inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Projekční atelier ZUZI Olomouc Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekční atelier ZUZI Olomouc

Projektování rodinných a bytových domů, administrativních a dalších občanských staveb. Drobné provozovny, rekonstrukce, panelové byty, bytová jádra, navrhování interiérů.

http://design-zuzi.webnode.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekční atelier ZUZI Olomouc

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Sanace staveb Impreg České Budějovice
Mikrovlnná sanace dřevomorky a dřevokazného hmyzu. Hubení červotoče, tesaříka. Chemické ošetření dřevěných a zděných konstrukcí proti biotickým škůdcům tlakovou injektáží, nástřikem, včetně likvidace dřevomorky domácí. Průzkum a zpracování posouzení objektů napadených biotickými škůdci včetně návrhu sanace.
Zámková dlažba pokládka, výstavba parkovišť, chodníků i teras DLAŽBY MIKULA Třinec
Firma Dlažby Mikula se specializuje na pokládku zámkové dlažby, obrubníků a palisád. Dále na výstavbu parkovišť, chodníků, teras i oplocení a další stavební práce jako dopravu materiálu, štěrku, písku. Díky mnohaleté zkušenosti s pokládáním zámkové dlažby se z nás stal tým odborníku, který je schopen realizovat zakázky v krátkých termínech a zároveň ve špičkové kvalitě. Našimi zákazníky jsou jak běžní občané, tak i větší stavební firmy, které si nás objednávají jako subdodavatele.
Stavby Riko stavební, zednické práce a rekonstrukce
Provádíme veškeré stavební práce a jejich změny, dokončování a odstraňování staveb. Jedná se o zednické a obkladačské práce, kompletní rekonstrukce bytových jader, zateplení fasád, osazení plastových a dřevěných oken.
Kompletní dodávky stavebních prací. Stavební stroje Kolín
Zabýváme se demolicemi, úpravou stavebních ploch, dopravou, a nabízíme prodej veškerých náhradních dílů: zuby, zubové systémy Caterpillar, břity, oleje, pneumatiky.

Naše tipy:
Zkuste hledat Projektování rodinných a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Projektování rodinných a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Servis výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. LH Computer, Kroměříž
Firma se zabývá kompletním servisem v oblasti výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. Počítače Comfor jsou opravovány přímo na místě.
Svíčky Rentex kvalitní dárek pro domácí aromaterapii eShop
Svíčky výroba, prodej a velkoobchod s tradicí od roku 1995. Není divu, že rozpoznáme kvalitní materiál. Svíčky dekorujeme krásně mramorovaným povrchem z nejlepšího palmového vosku. Naše svíčky z kvalitního parafínu – s minimálním obsahem vosku – hoří nádherným jasným plamenem. Vkusné gelové svíčky potěší každé oko. A protože do všech svíček vkládáme pouze nejkvalitnější knoty, naše svíčky hoří déle než kterékoli jiné.
Kosmetika Dermacol
Kosmetická firma Dermacol má u nás bohatou tradici. Vyberte si na našem webu z bohaté nabídky kosmetiky Dermacol - oblíbené Make-upy, čistící kosmetiku, hydratační kosmetiku, omlazující kosmetiku, noční kosmetiku a další.
Japonské zahrady - Bambus převislý a Japonské javory
Japonské zahrady jsou místem klidu. Kombinace čisté estetiky s přírodou je prvotním znakem každé japonské zahrady. Web pro všechny příznivce japonských zahrad! Japonské zahrady jsou v dnešní době velice moderním doplňkem každého domu.
Stavební stroje prodej, servis a půjčovna Mechanik Praha
Při prodeji poskytujeme komplexní servis, nabízíme výrobky několika značek rozdílné výkonové a cenové úrovně. Kvalifikovaní pracovníci Vám pomohou vybrat stroj odpovídající Vašim potřebám a možnostem. V Praze provozujeme konzultační centrum a showroom strojů pro frézování, tryskání a broušení od firmy Blastrac. Pro všechny prodávané a půjčované mechanizmy a stavební stroje poskytuje firma MECHANIK záruční a pozáruční servis a navazující služby.

Volná místa
Volná místa
bazar