inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 23. května 2018 svátek má Vladimír
Vyhledat v Pozri:

Profesionální závodní simulátor k pronájmu Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Profesionální závodní simulátor k pronájmu Victory Příbram

Nabízíme k pronájmu profesionální, plně pohyblivé závodní simulátory, možnost pronájmu u nás i na Vaší akci. Pro dosažení co nejreálnějšího zážitku v našich závodních simulátorech kombinujeme různé techniky a funkce. O pocit skutečné jízdy se starají především nástroje, které ovlivňují vnitřní ucho, tedy smysl pro rovnováhu.

http://www.victorysim.cz
Zařazena v kategori:

Půjčovny, Pronájem

Profil stránky Profesionální závodní simulátor k pronájmu

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Autopůjčovna Cihlář Praha 4
Autopůjčovna Cihlář se sídlem v Praze 4 půjčuje luxusní vozy a to jak s řidičem tak bez něj. Naše vozy jsou ve výborném stavu, vždy čisté a připravené k zapůjčení. Vozy půjčujeme na celé dny a to ať krátkodobě tak smluvně delší období.
Autopůjčovna Vladvi Praha Pro občasné i pravidelné klienty.
Autopůjčovna Vladvi nabízí bezpečné nové vozy v perfektním technickém stavu. Klademe důraz na maximální komfort našich klientů a pomoc v případě nouze. Přistavení vozu v Praze zdarma. Jednoduché vyřízení pronájmu, pohodlné cestování po Česku i EU.
Půjčovna karavanů COBRA CARAVAN
Půjčovna karavanů. Nových, moderně vybavených obytných přívěsů v blízkosti Prahy. Možnost přistavení karavanu na Vámi požadované místo. Výhodné ceny. Půjčovna příslušenství
Pronájem autojeřáby, plošiny Brno Velčovský
Pomocí naší plošiny můžete snadno provést práci ve výškách. Pronájem plošiny realizujeme i o víkendech, svátcích a v nočních hodinách. Výborné dosahy naší plošiny, snadná ovladatelnost a kvalifikovaná obsluha plošiny jsou zárukou Vaší spokojenosti při práci v různorodém pracovním prostředí. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nabízíme k pronájmu na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nabízíme k pronájmu v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Dětský bazar, second hand Babybazárek U Kocoura, Třebíč
Dětský bazar U Kocoura, bazar značkového dětského oblečení, dětský second hand. Nabízíme široký sortiment značkového dětského oblečení různých značek. Náš bazar má oblečení přehledně zatříděno do kategorií podle velikostí. Prodáváme levné dětské oblečení a přitom klademe důraz na kvalitu. Pro vstup na náš dětský bazar se nemusíte registrovat, objednávka u nás je rychlá a jednoduchá.
Futbalové parádičky videá a komentáre
Recenzie PC hier, futbalové komentáre, futbalové parádičky videá a tvorba hier v programe Game Maker
Palivové dřevo HOBL HOLZ Šaratice
Nabízíme kvalitní palivové dřevo. Naše palivové dřevo je to nejlepší, a to právě díky své vysoké výhřevnosti. Dalším pádným důvodek je to, že dřevo a jeho spalování je šetrné vůči životnímu prostředí. Jedná se tedy o ekologickou variantu vytápění.
Fyziostart rehabilitace
služba domácí rehabilitace, zdravotní skupinové cvicení, mekké techniky na uvolnení zad, úprava svalové dysbalance.
Anhydritové potěr, podlahy Zdice
Zabýváme se realizací litých betonových podlah a betonových potěrů. Betonové podlahy používáme při rekonstrukci objektů i u novostaveb. Na tuto podlahu lze pokládat většinu podlahových krytin, PVC, plovoucí podlahu, parkety, dlažbu atd. Jedná se o novou generaci litých podlah které tvoří zdravotně nezávadná samonivelační směs. Anhydritové podlahy jsou dnes velmi využívané pro jejich výborné vlastnosti. Mají vysokou pevnost v tlaku i tahu za ohybu a mají výbornou tepelnou vodivost pro podlahové topení protože dobře přenáší teplo.

Volná místa
Volná místa
bazar