inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 24. ledna 2020 svátek má Milena
Vyhledat v Pozri:

Projekty rodinných a pasivních domů Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekty rodinných a pasivních domů JIRSA ARCHITEKTI Praha

Projekty pro novostavby, rekonstrukce a stavební úpravy. Zaměřujeme se hlavně na rodinné a bytové domy včetně urbanistických studií menších obytných celků, stavby pro obchod a služby, stavby občanské vybavenosti, interiéry a drobnou architekturu.

http://www.jirsa-architekti.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekty rodinných a pasivních domů

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stavební firma Plzeň Stavitelství Matocha
Malířství, natěračské práce, výstava rodinných a bytových domů. Převážně se specializujeme na pokládku kamené dlažby, výstavbu kamených plotů a další stavební práce z přírodního kamene. Umíme navrhnout a provést veškeré stavební práce. Kameny nakupujeme od dlouholetých dodavatelů jak z ČR, tak z Itálie, Turecka, Chorvatska, Řecka atd. Tyto kameny nám dováží dlouhá leté firma, na kterou se vždy můžeme spolehnout s termínem dodání. Jelikož přírodní kámen těch nejlepších pevnostních vlastností nakupujeme napřímo, můžeme našim zákazníkům nabídnout překvapivé ceny.
Akvatik - čističky odpadních vod
Prodáváme čističky odpadních vod, jímky, septiky a odlučovače pokrývající potřeby jak obcí tak i jednotlivců. Poskytujeme také servis a kompletní poradenství, zajistíme povolení a projektování.
Nízkoenergetické, pasivní rodinné domy EcoDomy Brno
Provádíme výstavbu energetických a pasivních rodinných domů. Výstavbu provádí pouze zkušení řemeslníci s dlouholetou praxí ve stavebnictví. Naše nízkoenergetické a pasivní domy, stavíme z kvalitních a ověřených materiálů, dle Vašich požadavků a přání. Díky úsporám za energie jsou naše domy šetrné k přírodě. Neváhejte nás v případě zájmu kontaktovat.
Výroba vazníků a štěnových panelů - Lumimont s.r.o.
Vyrábíme dřevěné stěnové a střešní konstrukce. Vlastní výroba se specializuje na výrobu prefabrikovaných dřevěných stěnových panelů na celou výšku prvního nadzemního podlaží a příhradových střešních vazníků se styčníkovými deskami s prolisovanými trny.

Naše tipy:
Zkuste hledat Projekty pro novostavby, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Projekty pro novostavby, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Umělecké kovářství Kučera
Kovářství - zakázková ruční výroba. Zhotovujeme mříže, zábradlí, brány, ploty, bytové a krbové doplňky, kovový nábytek, kliky, svícny, zařízení pro restaurace a obchody, restaurování, výroba replik. Návrhy, doprava, montáž. Umělecké kovářství.
Kvalitní podlahové topení LIPOTOP Beroun
Lipotop je specialista na podlahové topení a litou podlahu. Jsme na straně kvality. Provede vám návrh, dodávku i realizaci vašeho nového podlahového topení. Všechny vaše starosti s litou podlahou a topením bereme na sebe.
Perfecta garážová vrata, žaluzie a rolety
Výroba, prodej a montáž předokenních rolet, garážových vrat, markýz vnitřních a venkovních žaluzií a další stínící techniky. Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci. Spolupracujeme s firmami Lomax, Hörmann, Climax, Minirol a Somfy.
Bowling shop - on-line prodej bowlingových potřeb
On-line prodej bowlingových potřeb - bowlingová obuv pro centra, bowlingové koule, kuželky, čističe drah, oleje na dráhy, desinfekce bowlingové obuvi, úprava rozběhů.
Obec Senohraby
Všeobecné údaje, informace o obci, historie a kronika obce Senohraby, obecní úřad a úřední deska, zastupitelstvo, Senohrabská hláska, spolky a sdružení, služby, výlety a turistika.

Volná místa
Volná místa
bazar