inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Projektová dokumentace v oboru pozemní Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projektová dokumentace v oboru pozemní stavby VM, Liberec

Firma V&M zpracovává v oboru pozemní stavby komplexní projektovou dokumentaci a vykonává inženýrskou činnost pro bytové, občanské a průmyslové stavby. Zaměření a dokumentace stávajícího stavu, stavebně technický a radonový průzkum, geodetické zaměření, statické posudky, vizualizace.

http://www.vmprojekt.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projektová dokumentace v oboru pozemní

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kompletní realizace staveb. Stavební firma Radek Tomáš, Tanvald
Veškeré stavební práce a dodávky spojené s výstavbou rodinného domu Vám nabízíme i samostatně nebo v kombinaci pro jiné druhy staveb např. bytových domů, staveb občanské vybavenosti atd. Rekonstrukce všeho druhu. Fasády, přístavby.
Inženýrská geodézie, geografické informační systémy a poradenství RM GEODATA Ostrava
Společnost RM GEODATA zajišťuje kompletní služby v oblasti zeměměřické činnosti, geografických informačních systémů a poradenské činnosti v oblasti katastru nemovitosti. Nabízíme geometrické plány pro stavby, oddělení a vytyčení pozemků a věcná břemena, geodetické práce v investiční výstavbě, speciální práce ve všech oblastech průmyslové, těžební, zemědělské, lesnické a projekční činnosti. Mapování, zaměřování a příprava podkladů pro projektovou dokumentaci.
Nízkoenergetické rodinné domy na klíč CANABA RD Velim
Výstavba nízkoenergetických RD z masivních materiálů v celé ČR. Společnost CANABA své domy nejen navrhuje, ale i projektuje, ve svých vlastních provozech vyrábí, staví a finalizuje. Jen díky tomu má naprostou kontrolu nad celým procesem – od nákupu surovin až po vybavení domu a může vám tak garantovat stoprocentní kvalitu.
Stavby na klíč Brno, Stavební firma BP stavinvest
Stavební firma BP stavinvest je prověřenou společností realizující stavby rodinných na klíč, rekonstrukce bytových jader i celých domů. Výsledkem naší práce jsou kvalitně realizované projekty a především naši spokojení zákazníci, kteří tvoří důležitou část našeho profilu společnosti. Nabízíme Vám vstřícný a individuální přístup, odborné poradenství. Jsme schopni Vám zajistit projektovou dokumentaci a vyřízení stavebního povolení k Vašemu projektu, architektonické zpracování apod. Dále nabízíme zpracování cenové nabídky zdarma a případné přizpůsobení nabídky Vašim finančním možnostem.

Naše tipy:
Zkuste hledat Firma V&M zpracovává na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Firma V&M zpracovává v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Servis výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. LH Computer, Kroměříž
Firma se zabývá kompletním servisem v oblasti výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. Počítače Comfor jsou opravovány přímo na místě.
Svíčky Rentex kvalitní dárek pro domácí aromaterapii eShop
Svíčky výroba, prodej a velkoobchod s tradicí od roku 1995. Není divu, že rozpoznáme kvalitní materiál. Svíčky dekorujeme krásně mramorovaným povrchem z nejlepšího palmového vosku. Naše svíčky z kvalitního parafínu – s minimálním obsahem vosku – hoří nádherným jasným plamenem. Vkusné gelové svíčky potěší každé oko. A protože do všech svíček vkládáme pouze nejkvalitnější knoty, naše svíčky hoří déle než kterékoli jiné.
Kosmetika Dermacol
Kosmetická firma Dermacol má u nás bohatou tradici. Vyberte si na našem webu z bohaté nabídky kosmetiky Dermacol - oblíbené Make-upy, čistící kosmetiku, hydratační kosmetiku, omlazující kosmetiku, noční kosmetiku a další.
Japonské zahrady - Bambus převislý a Japonské javory
Japonské zahrady jsou místem klidu. Kombinace čisté estetiky s přírodou je prvotním znakem každé japonské zahrady. Web pro všechny příznivce japonských zahrad! Japonské zahrady jsou v dnešní době velice moderním doplňkem každého domu.
Stavební stroje prodej, servis a půjčovna Mechanik Praha
Při prodeji poskytujeme komplexní servis, nabízíme výrobky několika značek rozdílné výkonové a cenové úrovně. Kvalifikovaní pracovníci Vám pomohou vybrat stroj odpovídající Vašim potřebám a možnostem. V Praze provozujeme konzultační centrum a showroom strojů pro frézování, tryskání a broušení od firmy Blastrac. Pro všechny prodávané a půjčované mechanizmy a stavební stroje poskytuje firma MECHANIK záruční a pozáruční servis a navazující služby.

Volná místa
Volná místa
bazar