inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Projekční kancelář PRIS, Brno Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekční kancelář PRIS, Brno

Komplexní zajištění všech stupňů projektové dokumentace dopravních staveb a zejména mostních objektů.

http://www.pris.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekční kancelář PRIS, Brno

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Rekonstrukce koupelny¨
Rekonstrukce koupelny - Centrum služeb : Nabídka & Poptávka na rekonstrukce koupelny. Plánujete rekonstrukci koupelny - Sháníte firmu na realizaci ? Prostřednictvím našeho Centra služeb oslovíte stavební firmy na rekonstrukce
Designové židle pro váš interiér
Barové židle a další typy židlí najdete na design-one.cz. Nabízíme stylové barové židle, židle do jídelen, kancelářské i zasedací židle a lavice. Desing-one.cz – to jsou designové židle vhodné pro každý interiér.
Zateplování domů, zateplení fasád RoachStav Olomouc
Nabízíme kompletní zateplování domů včetně všech zateplovacích prací a celkové zateplení fasád, střech, stropů, podkroví a dalších částí jakýchkoliv staveb. Navrhneme moderní řešení pro každý dům s nejvyšší možnou úsporou. Našem týmu pracují pouze odborníci s mnohaletými zkušenostmi. Pro zateplování domů používáme pouze ty nejkvalitnější materiály, pracujeme rychle a bez zbytečných průtahů a vastníme řadu certifikátů a ocenění.
Schody, schodiště OK FINAL Žamberk
Firma OK FINAL vyrábí schody a schodiště vnitřní interiérové, vnější, kovové, ocelové, nerezové i dřevěné, mnoha typů, ve vysoké kvalitě opřené o nepřeberné zkušenosti s více než 1800 referencemi spokojených zákazníků. Naše firma nabízí ideální a po všech stránkách komplexní řešení. Neváhejte nás kontaktovat, jako zkušený výrobce schodů a schodišť rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Naše tipy:
Zkuste hledat Komplexní zajištění všech na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Komplexní zajištění všech v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Servis výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. LH Computer, Kroměříž
Firma se zabývá kompletním servisem v oblasti výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. Počítače Comfor jsou opravovány přímo na místě.
Svíčky Rentex kvalitní dárek pro domácí aromaterapii eShop
Svíčky výroba, prodej a velkoobchod s tradicí od roku 1995. Není divu, že rozpoznáme kvalitní materiál. Svíčky dekorujeme krásně mramorovaným povrchem z nejlepšího palmového vosku. Naše svíčky z kvalitního parafínu – s minimálním obsahem vosku – hoří nádherným jasným plamenem. Vkusné gelové svíčky potěší každé oko. A protože do všech svíček vkládáme pouze nejkvalitnější knoty, naše svíčky hoří déle než kterékoli jiné.
Kosmetika Dermacol
Kosmetická firma Dermacol má u nás bohatou tradici. Vyberte si na našem webu z bohaté nabídky kosmetiky Dermacol - oblíbené Make-upy, čistící kosmetiku, hydratační kosmetiku, omlazující kosmetiku, noční kosmetiku a další.
Japonské zahrady - Bambus převislý a Japonské javory
Japonské zahrady jsou místem klidu. Kombinace čisté estetiky s přírodou je prvotním znakem každé japonské zahrady. Web pro všechny příznivce japonských zahrad! Japonské zahrady jsou v dnešní době velice moderním doplňkem každého domu.
Stavební stroje prodej, servis a půjčovna Mechanik Praha
Při prodeji poskytujeme komplexní servis, nabízíme výrobky několika značek rozdílné výkonové a cenové úrovně. Kvalifikovaní pracovníci Vám pomohou vybrat stroj odpovídající Vašim potřebám a možnostem. V Praze provozujeme konzultační centrum a showroom strojů pro frézování, tryskání a broušení od firmy Blastrac. Pro všechny prodávané a půjčované mechanizmy a stavební stroje poskytuje firma MECHANIK záruční a pozáruční servis a navazující služby.

Volná místa
Volná místa
bazar