inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Projekty rodinných a pasivních domů Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekty rodinných a pasivních domů JIRSA ARCHITEKTI Praha

Projekty pro novostavby, rekonstrukce a stavební úpravy. Zaměřujeme se hlavně na rodinné a bytové domy včetně urbanistických studií menších obytných celků, stavby pro obchod a služby, stavby občanské vybavenosti, interiéry a drobnou architekturu.

http://www.jirsa-architekti.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekty rodinných a pasivních domů

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zemní práce, demolice Arbeso Praha
Provádíme skrývky ornice, zakládání staveb, provozujeme deponii sypkých materiálů, provádíme hydroizolace, likvidace suti, autodoprava a kontejnerová doprava, strojní i ruční demolice, terénní úpravy.
Projektová dokumentace v oboru pozemní stavby VM, Liberec
Firma V&M zpracovává v oboru pozemní stavby komplexní projektovou dokumentaci a vykonává inženýrskou činnost pro bytové, občanské a průmyslové stavby. Zaměření a dokumentace stávajícího stavu, stavebně technický a radonový průzkum, geodetické zaměření, statické posudky, vizualizace.
Komíny Vorel
Výroba a prodej komínů, komínových systémů a kamen na použitý olej, prodej teplovodních i teplovzdušných krbových vložek a krbových kamen na dřevo a pelety. Stavba krbů na zakázku, krbový komín ASV, stavba a rekonstrukce komínů.
Zateplování fasád, sanace a izolace Plzeň
Nabízíme profesionální služby v oblasti zateplování fasád, sanace a izolace. Pokud chcete mít jistotu, že jste udělali pro svůj domov maximum, tak byste měli využít našich profesionálních služeb.

Naše tipy:
Zkuste hledat Projekty pro novostavby, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Projekty pro novostavby, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
KRASPOL - Velkoobchod
Internetový obchod - nábytek, Masážní lehátka, Autosedačky, Kočárky, Airsoft, Hračky, Dárkové předměty, PC Příslušenství, Domácí potřeby a mnoho dalšího zboží.
Internetové papírnictví, kancelářské potřeby Papír.cz
Specialista na kancelářské potřeby, obálky a spoustu dalšího. Naše online papírnictví je jedním z největších dodavatelů kancelářských potřeb po Praze. Chceme být dlouhodobě nejlepší při zachování všech kvalit, jakou je třeba šíře nabídky, komunikace s klientem, nebo i rychlé řešení všech případných reklamací.
Výroba autopřívěsů. MARO Kralovice
Výroba autopřívěsů, výroba valníkových, skříňových nástaveb a nástaveb pro převoz osobních automobilů. Nástavby montujeme na veškeré typy nákladních a užitkových vozidel.
Sokrates Golf a Country club Kořenec, Boskovice
Golf na Drahanské vrchovině. Golfové hřiště „na Kořenci“ je znamenitou součástí čisté přírody vynikající vhodnou členitostí terénu. Mistrovské 18jamkové hřiště o celkové rozloze cca 60 ha je citlivě zasazeno do pastevních luk a remízků Drahanské vrchoviny.
Internetový Magazín Ostrava
Magazín Ostrava obsahuje informace, rady a tipy z rozmanitých oblastí zájmu. Poptáváte kvalitní řemeslníky, kosmetický salon či restauraci v Ostravě a okolí? Nahlédněte do Magazínu Ostrava a nechejte se inspirovat. Poptáváte služby v Ostravě či jejím okolí? Nevíte, kde hledat kvalitní firmy a řemeslníky? Zajímá Vás oblast bydlení, vzdělávání, hubnutí, zdraví, zahrady či sportu? Vše naleznete v kvalitním Magazínu Ostrava.

Volná místa
Volná místa
bazar