inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 09. prosince 2019 svátek má Vratislav
Vyhledat v Pozri:

Projektová činnost, inženýrské práce Architektonická Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projektová činnost, inženýrské práce Architektonická kancelář Praha

Provádíme kompletní projekty pozemních staveb. Projekty provádíme včetně projektů zdravotních instalací, vytápění, elektroninstalací, požární signalizací, elektrického zabezpečení budov, klimatizace. V rámci Inženýrské činnosti pokrýváme práce řešící zajištění stavebního povolení, územního souhlasu, podání ohlášení stavby. Dále pak projednání s dotčenými orgány státní správy, a ostatními účastníky řízení. V neposlední řadě pak zajištění kolaudačního souhlasu a zajištění technického a autorského dozoru investora.

http://www.grecodesign.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projektová činnost, inženýrské práce Architektonická

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Realizace staveb - ploché střechy a zateplení. PONDUS, Ostrava
Provádíme hydroizolace a zateplování střech, světlíky, opláštění. Nabízíme opravy střech panelových domů, opláštění průmyslových objektů i občanských staveb, ocelové haly, izolace spodních staveb.
Projektová, inženýrská a dodavatelská společnost SUDOP BRNO
Projektování staveb dopravních, inženýrských, bytových a občanských. Široké spektrum projektových prací v oborech železniční a silniční dopravy, městské a příměstské dopravy, v elektrotechnice, energetice, telekomunikacích, sdělovací a zabezpečovací techniky, ekonomice a v dalších oborech.
Profesionální zateplování fasád a rekonstrukce bytů RaMu Plus Vracov
Jsme specialisté na zateplování fasád s téměř 20letou praxí, se sídlem ve Vracově. Vyjma zateplení fasád provádíme na zakázku kompletní rekonstrukce bytů či rodinných domků nebo vám postavíme nízkoenergetický dům systémem dřevostaveb. Dokážeme postavit a zrealizovat projekt přesně podle představ zákazníka. Zaměřujeme se nejen na rodinné a bytové domy, ale i objekty občanské vybavenosti, obce, města, venkovní úpravy apod.
DATOSTAV s.r.o. kanalizační materiál pro Prahu a střední Čechy
Velkoobchod a maloobchod kanalizačním materiálem, především pro Prahu a střední Čechy. Dále zajišťujeme odbornou likvidaci odpadu, stavební práce a nákladní dopravu, prodej, pronájem a správu nemovitostí.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme kompletní projekty na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme kompletní projekty v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Veškeré řemeselné práce FIX Servis Praha
Společnost FIX Servis poskytuje veškeré řemeslné práce a služby pro bytové jednotky, domy, bytová družstva a bytové domy, firmy a společnosti. Nabízíme kompletní spektrum řemeslných služeb jako zednické a instalatérské práce, rozvody elektriky, malování pokojů, chodeb a ostatních prostor, pokládku plovoucích a jiných typů podlah, kominické práce. Zaměstnáváme výhradně české zaměstnance, kteří jsou speciálně proškoleni na konkrétní nabízené řemeslo či službu a mají bohaté zkušenosti v daném oboru.
Restaurování nábytku, starožitností Kubík, Jablonec nad Nisou
Opravy, rekonstrukce a restaurování starožitného nábytku. Opravy intarzií, dýhování, dřevořezeb. Povrchové úpravy šelakovou politůrou či voskováním. Dlouholeté zkušenosti v oboru. Navázáním na rodinou tradici pokračuje v restaurování starožitného nábytkujiž ve třetí generaci rodinná firma, složená z licencovaných restaurátorů.
Mateřská školka Praha Eldorádo
Mateřská školka Eldorádo je školka trochu jinak. Pro děti ve věku od 2 do 7 let v rodinném prostředí. Jazykové, výtvarné a hudební kroužky, canisterapie, výchova ke zdravému životnímu stylu a ekologii. Stravování v bio kvalitě.
Kočárky, autosedačky, hračky Matyáš
Nabízíme kočárky, autosedačky, hračky a dětské zboží od známých výrobců za výhodné ceny. Záruka 24 měsíců, možnost vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dnů. Dodání Českou poštu nebo spedici General Parcel i na Slovensko.
Dětská hřiště TR Antoš, s.r.o.
Dětská hřiště (akát) a lanová centra. Vyrábíme certifikovaná dětská hřiště (včetně dopadových ploch) na klíč: prolézačky, dětské kolotoče, pískoviště, houpačky, domečky, lanové prvky, lezecké stěny. Městský mobiliář: lavičky, odpadkové koše, altány a pergoly. Vytváříme 3D vizualizace zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar