, stavební úpravy, občanskou a bytovou výstavbu, adaptace a opravy, nové fasády a zateplení, krovy a vazníky.

Naše tipy:
Zkuste hledat Portál YTONG dům na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Portál YTONG dům v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Přeprava nebezpečného odpadu Bohumínská logistická společnost BOLOGIS
Poskytujeme poradenství v oblasti přepravy nebezpečného odpadu a služby bezpečnostního poradce. Odborné poradenství v oblasti přepravy nebezpečného odpadu po silnici, po železnici i po moři. Provozování drah a drážní dopravy, poradenství v dopravě a logistice.
Osobní bankrot, oddlužení fyzické osoby INTER IVCO Frýdek Místek
Osobní bankrot, oddlužení a insolvence fyzické osoby. Pomoc, jak vyhlásit osobní bankrot a oddlužení fyzické osoby v krátké lhůtě. Zpracujeme Vám ze zákona způsobilý návrh na osobní bankrot a povolení oddlužení. Umíme profesionálně řešit Osobní bankrot, nebo-li úpadek a neschopnost splácet dluhy. Pomůžeme Vám najít nejvýhodnější ekonomické řešení a východisko z Vaší složité finanční a životní situace.
Britské kočky chovatelská stanica Argento Pelo Rychnov nad Kněžnou
Chovatelská stanice britských koček Argento Pelo sídlí v Rychnově nad Kněžnou a byla založena v roce 2010. Kočky, které chováme, jsou součástí naší rodiny a jsou to naši mazlíčci. Naší specializací je britská kočka v barvách silver shaded (stříbřitě stínovaná) a golden shaded (zlatě stínovaná) se zelenýma očima. Naše kočky mají německé předky a jsou ze špičkových chovatelských stanic.
Teakový nábytek vysoce kvalitní nábytek
Teak-nabytek se zabývá přímým dovozem vysoce kvalitního teakového nábytku. Teakový nábytek je vhodný pro využití volného času na zahradě - zahradní teakové stoly a zahradní teakové židle, stejně tak je teakový zahradní nábytek velmi oblíben.
Advokátní kancelář Madaj: směnky, věci směnečné
AK Madaj: advokátní kancelář specializující se na směnečné právo, tedy na právní služby, poradenství a zastupování ve věcech směnečných a na související občansko a obchodně právní úkony a záležitosti týkající se směnky a směnek...

Volná místa
Volná místa
bazar