inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 22. února 2019 svátek má Petr
Vyhledat v Pozri:

Profesionální gastro vybavení a gastro Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Profesionální gastro vybavení a gastro zařízení Promos Trading s.r.o.

Dodavatel profesionálního gastro zařízení, gastrotechnologie a profi prádelen. Zařídíme projekci, zakázkovou výrobu, dodávku i instalaci! Gastro vybavení pod jednou střechou. Pro Vaše pohodlí můžete nakoupit i přes náš e-shop - více na www.promos-trading.cz

https://www.promos-trading.cz
Zařazena v kategori:

Gastrotechnika

Profil stránky Profesionální gastro vybavení a gastro

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Moštovače, lisy na ovoce, drtiče MOŠTOVACE České Budějovice
Internetový prodej vybavení pro výrobu moštů a drcení ovoce. Nabízíme kvalitní moštovače, hydraulické, rámové a ruční lisy na ovoce, drtiče na ovoce včetně příslušenství. V našem sortimentu výrobků pro lisování a drcení ovoce naleznete spousty typů a variant výrobků pro Vaše využití. Prodejem se zabýváme mnoho let, naše zkušenosti na trhu jsou opravdu veliké. V případě, že potřebujete poradit rádi Vám poskytneme podrobné informace o zboží.
Gastro technika a gastro zařízení Holeček a syn, Trutnov
Prodej, servis gastro techniky a gastro zařízení, vybavení restaurací a kuchyní, gastro-inventář, sklo a porcelán, hygienický program, HACCP. Ve vlastním servisním středisku provádíme všechny záruční a pozáruční opravy námi prodávaného zařízení.
Gastro výrobky prodej, servis Gastroart
Gastro to je zařízení, vybavení, nádobí, náčiní pro gastronomické provozovny, velké i malé kuchyně, cukrárny, řeznické provozy. Gastro to může být také netradiční dárek z oblasti gastronomie. Kulinářské zážitky mohou potěšit nejen gurmety, ale prostě ty co mají rádi dobré jídlo. Velikost našeho gastro sortimentu je opravdu rozsáhlá v různých cenových relacích. Zajišťujeme záruční, po záruční servis.
Cukrářské stroje, tempírky čokolády, výrobníky zmrzliny AVANERO Praha
Ke kvalitní výrobě čokolády jsou nejvhodnější naše tempírky čokolády. Zde naleznete temperovací stroje na čokoládu, výrobníky zmrzliny i čokoládové vitríny. Kvalitní temperovací stroje pro cukráře jsou základ pro výrobu dobré čokolády. Nabízíme výrobníky cukrářských produktů, odpalovaného těsta, výrobníky šlehačky, pasterizátory, stroje na výrobu řemeslné zmrzliny i šokové zchlazovače.

Naše tipy:
Zkuste hledat Dodavatel profesionálního gastro na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Dodavatel profesionálního gastro v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Krkonoše Černá hora Krkonoše
Nabízíme ubytování v Krkonoších ve čtyřech objektech během celého roku. Stačí si vybrat termín a objekt dle Vaší představy. Většinou se jedná o samostatné objekty se zaručeným klidem a nádhernou krkonošskou přírodou v okolí. Všechny naše objekty se nachází ve městěčku Svoboda nad Úpou ve východních Krkonoších, které je ideálním východiskovým bodem ať už pro lyžování, nebo pro turistiku.
CONFIDOS JB – vedení účetnictví Praha
Kompletní vedení účetnictví a doplňkové účetní služby na profesionální úrovni za příznivé ceny. Osobní přístup ke klientům a ručení za případné chyby způsobené chybným účtováním.
On-shop.cz Internetové nákupní centrum
On-shop.cz je internetové nákupní centrum s více než 10 000 položkami zboží, z kategorií jako audio, video, foto, domácí spotřebiče, hudební nástroje, kancelářská technika, telekomunikace nebo výpočetní technika.
Matrace Ostaš CZ, český výrobce kvalitních matrací
Matrace Ostaš – kvalitní pěnové, pružinové, latexové a polyuretanové postelové matrace. Atypické rozměry matrací, matrace na míru. Otestujte si matraci v pohodlí Vašeho domova. Doprava matrací po ČR zdarma. Vysoká kvalita, nízké ceny, český výrobce.
Kempy a vše co k tomu patří
Rozhodujete se kam na dovolenou ? Co třeba pod stan. Naše stránka mapuje kempy v ČR. Kempy jsou seřazené do krajů.

Volná místa
Volná místa
bazar