inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 12. prosince 2019 svátek má Simona
Vyhledat v Pozri:

Projekční kancelář PRIS, Brno Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekční kancelář PRIS, Brno

Komplexní zajištění všech stupňů projektové dokumentace dopravních staveb a zejména mostních objektů.

http://www.pris.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekční kancelář PRIS, Brno

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zateplení fasád, zasklívání lodžií ORISTA Jablonec nad Nisou
Orista provádí zateplení fasád a zasklívání lodžií, stavební činnost v oblasti občanské a bytové výstavby převážně v regionu Liberec a Jablonec nad Nisou a specializuje se na zateplení fasád. Současně se zateplením fasád čili obvodového pláště zejména budov panelových, na které se specializujeme, provádíme rovněž dokotvení obvodového pláště a sanaci betonových konstrukcí včetně ošetření výztuže a následné reprofilace chybějícího betonu.
Stavební firma Brno Rimstav
Rimstav se zabývá stavební činností a všemi souvisejícími službami. Jsme mladá dynamická rozvíjející se společnost. Poskytujeme komplexní služby formou finálních zakázek nebo subdodávek pro velké firmy. Veškeré činnosti i služby zajišťujeme vlastními silami, popřípadě formou kooperace vždy v požadované kvalitě dle představ, požadavků a možností zákazníka.
Malířství a Natěračství Petr Škoda
Precizní malířské a natěračské práce. Malování byt. i nebyt.prostor. Nátěry fasád, střech, podlah. Speciální chemické nátěry (malování tunelů, nátěry konstrukcí). Protipožární nátěry (dřevo, konstrukce). Stříkací zařízení Airless (haly, protipožár).
Rekonstrukce bytového jádra Rekobyt Praha
Zajišťujeme kompletní rekonstrukce bytových jader v Praze, rekonstrukce koupelen a rekonstrukce bytů. Nabízíme služby bytového architekta a vyhotovení návrhů ve 3D vizualizaci. Mnoholeté zkušenosti v oblasti řemeslných prací, vysoká odbornost.

Naše tipy:
Zkuste hledat Komplexní zajištění všech na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Komplexní zajištění všech v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Akumulační nádrž tepelná technika
Prodej levných akumulačních nádrží z nerezu pro vytápění a teplou užitkovou vodu. Horní výměník je vyrobený z 20 až 35 metrů dlouhé nerezové trubice s průměrem 1”. Prodej těsnění - izolací pro akumulační nádoby.
Soudní znalectví v oboru ekonomika
Soudní znalectví pro vozidla,výpočetní a kancelářská technika,stroje a zařízení,zemědělská a manipulační technika,nábytek,spotřební elektronika,vybavení a zařízení domácností,ale také znalecké posudky pro firmy,podnikatele,právnické i soukromé osoby
Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness
Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness pro Vaše čtyřnohé miláčky. Střihání psů, koupání, fenování, česání, ošetření, odstraňování zubního kamene, poradenská činnost.
Vybavení do koupelen Perfecto design, Praha
Prodáváme designové vodovodní baterie, umyvadla, koupelnové doplňky a další vybavení do koupelen. Naše výrobky pocházejí pouze od certifikovaných výrobců s mnohaletou tradicí. Naším krédem je spokojený zákazník.
Zahradnictví, květinářství Praha
Jsme zaměřeni především na prodej rostlin, substrátů a hnojiv. Najdete zde okrasné dřeviny a keře, trvalky, traviny, ale i koření a léčivé rostliny. Můžeme nabídnout námi vypěstované rostliny za exkluzivní ceny. V sezoně pro vás máme připraven široký sortiment sadby, balkonových květin, rostlin a letniček. Dále si zde můžete vybrat ze širokého sortimentu substrátů, hnojiv, postřiků, keramiky a dárkových předmětů.

Volná místa
Volná místa
bazar