inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 09. prosince 2019 svátek má Vratislav
Vyhledat v Pozri:

Projektová a inženýrská činnost, bytová Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projektová a inženýrská činnost, bytová architektura - Ing.arch. Radmila Pešková

Nabízíme architektonické studie, projekty staveb, interiéry a bytovou architekturu. Dále inženýrskou činnost, autorský dozor atd.

http://www.architektka.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projektová a inženýrská činnost, bytová

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Pozemní stavby Opava Stavební firma Dometa
Nabízíme komplexní stavební poradenství, stavební projekty, vizualizace a realizace. V rámci pozemních staveb se zaměřujeme na stavby domů, rekonstrukce a veškeré občanské, bytové i průmyslové stavby.
Kompletní stavební práce Stavební Servis CZ Pardubice
Zajišťujeme kompletní stavební práce v oblastech Pardubice, Chrudim, Hradec Králové a okolí. Nabízíme přípravné práce, stavební práce, zednické, topenářské, zednické, instalatérské, sádrokartonářské, malířské, elektrikářské,podlahářské a úklidové práce. Do našeho týmu vybíráme pracovníky s nejlepší kvalifikací a odborností. Našim cílem je spokojený zákazník.
Stavební firma Pelhřimov
Hlavní výrobní náplní stavební firmy Bačina je kompletní dodávka staveb, a to: staveb bytových, občanských i technické vybavenosti, obchodních, kulturních, školských, zdravotnických i výstavba průmyslových závodů.
Stavební mechanizace Valašské Meziříčí
Firma CZO Morava je stavební a obchodní firma se sídlem ve Valašském Meziříčí působící na trhu již deset let. Provozujeme půjčovnu nářadí, zajišťujeme stavební mechanizaci. Zemní práce při výstavbě inženýrských sítí a dopravních stavbách, které zajištujeme pro obce, a další stavební firmy působící ve stavebnictví. Dodávka a montáž čistíren odpadních vod, včetně zemních prací a projektové dokumentace. Řezání asfaltového povrchu a další.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nabízíme architektonické studie, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nabízíme architektonické studie, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Veškeré řemeselné práce FIX Servis Praha
Společnost FIX Servis poskytuje veškeré řemeslné práce a služby pro bytové jednotky, domy, bytová družstva a bytové domy, firmy a společnosti. Nabízíme kompletní spektrum řemeslných služeb jako zednické a instalatérské práce, rozvody elektriky, malování pokojů, chodeb a ostatních prostor, pokládku plovoucích a jiných typů podlah, kominické práce. Zaměstnáváme výhradně české zaměstnance, kteří jsou speciálně proškoleni na konkrétní nabízené řemeslo či službu a mají bohaté zkušenosti v daném oboru.
Restaurování nábytku, starožitností Kubík, Jablonec nad Nisou
Opravy, rekonstrukce a restaurování starožitného nábytku. Opravy intarzií, dýhování, dřevořezeb. Povrchové úpravy šelakovou politůrou či voskováním. Dlouholeté zkušenosti v oboru. Navázáním na rodinou tradici pokračuje v restaurování starožitného nábytkujiž ve třetí generaci rodinná firma, složená z licencovaných restaurátorů.
Mateřská školka Praha Eldorádo
Mateřská školka Eldorádo je školka trochu jinak. Pro děti ve věku od 2 do 7 let v rodinném prostředí. Jazykové, výtvarné a hudební kroužky, canisterapie, výchova ke zdravému životnímu stylu a ekologii. Stravování v bio kvalitě.
Kočárky, autosedačky, hračky Matyáš
Nabízíme kočárky, autosedačky, hračky a dětské zboží od známých výrobců za výhodné ceny. Záruka 24 měsíců, možnost vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dnů. Dodání Českou poštu nebo spedici General Parcel i na Slovensko.
Dětská hřiště TR Antoš, s.r.o.
Dětská hřiště (akát) a lanová centra. Vyrábíme certifikovaná dětská hřiště (včetně dopadových ploch) na klíč: prolézačky, dětské kolotoče, pískoviště, houpačky, domečky, lanové prvky, lezecké stěny. Městský mobiliář: lavičky, odpadkové koše, altány a pergoly. Vytváříme 3D vizualizace zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar