inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Projektová činnost, inženýrské práce Architektonická Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projektová činnost, inženýrské práce Architektonická kancelář Praha

Provádíme kompletní projekty pozemních staveb. Projekty provádíme včetně projektů zdravotních instalací, vytápění, elektroninstalací, požární signalizací, elektrického zabezpečení budov, klimatizace. V rámci Inženýrské činnosti pokrýváme práce řešící zajištění stavebního povolení, územního souhlasu, podání ohlášení stavby. Dále pak projednání s dotčenými orgány státní správy, a ostatními účastníky řízení. V neposlední řadě pak zajištění kolaudačního souhlasu a zajištění technického a autorského dozoru investora.

http://www.grecodesign.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projektová činnost, inženýrské práce Architektonická

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kamenné zdi, ploty Praha
Provádíme kamenické práce. Stavby kamenných sklepů, kamenné ploty a zdi, suché kamenné zídky, schody, kamenné klenby a podezdívky, cesty z kamene, zahradní krby, jezírka, studny, inetriéry. Lomový kámen přivezeme nebo můžete mít svůj vlastní.
Cembrit a.s. střechy, fasády
Společnost Cembrit a.s. je největším výrobcem fasádních desek z vláknocementu. Desky jsou určeny pro větrané fasády, podhledy, příčky, obklady interiérů i fasády s imitací dřeva.
Stavebnictví, energetika, architektura i projekce PKV Brno
Společnost PKV je zaměřena na úsporné bydlení, bráno z komplexního hlediska. Nabízíme především architektonické služby, design interiérů a realizaci staveb. Dále se zabýváme energetikou a to především tvorbou energetických průkazů (štítků) a energetických auditů. Součástí naší činnosti je také optimalizace úsporného osvětlení, optimalizace úsporného vytápění, ohřevu vody apod.
Stavební firma Brno Rimstav
Rimstav se zabývá stavební činností a všemi souvisejícími službami. Jsme mladá dynamická rozvíjející se společnost. Poskytujeme komplexní služby formou finálních zakázek nebo subdodávek pro velké firmy. Veškeré činnosti i služby zajišťujeme vlastními silami, popřípadě formou kooperace vždy v požadované kvalitě dle představ, požadavků a možností zákazníka.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme kompletní projekty na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme kompletní projekty v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Servis výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. LH Computer, Kroměříž
Firma se zabývá kompletním servisem v oblasti výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. Počítače Comfor jsou opravovány přímo na místě.
Svíčky Rentex kvalitní dárek pro domácí aromaterapii eShop
Svíčky výroba, prodej a velkoobchod s tradicí od roku 1995. Není divu, že rozpoznáme kvalitní materiál. Svíčky dekorujeme krásně mramorovaným povrchem z nejlepšího palmového vosku. Naše svíčky z kvalitního parafínu – s minimálním obsahem vosku – hoří nádherným jasným plamenem. Vkusné gelové svíčky potěší každé oko. A protože do všech svíček vkládáme pouze nejkvalitnější knoty, naše svíčky hoří déle než kterékoli jiné.
Kosmetika Dermacol
Kosmetická firma Dermacol má u nás bohatou tradici. Vyberte si na našem webu z bohaté nabídky kosmetiky Dermacol - oblíbené Make-upy, čistící kosmetiku, hydratační kosmetiku, omlazující kosmetiku, noční kosmetiku a další.
Japonské zahrady - Bambus převislý a Japonské javory
Japonské zahrady jsou místem klidu. Kombinace čisté estetiky s přírodou je prvotním znakem každé japonské zahrady. Web pro všechny příznivce japonských zahrad! Japonské zahrady jsou v dnešní době velice moderním doplňkem každého domu.
Stavební stroje prodej, servis a půjčovna Mechanik Praha
Při prodeji poskytujeme komplexní servis, nabízíme výrobky několika značek rozdílné výkonové a cenové úrovně. Kvalifikovaní pracovníci Vám pomohou vybrat stroj odpovídající Vašim potřebám a možnostem. V Praze provozujeme konzultační centrum a showroom strojů pro frézování, tryskání a broušení od firmy Blastrac. Pro všechny prodávané a půjčované mechanizmy a stavební stroje poskytuje firma MECHANIK záruční a pozáruční servis a navazující služby.

Volná místa
Volná místa
bazar