inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 09. prosince 2019 svátek má Vratislav
Vyhledat v Pozri:

Projektová a inženýrská kancelář Pardubice Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projektová a inženýrská kancelář Pardubice

Projektová a inženýrská kancelář Pardubice se zabývá projektovou a inženýrskou činností ve výstavbě pro obory pozemní stavitelství, dopravní stavby, dopravní inženýrství, průmyslové a technologické objekty.

http://www.pik-pce.cz/
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projektová a inženýrská kancelář Pardubice

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stavební firma Pardubice STAVOZA Kostěnice
Realizujeme stavební zakázky menšího rozsahu v Pardubickém kraji. Výstavba a rekonstrukce RD, zateplování, výstavbu oplocení a ostatní stavební práce. Práce provádíme jako kompletní dodávku. Dále nabízíme veškeré truhlářské a tesařské práce.
Opláštění hal, fasádní obklady Vokoun Pokorný Praha
Firma Vokoun a Pokorný sídlí ve městě Praha, je specialistou na výrobu ohýbaných profilů pro opláštění hal. Zpracováváme fasádní obklady, vyrábíme fasádní systémy a provádíme zateplení fasád. Fasádní obklady a fasádní systémy pro opláštění hal dodáváme z různých materiálů. Zajistíme veškeré služby včetně vypracování projektu, výroby i montáže. Používáme stroje a technologii na nejvyšší úrovni.
vertikální , venkovní žaluzie látkové , předokenní rolety do oken
Nabízíme žaluzie jak vertikální, tak venkovní, samozřejmostí jsou markýzy, dále máme rolety látkové, předokenní i do oken.
Komerční a bytové stavby KB STAV, Praha
Kompletní výstavba rodinných domů na klíč, přestavby a rekonstrukce bytů a rodinných domů, přestavby bytových jader, pokládka dlažeb, obkladů, plovoucích podlah apod. V komerční sféře se věnujeme převážně dodávkám interiérů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Projektová a inženýrská na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Projektová a inženýrská v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Prodejce a autorizovaný servis Škoda Auto. JUBEKA, Valašské Klobouky
Prodej a servis vozů Škoda, Volkswagen, Seat, Hyundai. Pozaruční servis pro všechny typy vozů.
Elektroinstalace Elektrorevize Ostrava
Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení, elektroinstalace. Elektrorevize spotřebičů, hromosvodů. Elektrikář pro rekonstrukce a montáže elektroinstalací bytové výstavby. Montáž přípojek nn.přepěťových ochran, proudových chráničů. Elektrikář, havárie elektro Ostrava nonstop.
Střední průmyslová škola strojnická, Vsetín
Studijní obory a přijímací řízení. Čtyřleté studium, zkrácené studium pro absolventy SŠ, forma denní i dálková, bakalářské studium, univerzita třetího věku, profesní vzdělávání.
Těhotenská móda VELEBIL, Praha
Těhotenská móda - těhotenské oblečení, pro malé i velké, silné i tenké. Spodní prádlo pro těhotné, podprsenky i větších velikostí, pyžama a noční košile.
Home Staging s.r.o. návrhy interiérů
Firma HOME STAGING s.r.o. jako první v České republice od ledna 2010 nabízí specializovanou službu Home Staging, což je příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu a její profesionální prezentace na realitním trhu.

Volná místa
Volná místa
bazar