inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 11. prosince 2018 svátek má Dana
Vyhledat v Pozri:

Profesionální gastro vybavení a gastro Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Profesionální gastro vybavení a gastro zařízení Promos Trading s.r.o.

Dodavatel profesionálního gastro zařízení, gastrotechnologie a profi prádelen. Zařídíme projekci, zakázkovou výrobu, dodávku i instalaci! Gastro vybavení pod jednou střechou. Pro Vaše pohodlí můžete nakoupit i přes náš e-shop - více na www.promos-trading.cz

https://www.promos-trading.cz
Zařazena v kategori:

Gastrotechnika

Profil stránky Profesionální gastro vybavení a gastro

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Gastrozařízení široký sortiment profesionálního gastronomického vybavení AMKOR Trading Třinec
Nabízíme široký sortiment profesionálního gastronomického vybavení. V našem eshopu naleznete kompletní nabídku gastro zařízení pro restaurace, kuchyně, jídelny, pekárny, řeznictví, pizzerie, rychlé občerstvení a mnoho dalších. Pokud požadujete profesionální přístup a kvalitní gastro zařízení, jste na správné adrese.
Cukrářské stroje, tempírky čokolády, výrobníky zmrzliny AVANERO Praha
Ke kvalitní výrobě čokolády jsou nejvhodnější naše tempírky čokolády. Zde naleznete temperovací stroje na čokoládu, výrobníky zmrzliny i čokoládové vitríny. Kvalitní temperovací stroje pro cukráře jsou základ pro výrobu dobré čokolády. Nabízíme výrobníky cukrářských produktů, odpalovaného těsta, výrobníky šlehačky, pasterizátory, stroje na výrobu řemeslné zmrzliny i šokové zchlazovače.
Gastro zařízení pro hotely a restaurace
Odborný zásilkový obchod, značkové gastro zboží za přijatelnou cenu. Sklo, porcelán, příbory, prostřený stůl, jídelní lístky, bufetový systém, bufet banket raut, bar, termoboxy, nabídkové tabule, zařízení hotelu a recepce.
Profesionální gastro vybavení a gastro zařízení PROMOS trading Havířov
Dodavatel profesionálního gastro zařízení, gastrotechnologie a profi prádelen.Poskytujeme služby projekce, zakázkové výroby, dodávek a instalace zařízení, servis, zaškolení pracovníků. Nabízíme vše z gastro vybavení pod jednou střechou.

Naše tipy:
Zkuste hledat Dodavatel profesionálního gastro na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Dodavatel profesionálního gastro v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Okenní folie, autofolie, bezpečnostní folie
Stránky dodavatele různých druhů folií, společnosti Middex Agency, s.r.o. Dodavatele folií Llumar.
Pension Archa Mikulov ubytování Jižní Morava
Degustace moravských vín, ochutnávky místních pochutin a zážitky z tradičních oslav, to vše můžete prožít, když se ubytujete v našem penzionu anebo v našich apartmánech přímo v Mikulově. Navíc můžete využít zlevněných pobytových balíčků pro dva i pro celé rodiny.
Italská restaurace GUSTO Praha
Pizza z originální pece na dřevo, domácí těstoviny a pravé italské speciality. Pravidelné hudební večery, pořádání oslav. Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky, dětský koutek se zázemím pro maminky.
Calvin Klein parfémy
Nabídka parfémů a toaletních vod značky Calvin Klein. Calvin Klein je americká módní značka, zabývající se výrobou módního oblečení a také parfémů pro ženy a muže.
Výroba a prodej sáčků do vysavačů
Vroutecké papírny vyrábí papírové a textilní sáčky do vysavačů včetně univezálních, dále tukové a uhlíkové filtry do digestoří a olejové a pachové filtry do fritéz.

Volná místa
Volná místa
bazar