inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Profesionální úklidové služby CLARUS PROFI Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Profesionální úklidové služby CLARUS PROFI Brno

Pravidelné úklidové služby. Kromě pravidelných úklidových prací naše společnost realizuje i jednorázové zakázky dle objednávky např: generální úklidy budov po stavebních pracích, mytí oken, opláštění budov a výkladců, čištění koberců a čalounění extrakcí, praní záclon, závěsů, renovace podlah.

http://www.clarus.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky Profesionální úklidové služby CLARUS PROFI

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Úklid domácnosti, hospodyně do domácnosti Praha
Úklid domácnosti a úklid firem. Spolehlivá hospodyně do domácnosti. Paní na úklid pro oblast Praha a okolí. Pravidelný úklid i nepravidelný úklid. Hospodyně poskytuje úklidové služby buď jednorázově, nebo pravidelně. Úklid domácnosti provádí naši odborně vyškolení zaměstnanci s praxí a léty zkušeností.
Čistírna koberců, čištění koberců, Rudná u Prahy
Čistírna koberců. Zabýváme se čištěním koberců a čalounění v domácnostech přímo u zákazníků. Čistíme kancelářské prostory pro pražské i mimopražské firmy, pro obchody, banky, restaurace, kluby, hotely, mateřské i základní školy, menší divadla.
Kompletní úklidové služby MOP, Praha
Pravidelný i jednorázový úklid, mytí oken, čištění koberců, mytí a ošetřování podlah, zahradnické práce.
Úklid v domácnosti a další úklidové služby Domestica Praha
Přemýšlíte li o tom, že byste si objednali úklid v domácnosti naše firma Domestica nabízí profesionální úklid za skvělé ceny. Naše pracovnice jsou vyškolené, a jejich úklid je opravdu špičkový. Vaše domácnost nikdy nebyla tak čistá, jako je po úklidu od firmy Domestica.

Naše tipy:
Zkuste hledat Pravidelné úklidové služby. na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Pravidelné úklidové služby. v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
TOP Autopůjčovna osobních vozidel pro Brno a blízké okolí
Top Autopůjčovna Brno nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních vozů v Brně a blízkém okolí. Pronajímané vozy jsou nové a tudíž ve výborném technickém stavu. Pravidelný servis a čistota námi nabízených vozů je pro nás samozřejmostí. Naše půjčovna aut disponuje vozidly všech tříd, pronajímáme i auta s automatickou převodovkou.
Penzion ve Skalici, Mladá Boleslav
Ubytování v penzionu vzdáleném jen pár desítek metrů od centra města Mladá Boleslav. K dispozici jsou příjemně zařízené jedno, dvou a třílůžkové pokoje. Součástí pokojů je sprcha, WC, telefon, televize a WIFI připojení.
Deceuninck – expert na plastové profily
Vytvoříme pro Vás plastové profily pro okna i dveře do domu i zimní zahrady. Dále také zastřešení bazénů a vnitřní i vnější okenní parapety. Vyberte si plastová okna nebo posuvné dveře od společnosti Deceuninck!
Nakladatelství, knihkupectví a antikvariát Trigon, Praha
Ediční činnost Trigonu je zaměřena na klasickou hermetickou, esoterickou a magickou literaturu, a především na alchymii a její symboliku. Vycházejí tu texty takových autorů, jako jsou Paracelsus, Agrippa, Lévi nebo Fulcanelli.
Investiční zlato, zlaté mince, stříbrné mince
Internetový obchod nabízející investiční zlato. Zlaté mince, zlaté slitky, stříbrné mince, stříbrné slitky a zlaté cihly. Investujte do zlata, které uchová hodnotu vaší investice po generace.

Volná místa
Volná místa
bazar