inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 09. prosince 2019 svátek má Vratislav
Vyhledat v Pozri:

Projekční atelier ZUZI Olomouc Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekční atelier ZUZI Olomouc

Projektování rodinných a bytových domů, administrativních a dalších občanských staveb. Drobné provozovny, rekonstrukce, panelové byty, bytová jádra, navrhování interiérů.

http://design-zuzi.webnode.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekční atelier ZUZI Olomouc

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stavební dozor pro firmy, družstva i jednotlivce
Potřebuje stavební dozor pro dohled nad stavební firmou? Hledáte někoho, kdo bude hlídat kvalitu stavebních prací za Vás? Nabízíme stavební dozor pro firmy, bytová družstva (SBD), společenství vlastníků jednotek (SVJ), státní instituce i jednotlivce.
Bytové rekonstrukce, koupelny Praha
Rekonstrukce koupelen, bytové rekonstrukce. Všestranný řemeslník a stavař se specializací na koupelny, bytová jádra a kompletní rekonstrukce bytů. Zaměření a návrh zdarma.
Interiérové dveře CAG Strředočeský kraj
Poctivé české dveře CAG - výroba interiérových dveří, včetně bezpečnostních, protipožárních a protihlukových, a obložkových zárubní. Servis od zaměření po montáž.
Stavební práce, zednické a obkladačské práce Perfektstyl Vyškov
Nabízíme zednické práce a obkladačské práce, rekonstrukce bytových jader, obkladačské práce, sádrokartony. Provádíme jak stavby či přestavby rodinných domů, tak i drobnější zednické práce.Provádíme veškeré obkladačské a dlaždičské práce. Pracujeme s obklady a dlažbami všech druhů a materiál, včetně velkoformátových a kalibrovaných dlaždic. Provádíme obložení koupelny, kuchyně, chodby, schodů, pokládka vnitřní i venkovní dlažby.

Naše tipy:
Zkuste hledat Projektování rodinných a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Projektování rodinných a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Veškeré řemeselné práce FIX Servis Praha
Společnost FIX Servis poskytuje veškeré řemeslné práce a služby pro bytové jednotky, domy, bytová družstva a bytové domy, firmy a společnosti. Nabízíme kompletní spektrum řemeslných služeb jako zednické a instalatérské práce, rozvody elektriky, malování pokojů, chodeb a ostatních prostor, pokládku plovoucích a jiných typů podlah, kominické práce. Zaměstnáváme výhradně české zaměstnance, kteří jsou speciálně proškoleni na konkrétní nabízené řemeslo či službu a mají bohaté zkušenosti v daném oboru.
Restaurování nábytku, starožitností Kubík, Jablonec nad Nisou
Opravy, rekonstrukce a restaurování starožitného nábytku. Opravy intarzií, dýhování, dřevořezeb. Povrchové úpravy šelakovou politůrou či voskováním. Dlouholeté zkušenosti v oboru. Navázáním na rodinou tradici pokračuje v restaurování starožitného nábytkujiž ve třetí generaci rodinná firma, složená z licencovaných restaurátorů.
Mateřská školka Praha Eldorádo
Mateřská školka Eldorádo je školka trochu jinak. Pro děti ve věku od 2 do 7 let v rodinném prostředí. Jazykové, výtvarné a hudební kroužky, canisterapie, výchova ke zdravému životnímu stylu a ekologii. Stravování v bio kvalitě.
Kočárky, autosedačky, hračky Matyáš
Nabízíme kočárky, autosedačky, hračky a dětské zboží od známých výrobců za výhodné ceny. Záruka 24 měsíců, možnost vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dnů. Dodání Českou poštu nebo spedici General Parcel i na Slovensko.
Dětská hřiště TR Antoš, s.r.o.
Dětská hřiště (akát) a lanová centra. Vyrábíme certifikovaná dětská hřiště (včetně dopadových ploch) na klíč: prolézačky, dětské kolotoče, pískoviště, houpačky, domečky, lanové prvky, lezecké stěny. Městský mobiliář: lavičky, odpadkové koše, altány a pergoly. Vytváříme 3D vizualizace zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar