inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Projektová a inženýrská činnost, bytová Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projektová a inženýrská činnost, bytová architektura - Ing.arch. Radmila Pešková

Nabízíme architektonické studie, projekty staveb, interiéry a bytovou architekturu. Dále inženýrskou činnost, autorský dozor atd.

http://www.architektka.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projektová a inženýrská činnost, bytová

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Projekční atelier ZUZI Olomouc
Projektování rodinných a bytových domů, administrativních a dalších občanských staveb. Drobné provozovny, rekonstrukce, panelové byty, bytová jádra, navrhování interiérů.
IM servis - stavební činnost
Stavební společnost zaměřená na rekonstrukce a výstavbu budov a rodinných domů se zaměřením na maximální snížení režijních nákladů při vysoké kvalitě a rychlosti dodávaných prací.
Stavební a inženýrská činnost v investiční výstavbě. Petr Rychtera - PRservis, Praha
Stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce domů a bytů, zateplování domů, fasády, okna, střechy, izolace proti vodě. Izolace vlhkých sklepů formou injektáží a hydroizolačních stěrek. Ochrana proti radonu. Dodávky a montáž fasádních oken, ...
BKP GIPS System Montáž sádrokartonu, zateplování
Nabízíme dodávku a montáž sádrokartonu, minerálních podhledů a systémů souvisejících se suchou výstavbou jako půdní vestvaby, podkroví, zateplování, sádrokartonové příčky a suché podlahy.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nabízíme architektonické studie, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nabízíme architektonické studie, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Návrhy, realizace zahrad na klíč Lira Design Nymburk
Lira Designse specializuje na návrhy, projekty i úpravy zahrad na klíč. Poskytujeme kompletní služby v oblasti projektování, realizace a údržby okrasných zahrad. Zakládáme trávníky pokládkou travních koberců i výsevem. K našim činnostem patří také údržba zahrad a kompletní péče o zeleň. Provádíme kácení řez rizikových stromů stromolezeckou metodou.
Metoda celostní medicíny a udržitelného zdraví
Naše stránky jsme s kolegy založili proto, abychom usnadnili lidem přístup k informacím. Nemocný, zklamaný školní medicínou, sedá k internetu a pátrá. Na našich stránkách najdete veškeré dostupné a přitom pokud možno odborné informace o patologických virech, bakteriích a parazitech. Chceme tu mít všechno pohromadě. Budeme zařazovat i úryvky z učebnic a skript. Ušetříme vám hodiny surfování po internetu.
Hasičská výstroj a výzbroj
Výroba ochranných oděvů pro hasiče a bezpečnostní agentury. Zajišťujeme vše pro hasiče. Protipožární prostředky a techniku, hasičskú výstroj a výzbroj. Dodáváme zásahové oděvy, zásahovou obuv atd.
Ostrovní, záložní systémy KRÖSSING PARTNER Rudná u Prahy
Nabízíme fotovoltaické ostrovní a bateriové záložní systémy kompletované z vysoce kvalitních komponent firmy Victron Energy oddělovače a propojovače baterií, solární regulátory, lithiové baterie. Při práci s výhodou využíváme dlouholetých tuzemských i zahraničních zkušeností v dodávkách průmyslových elektrotechnických projektů, získaných v realizačních týmech největších českých, evropských a zámořských elektrotechnických a technologických firem.
Letní tábory, školy v přírodě
Nezisková organizace zabývající se volno časovými aktivitami dětí a mládeže. Pořádáme letní tábory pro děti, víkendové celoroční tematické pobyty pro děti. Pro školy pořádáme školy v přírodě, zimní lyžařské školy a kurzy. Kromě výše zmíněného ještě pořádáme celoroční kurzy kresby.

Volná místa
Volná místa
bazar