inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Projektová dokumentace v oboru pozemní Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projektová dokumentace v oboru pozemní stavby VM, Liberec

Firma V&M zpracovává v oboru pozemní stavby komplexní projektovou dokumentaci a vykonává inženýrskou činnost pro bytové, občanské a průmyslové stavby. Zaměření a dokumentace stávajícího stavu, stavebně technický a radonový průzkum, geodetické zaměření, statické posudky, vizualizace.

http://www.vmprojekt.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projektová dokumentace v oboru pozemní

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Bytstudio a.s. - investiční společnost
Realitní činnost za účelem prodeje nově realizovaných bytů, realizace projektů s možností klientských změn v dispozici bytu podle vlastní potřeby a volby zařizovacích předmětů, dlažeb, obkladů, aj. - výstavba bytů do osobního vlastnictví.
Sádrokarton od firmy RakWeiss: sádrokartony, stropy, příčky, podhledy
Firma RakWeiss je odborníkem na veškeré práce se sádrokartonem. Zaměřuje se na rekonstrukce bytových jader i sádrokarton: obkládání stěn, stropů, instalace sádrokartonových příček a podhledů. Firma RakWeiss nabízí práci také v noci, a to bez příplatku. Veškeré kalkulace jsou zdarma.
Stavíme dřevostavby jednoduše Dřevostavby WOOD SYSTEM
Realizujeme dřevostavby na klíč, montované a pasivní domy. Dodržujeme smluvní ceny a termíny, nasloucháme Vám a jsme spolehliví. Rozumíme tomu, co děláme. Stavíme dřevostavby jednoduše, tak jak si přejete a plníme, co slíbíme. Každý dům je pro nás výzvou a to již 10 let.
Merbau exotické dřevo odolné
Exotická dřevina merbau, žluté až oranžovo-hnědé barvy. Merbau pochází z Papui Nové Guinei. Jedná se o jednu z nejtvrdších dřevin a je vysoce odolná vůči napadení hmyzem. Běžně se vyrábí dřevěné podlahy merbau, různé druhy nábytku, podlahová mozaika merbau, obklady budov a hudební nástroje.

Naše tipy:
Zkuste hledat Firma V&M zpracovává na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Firma V&M zpracovává v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
RC modely aut, letadel, lodí a vrtulníků
Internetový prodej rc modelů letadel, modelů lodí, modelů aut. Přijímače a nabíjení pro modely, simulátory, regulátory a akumulátory, motory, příslušenství, náhradní a tuningové díly. Konstruktivní hračky.
LM-Servis Lenka Michalcová
Úklidové služby,jednorázové a stálé úklidy,mytí oken,dodávání náplní,čištění koberců,sedacích souprav,čalounění.Malířské a natěračské práce.Provozování jídelen.Dovolená v Černé Hoře.
Virtulání galerie výtvarnice Pavlíny Kuchařové, Blansko
Originální díla realizovaná jako akvarely, netkané tapiserie ART Protis nebo jako malby na hedvábí.
Webdesign, tvorba www stránek CLICKMEDIA Teplice
Originální webdesign a tvorba www stránek, programování webových aplikací pro internet i intranet a internetové obchody. Specializace na přehlednost a přístupnost. Důkladná SEO optimalizace pro vyhledávače.
Inzerce nových i ojetých aut Ráj aut
Autobazar, inzertní server nových i ojetých aut. Stránky obsahují i důležité rady ke koupi a recenze aut. Záběry z vážných dopravních nehod. Diskusní fórum. Vkládání inzerátů je zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar