inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Projekce, výstavba rodinných domů SBS Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Projekce, výstavba rodinných domů SBS Dřevostavby Praha

Dřevostavby, projekce a výstavba rodinných domů. Naše dřevostavby se vyznačují kvalitou za nízkou cenu. Nabízíme typové i individuální projekty dřevostaveb. Masivní konstrukce našich dřevostaveb přináší nejen pocit jistoty a bezpečí, ale také dobré tepelně izolační parametry.

http://www.sbsdomy.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Projekce, výstavba rodinných domů SBS

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
RD KOMEX s.r.o. Rodinné domy na klíč
Dodávky rodinných domů na klíč od RD Rýmařov, včetně zajištění projekční činnosti a financování výstavby. Kompletní rekonstrukce rodinných domů OKAL - provádíme termofasády, výměny oken a dveří, rekonstrukce koupelen a kuchyní.
Stavební činnost, rekonstrukce, prodej nářadí a techniky AFB servis Praha
Provádění staveb,rekonstrukcí a demolicí. Půjčovna nářadí,strojů a mechanizace. Prodej nových strojů značek LUMAG a WEBER MT. Nabízíme zahradnické práce, úklid, stěhování, vyklízení, autodoprava do 3,5t. Inženýrská činnost ve výstavbě a poradenství.
Generální dodavatel staveb, revitalizace bytových domů, specialista na izolace střech a fasád Lerson Hradec Králové
Společnost Lerson se zabýva kompletními dodávkami staveb a inženýrskou činností v oblasti výstavby. Společnost spolupracuje s osvědčenými a prověřenými dodavateli stavebních materiálů a prací. Firma působí na celém území České republiky, zejména však v Pardubickém, Královehradeckém a Středočeském kraji a Hlavním městě Praha.
Vodohospodářské stavby, HEREL, Brno
Zkoušky vodotěsnosti kanalizací a kanalizačních přípojek včetně šachet, jednotlivých trub nebo spojů ve výrobně i na stavbě, návrh sanace trubních řadů a objektů které nevyhověly zkoušce vodotěsností, opravy netěsných spojů, poradenská činnost

Naše tipy:
Zkuste hledat Dřevostavby, projekce a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Dřevostavby, projekce a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Stěhování Brno Staněk
Stěhujeme v rámci Brna, po celé ČR, i do zahraničí. Přemístíme byt, dům, nábytek, kancelář, firmu, těžké břemeno, apod. Sídlíme v Brně.
masážní křesla,působíme po celé české a slovenské republice
Prodej špičkových masážních křesel s diagnostikou,relaxační ,televizní,vibrační,polohovací,po celé ČR a SR..Zajíštujeme kompletní servis a záruku.Dodáváme světové značky japonských křesel:SANYO,PANASONIC,NAKASEI,FAMILY.
Batohy, spacáky, stany, boty, outdoor oblečení
Outdoor prodejna RockPoint - Kompletní outdoor vybavení, batohy, spacáky, stany, boty, oblečení. Prodejny ROCK POINT nabízí širokou škálu outdoorového vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě. Je zde zastoupeno vše, co byste kdy při svých cestách mohli potřebovat - oblečení, boty, batohy, stany, spacáky a nejrůznější kempinkové doplňky.
Svatební výzdoba a dekorace Praha
Svatební Agentura nabízí služby pro přípravu Vaší svatby na klíč. Nabízíme konzultace, koordinátora a širokou nabídku výzdoby a dekorací s možností objednání online.
Základní škola Školská, Karviná
Moderní základní škola Školská, Karviná zaměřující se na kvalitní výuku a korektní spolupráci s rodiči. Zaměřena je i na mimoškolní aktivity žáků. Škola se v rámci svých projektů velmi intenzivně zajímá o trendy poslední doby i ze zahraničí.

Volná místa
Volná místa
bazar