inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 19. října 2018 svátek má Michaela
Vyhledat v Pozri:

Profesionální gastro vybavení a gastro Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Profesionální gastro vybavení a gastro zařízení Promos Trading s.r.o.

Dodavatel profesionálního gastro zařízení, gastrotechnologie a profi prádelen. Zařídíme projekci, zakázkovou výrobu, dodávku i instalaci! Gastro vybavení pod jednou střechou. Pro Vaše pohodlí můžete nakoupit i přes náš e-shop - více na www.promos-trading.cz

https://www.promos-trading.cz
Zařazena v kategori:

Gastrotechnika

Profil stránky Profesionální gastro vybavení a gastro

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Gastro zařízení Brno Gastro Novotný
Kompletní vybavení pro restaurace, hotely a ostatní stravovací zařízení. Můžete si vybrat hotelový silnostěnný, tenkostěnný porcelán, sklo, příbory, výrobky z umělé hmoty i čistící prostředky. Najdete zde široký výběr textilií, papír. Ubrusů, stolovacích a barových doplňků. Kromě drobného restauračního zboží projektujeme, montujeme a dodáváme velkokuchyňské zařízení.
Výroba generátorů dusíku, vývoj, M ex Production Brno
Vývoj a výroba zařízení pro potravinářský průmysl se zaměřením na generátory dusíku pro výčep nápojů a ochranu balených potravin. Výroba generátorů pro modifikaci atmosféry redukcí obsahu kyslíku. Naše generátory jsou určeny pro restaurace, minipivovary, výrobny nápojů, vinařství, balírny a plnírny. Standardem je celonerezové provedení a odolná konstrukce se spolehlivou funkci. Pro stavbu generátorů používáme výhradně materiál s atestem pro užití v portavinářství.
Gastrozařízení výroba, prodej, servis GASTRO Klimatech, Karlovy Vary
Firma GASTRO Klimatech zajišťuje kompletní vybavení gastro provozů hotelů a restaurací, provozů veřejného stravování, obchodů, barů a výčepů od projektu po úplnou realizaci vybavení provozů gastro zařízením.
Cukrářské potřeby, pomůcky Moje Cukrovinky Soběslav
Potřeby pro cukráře, jak pro domácí pečení nebo profesionální cukrařinu. Najdete u nás širokou nabídku vykrajovátek a formiček, surovin, a zdobení, dortové podnosy a tácy a spoustu dalšího. Na naší prodejně si také můžete zapůjčit dortové formy a nyní velice oblíbené 3D dortové formy.

Naše tipy:
Zkuste hledat Dodavatel profesionálního gastro na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Dodavatel profesionálního gastro v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Sportovní oblečení, obuv a potřeby JAS centrum Čáslav
Kvalitní sportovní oblečení za příznivé ceny. Nabízíme sportovní oblečení na fitness, tenis, squash, fotbal, turistiku, volejbal a sportovní oblečení na další sporty. Dále nabízíme sportovní obuv a sportovní potřeby.
Mobily, navigace, digitální foto internetový obchod
Internetový obchod. Nabízíme široký sortiment produktů za velmi zajímavé ceny. Nabízíme elektro, audio, video, foto, navigace, notebooky, tiskárny a další produkty. Naším cílem je nabídnout širokému spektru zákazníků skvělou cenu a rozsáhlý sortiment.
Brýle sportovní, oční optika pro sport
Oční optika pro sport. Na našich stránkách naleznete široký sortiment sportovních brýlí. Pokud se chcete účinně chránit před UV zářením nebo nosíte dioptrické brýle, vyzkoušejte pohodlí a výhody nošení sportovních brýlí, sportovní optiky a jejich doplňků.
Bezpečnostní Interiérové dveře Brno
Firma se zaměřením na provádění zámečnických prací, montáží mechanických zabezpečovacích prvků a bezpečnostních systému, servisu trezorů, závor a další zabezpečovací techniky. Vyberte si z naší široké nabídky služeb a produktů z oblasti zabezpečovací techniky. Zámečnické práce, mechanické zabezpečování, poradenství, instalace zabezpečovací techniky a další.
Penzion Říše Třeboň ubytování pro rodiny s dětmi, cyklisty a turisty
Penzion Říše Třeboňsko ubytování v nových a komfortně vybavených apartmánech pro 2 až 4 osoby nedaleko centra Třeboně. Penzion je obklopený velkou zahradou, ve které můžete relaxovat a hrát si s dětmi. Samozřejmostí je internetové WiFi připojení v ceně ubytování a parkování u penzionu. Ubytování si u nás vybere opravdu každý. Jedině pro Vás jsme připravili tématicky laděné pobyty v našem penzionu.

Volná místa
Volná místa
bazar