inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 22. února 2019 svátek má Petr
Vyhledat v Pozri:

Projekční kancelář ARCH Art Brno Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekční kancelář ARCH Art Brno

Projekční atelier Brno. Nabízíme konzultace ke stavebnímu záměru, studie, propočty, posudky, dozory, zaměření, vyřízení a povolení. Stavební a zednické řemeslo spojené s uměním, a to je architektura.

http://www.arch-art.cz/
Zařazena v kategori:

Architektura, projektování

Profil stránky Projekční kancelář ARCH Art Brno

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Architektka Jana Zlámalová
Nabízím služby architekta v oblasti pozemních staveb a interierů. Zajišťuji kompletní zpracování zakázky od architektonické studie přes vyřízení stavebního povolení a zpracování prováděcího projektu až po autorské dozory při realizaci.
Zařízení interiérů, drátěný program
Zařízení interiérů. Navrhneme Vám optimální řešení pro nejlepší prezentaci Vašeho zboží v prodejně z několika variabilních systémů. Nabízíme komplexní službu od vypracování návrhu přes výrobu vzorku až po dodávku zboží do místa určení.
Stavební dozor, reality Projekční kancelář Stránský Ústí nad Orlicí
Projekční kancelář Stránský nabízí kompletní projekční práce včetně zpracování podkladů pro poskytnutí úvěru, stavební dozor, zprostředkování stavebních prací, poradenství při čerpání dotačních titulů, ale i při stavbě svépomocí. Naše firma nabízí projektování staveb občanských, jako jsou obchodní centra, hotely, pensiony, restaurace,muzea, školy, prodejny, nákupní střediska, obchody, i průmyslových staveb, kupříkladu výrobní a skladovací haly, dílny, živnostenské provozovny.
Architektonické, projekční služby, Architekti Ateliér 332
Nabízíme architektonické a projekční služby. Realizujeme návrhy rodinných domů, návrhy bytů, kanceláře, obchody, sportovní stavby. Pro města a obce navrhujeme úřady, MŠ, infocentra, dětská hřiště. Klademe důraz na jednoduché, bezproblémové a dlouhodobé fungování navrhovaných staveb, racionalitu návrhu s ohledem na hospodárnost stavby a její užívání. Všechny fáze projektové dokumentace staveb jsou zpracovávány ve spolupráci s odborníky specializovaných profesí.

Naše tipy:
Zkuste hledat Projekční atelier Brno. na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Projekční atelier Brno. v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Krkonoše Černá hora Krkonoše
Nabízíme ubytování v Krkonoších ve čtyřech objektech během celého roku. Stačí si vybrat termín a objekt dle Vaší představy. Většinou se jedná o samostatné objekty se zaručeným klidem a nádhernou krkonošskou přírodou v okolí. Všechny naše objekty se nachází ve městěčku Svoboda nad Úpou ve východních Krkonoších, které je ideálním východiskovým bodem ať už pro lyžování, nebo pro turistiku.
CONFIDOS JB – vedení účetnictví Praha
Kompletní vedení účetnictví a doplňkové účetní služby na profesionální úrovni za příznivé ceny. Osobní přístup ke klientům a ručení za případné chyby způsobené chybným účtováním.
On-shop.cz Internetové nákupní centrum
On-shop.cz je internetové nákupní centrum s více než 10 000 položkami zboží, z kategorií jako audio, video, foto, domácí spotřebiče, hudební nástroje, kancelářská technika, telekomunikace nebo výpočetní technika.
Matrace Ostaš CZ, český výrobce kvalitních matrací
Matrace Ostaš – kvalitní pěnové, pružinové, latexové a polyuretanové postelové matrace. Atypické rozměry matrací, matrace na míru. Otestujte si matraci v pohodlí Vašeho domova. Doprava matrací po ČR zdarma. Vysoká kvalita, nízké ceny, český výrobce.
Kempy a vše co k tomu patří
Rozhodujete se kam na dovolenou ? Co třeba pod stan. Naše stránka mapuje kempy v ČR. Kempy jsou seřazené do krajů.

Volná místa
Volná místa
bazar