inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Projekční činnost vodohospodářské stavby, vodovody, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekční činnost vodohospodářské stavby, vodovody, kanalizace Litomyšl

Společnost Agroprojekce Litomyšl je projekční a inženýrská organizace, která zajišťuje kompletní služby v projektové činnosti a zajišťuje inženýrskou činnost při výstavbě vodohospodářských staveb. Projektujeme malé vodní nádrže a rybníky v rozsahu dle metodik pro dotační podporu Ministerstva životního prostředí a Evropské unie. Projektujeme vodohospodářské stavby pro města a obce, vodovody, kanalizace, čistírny odpadních vod, vodní plochy do parků. Zajišťujeme kompletní dokumentaci pro protipovodňovou ochranu uzemí, to je studie odtokových poměrů, návrh protipovodňových opatření, poldry, suché nádrže, úpravy toků, hráze a uzávěry.

http://www.stavby-vodohospodarstvi.cz/
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekční činnost vodohospodářské stavby, vodovody,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kompletní rekonstrukce střech a podkroví - EU Střechy s.r.o.
Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce, včetně dodávky materiálů. Izolace plochých střech asfaltovými pásy nebo fóliemi. Střechy realizujeme taškovými krytinami (BRAMAC, TONDACH, KM Beta), šindelem nebo plechovými krytinami SATJAM a LINDAB. Dále provádíme zednické práce související s rekonstrukcí podkroví, montáž sádrokartonů a obklady palubkami. Montujeme střešní okna VELUX, FAKRO. Realizujeme drobné tesařské konstrukce např. zahradní domky, pergoly), ale i kompletní rekonstrukce bytových domů včetně zateplení.
Betonové výrobky pro vaši stavbu či terasu FINO Brno
FINO Brno je společnost zabývající se výrobou betonových výrobků. Jedná se například o betonovou, zámkovou a velkoplošnou dlažbu či stropy a zdivo. Sami se podívejte jaké výrobky vám můžeme nabídnout. Třeba zámková dlažba pro dláždění povrchu venkovních komunikací, parkovišť, vjezdů, pěších a cyklistických cest a celé řady dalších betonových výrobků pro vaši stavbu. Všechny výrobky jsme schopni dodat v barvách dle přání klienta.
Stavební a zednické práce Jičín
Kvalitní stavební práce pro vás zajistí stavby na klíč, stavební práce, zednické práce, rekonstrukce bytového jádra, zateplení fasád, půdní vestavby, obkladačské práce, sádrokartonářské práce a další stavební práce v lokalitě Jičín.
Geodetické, geologické práce, měření radonu Surgeo Hodonín
Provádíme zeměměřické a geologické práce, projekční činnost. Také měříme radon, zabýváme se skenováním, digitalizací a zpracováním grafických a atributových dat pro systémy GIS. Šíře nabídky prací společnosti SURGEO s.r.o. umožňuje řešit velký počet zakázek nejrůznějšího charakteru a uspokojit mnoho zákazníků z různých sfér.

Naše tipy:
Zkuste hledat Společnost Agroprojekce Litomyšl na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Společnost Agroprojekce Litomyšl v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Servis výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. LH Computer, Kroměříž
Firma se zabývá kompletním servisem v oblasti výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. Počítače Comfor jsou opravovány přímo na místě.
Svíčky Rentex kvalitní dárek pro domácí aromaterapii eShop
Svíčky výroba, prodej a velkoobchod s tradicí od roku 1995. Není divu, že rozpoznáme kvalitní materiál. Svíčky dekorujeme krásně mramorovaným povrchem z nejlepšího palmového vosku. Naše svíčky z kvalitního parafínu – s minimálním obsahem vosku – hoří nádherným jasným plamenem. Vkusné gelové svíčky potěší každé oko. A protože do všech svíček vkládáme pouze nejkvalitnější knoty, naše svíčky hoří déle než kterékoli jiné.
Kosmetika Dermacol
Kosmetická firma Dermacol má u nás bohatou tradici. Vyberte si na našem webu z bohaté nabídky kosmetiky Dermacol - oblíbené Make-upy, čistící kosmetiku, hydratační kosmetiku, omlazující kosmetiku, noční kosmetiku a další.
Japonské zahrady - Bambus převislý a Japonské javory
Japonské zahrady jsou místem klidu. Kombinace čisté estetiky s přírodou je prvotním znakem každé japonské zahrady. Web pro všechny příznivce japonských zahrad! Japonské zahrady jsou v dnešní době velice moderním doplňkem každého domu.
Stavební stroje prodej, servis a půjčovna Mechanik Praha
Při prodeji poskytujeme komplexní servis, nabízíme výrobky několika značek rozdílné výkonové a cenové úrovně. Kvalifikovaní pracovníci Vám pomohou vybrat stroj odpovídající Vašim potřebám a možnostem. V Praze provozujeme konzultační centrum a showroom strojů pro frézování, tryskání a broušení od firmy Blastrac. Pro všechny prodávané a půjčované mechanizmy a stavební stroje poskytuje firma MECHANIK záruční a pozáruční servis a navazující služby.

Volná místa
Volná místa
bazar