inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Projektová a inženýrská kancelář Pardubice Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projektová a inženýrská kancelář Pardubice

Projektová a inženýrská kancelář Pardubice se zabývá projektovou a inženýrskou činností ve výstavbě pro obory pozemní stavitelství, dopravní stavby, dopravní inženýrství, průmyslové a technologické objekty.

http://www.pik-pce.cz/
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projektová a inženýrská kancelář Pardubice

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stavební firma Šikner, Mělník
Firma nabízí široký sortiment služeb, provádí zejména výstavbu rodinných domů na klíč, výstavbu hal, servisů, rekonstrukci staveb, obnovu památek, zateplování budov, půdní vestavby, pokládku zámkové dlažby a řadu dalších stavebních činností.
Stavební dozor a poradna, Evžen Geyer Stavební dozor
Autorizovaný technik a stavitel specializující se na provádění autorizovaných technických a stavebních dozorů, staveb z klasických technologií, nízkoenergetických a pasivních staveb, dřevostaveb, staveb ze systémů Velox, Durisol a odboné stavební poradenství.
Výstavba rodinného domu
Výstavba moderních ekonomických domů na klíč v podhůří Beskyd. Dále se činnost firmy rozšířila do oblasti zemních a výkopových prací. V tomto oboru působí nejen na území České republiky, ale i na Slovensku.
Projektové a rozpočtové práce Jiří Tvrdoň, Olšany u Šumperka
Zpracování starých stavů, studií, vypracování projektové dokumentace pro územní řízení, pro stavební povolení, prováděcí projekty, návrhy interiérů, inženýrskou činnost, rozpočty.

Naše tipy:
Zkuste hledat Projektová a inženýrská na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Projektová a inženýrská v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Servis výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. LH Computer, Kroměříž
Firma se zabývá kompletním servisem v oblasti výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. Počítače Comfor jsou opravovány přímo na místě.
Svíčky Rentex kvalitní dárek pro domácí aromaterapii eShop
Svíčky výroba, prodej a velkoobchod s tradicí od roku 1995. Není divu, že rozpoznáme kvalitní materiál. Svíčky dekorujeme krásně mramorovaným povrchem z nejlepšího palmového vosku. Naše svíčky z kvalitního parafínu – s minimálním obsahem vosku – hoří nádherným jasným plamenem. Vkusné gelové svíčky potěší každé oko. A protože do všech svíček vkládáme pouze nejkvalitnější knoty, naše svíčky hoří déle než kterékoli jiné.
Kosmetika Dermacol
Kosmetická firma Dermacol má u nás bohatou tradici. Vyberte si na našem webu z bohaté nabídky kosmetiky Dermacol - oblíbené Make-upy, čistící kosmetiku, hydratační kosmetiku, omlazující kosmetiku, noční kosmetiku a další.
Japonské zahrady - Bambus převislý a Japonské javory
Japonské zahrady jsou místem klidu. Kombinace čisté estetiky s přírodou je prvotním znakem každé japonské zahrady. Web pro všechny příznivce japonských zahrad! Japonské zahrady jsou v dnešní době velice moderním doplňkem každého domu.
Stavební stroje prodej, servis a půjčovna Mechanik Praha
Při prodeji poskytujeme komplexní servis, nabízíme výrobky několika značek rozdílné výkonové a cenové úrovně. Kvalifikovaní pracovníci Vám pomohou vybrat stroj odpovídající Vašim potřebám a možnostem. V Praze provozujeme konzultační centrum a showroom strojů pro frézování, tryskání a broušení od firmy Blastrac. Pro všechny prodávané a půjčované mechanizmy a stavební stroje poskytuje firma MECHANIK záruční a pozáruční servis a navazující služby.

Volná místa
Volná místa
bazar