inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 13. prosince 2018 svátek má Lucie
Vyhledat v Pozri:

Projekční kancelář ARCH Art Brno Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekční kancelář ARCH Art Brno

Projekční atelier Brno. Nabízíme konzultace ke stavebnímu záměru, studie, propočty, posudky, dozory, zaměření, vyřízení a povolení. Stavební a zednické řemeslo spojené s uměním, a to je architektura.

http://www.arch-art.cz/
Zařazena v kategori:

Architektura, projektování

Profil stránky Projekční kancelář ARCH Art Brno

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Interiér návrhář, bytový designér, bytový architekt Praha
Interiér návrhář poskytuje návrhy interiérů pokojů, kuchyní, kanceláří a dětských pokojů. Výhoda je osobní přístup a návrh na míru podle požadavků klienta, podle jeho cenových možností a také s ohledem na funkci daných prostor. Pro každého najdeme řešení. Můžete mít zcela nový interiér nebo pozměnit ten stávající , i drobnosti udělají hodně. Je to jen na Vás kam až nám dovolíte zajít a najít ten správný styl dle katalogu nebo na míru nový.
Statika a projekce staveb Praha
Projektování staveb. Naše firma zpracovává projekty statiky a statické výpočty. Dále se zabýváme komplexní projekcí bytových, občanských a průmyslových staveb. Jsme držiteli autorizace jak v oboru statiky a dynamiky staveb, tak v oboru projektování pozemních staveb.
Architektonický ateliér, architekti, projektanti ARCHITO DESIGN PROJECT Praha
Specializovaný architektonický ateliér tvoří zkušení architekti a projektanti. Navrhujeme a projektujeme bytové, komerční a sportovní stavby, stavby pro lázeňství, hotely a restaurace. Dokumentaci zpracováváme ve všech projektových stupních, zastupujeme klienta v územním a stavebním řízení.
Architektonický ateliér Architekt Jan Drahozal
Ateliér architekta Jana Drahozala je profesně plně vybavený architektonický ateliér, poskytující komplexní služby architekta. Architektura pozemních staveb. Specializace na bytové stavby, kancelářské budovy, penziony a hotely.

Naše tipy:
Zkuste hledat Projekční atelier Brno. na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Projekční atelier Brno. v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Vodohospodářské služby ve Středočeském kraji a jeho okolí
Poskytneme komplexní servis a zařízení pro veškerou péči o vodu. Provedeme základní i podrobné rozbory vody, doporučíme a nabídneme vhodné filtry na zbavení cizorodých látek či její změkčení a v nabídce máme i výkonné čističky vody přesně dimenzované podle počtu lidí v domácnosti či firmě. Úprava vody je naší specializací. Neváhejte a objednávejte vše potřebné pro úpravu vody ve vaší domácnosti či firmě. Zajistíme vše potřebné.
AUTODÍLY-ND.CZ - náhradní díly pro nákladní automobily a autobusy
Prodej náhradních dílů pro nákladní automobily, autobusy, návěsy a přívěsy Mercede-Benz, Iveco, Man, Scania, Volvo, Daf, Renault a další...
Šicí stroje prodej e-shop
Prodáváme šicí stroje a příslušenství určené pro krejčovství, módní salony a šicí dílny, V nabídce jsou i žehličky, řezací technika. Zboží je většinou skladem, dodáme jej až domu. Servis, záruka. Slevy, splátkový prodej. Janome, Brother, Strima.
Výuka řemesel, řemeslná dílna
Statek Bernard poskytuje zajímavou možnost výuky řemesel. Naleznete zde řemeslnou, keramickou nebo třeba platnéřskou dílnu. Kulturní a zábavné akce formou jarmarku tradičních řemesel podpořené kulturním programem, soutěžemi a dalšími atrakcemi. Vhodné pro celou rodinu.
Biopotraviny a bio produkty, bio nápoje a čaje
www.Kvalitní-Biopotraviny.cz - Biopotraviny a bio produkty, bio nápoje a čaje. Biopotraviny a bio produkty, bio nápoje a čaje jsou základem zdravého života.

Volná místa
Volná místa
bazar