inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 09. prosince 2019 svátek má Vratislav
Vyhledat v Pozri:

Projekční činnost vodohospodářské stavby, vodovody, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekční činnost vodohospodářské stavby, vodovody, kanalizace Litomyšl

Společnost Agroprojekce Litomyšl je projekční a inženýrská organizace, která zajišťuje kompletní služby v projektové činnosti a zajišťuje inženýrskou činnost při výstavbě vodohospodářských staveb. Projektujeme malé vodní nádrže a rybníky v rozsahu dle metodik pro dotační podporu Ministerstva životního prostředí a Evropské unie. Projektujeme vodohospodářské stavby pro města a obce, vodovody, kanalizace, čistírny odpadních vod, vodní plochy do parků. Zajišťujeme kompletní dokumentaci pro protipovodňovou ochranu uzemí, to je studie odtokových poměrů, návrh protipovodňových opatření, poldry, suché nádrže, úpravy toků, hráze a uzávěry.

http://www.stavby-vodohospodarstvi.cz/
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekční činnost vodohospodářské stavby, vodovody,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kompletní servis pro Váš dům, byt a zahradu Hodinový manžel Praha
Jmenuji se Jan Jáchim a provozuji služby hodinového manžela, který nabízí stavební a montážní práce pro vaši domácnost. Zejména provedení oprav a údržbu domácnosti, instalatérské, malířské i zednické práce. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat. Těším se na naši spolupráci.
Rodinné domy, stavby ze systému DURISOL, Všeradice
Výstavba rodinných domů a staveb ze stavebního systému DURISOL. Katalog rodinných domů, projekty na klíč i na míru, realizace staveb, projekční činnost. Nabízíme provádění základových desek ve variantě bez i s podsklepení rodinného domu od sejmutí ornice, přes výkopové práce, položení zemnění, bednění a betonáž základových pasů, provedení ležaté kanalizace, zásypové a hutnící práce, položení kari sítí až po konečnou betonáž základové desky a položení hydroizolace.
Stavba a rekonstrukce domů
Specializujeme se na výstavbu a rekonstrukci bytových komplexů, obchodů, hotelů, restaurací a luxusních rodinných domů. Provádíme veškeré stavební práce včetně speciálních dodávek a montáží. Máme mnohaleté zkušenosti - svěřte svůj projekt do rukou odborníků.
Projekční kancelář KFprojekt Prachatice
Jsme projekční kancelář, která Vám nabízí mnoho služeb. Od zpracování studie, projektu pro stavební povolení, financování až po výběrové vhodného dodavatele v blízkosti stavby. Nabízíme plno dalších služeb jako vyřízení stavebního povolení, geodetické zaměření, radonový a geologický průzkum, rekonstrukce, rekonstrukce bytového jádra, individuální projekty dle Vašeho požadavku.

Naše tipy:
Zkuste hledat Společnost Agroprojekce Litomyšl na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Společnost Agroprojekce Litomyšl v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Prodejce a autorizovaný servis Škoda Auto. JUBEKA, Valašské Klobouky
Prodej a servis vozů Škoda, Volkswagen, Seat, Hyundai. Pozaruční servis pro všechny typy vozů.
Elektroinstalace Elektrorevize Ostrava
Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení, elektroinstalace. Elektrorevize spotřebičů, hromosvodů. Elektrikář pro rekonstrukce a montáže elektroinstalací bytové výstavby. Montáž přípojek nn.přepěťových ochran, proudových chráničů. Elektrikář, havárie elektro Ostrava nonstop.
Střední průmyslová škola strojnická, Vsetín
Studijní obory a přijímací řízení. Čtyřleté studium, zkrácené studium pro absolventy SŠ, forma denní i dálková, bakalářské studium, univerzita třetího věku, profesní vzdělávání.
Těhotenská móda VELEBIL, Praha
Těhotenská móda - těhotenské oblečení, pro malé i velké, silné i tenké. Spodní prádlo pro těhotné, podprsenky i větších velikostí, pyžama a noční košile.
Home Staging s.r.o. návrhy interiérů
Firma HOME STAGING s.r.o. jako první v České republice od ledna 2010 nabízí specializovanou službu Home Staging, což je příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu a její profesionální prezentace na realitním trhu.

Volná místa
Volná místa
bazar