inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Profesionální fasády, návrhy, zateplení, renovace Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Profesionální fasády, návrhy, zateplení, renovace Nová fasáda

Zajišťujeme komplexní služby při zateplení, revitalizacích a renovacích fasád rodinných domů, bytových domů i komerčních objektů. Jako první nabízíme profesionální návrh fasády vašeho domu zdarma! Máme bohaté a dlouholeté zkušenosti s návrhy fasád na trhu a stovky spokojených klientů. Spolupracujeme s většinou významných dodavatelů na trhu, známe druhy jednotlivých materiálů, jejich přednosti/nevýhody i ceny a při výběru materiálů vám poradíme.

http://www.nova-fasada.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Profesionální fasády, návrhy, zateplení, renovace

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stavební projekce, pozemní stavby HARAŠTA, Brno
Autorizovaný inženýr pro obor pozemní stavby. Jsou zde ukázky naší práce a fotky z dokončených staveb, které byly postaveny podle našich projektů.
Klempířské, pokrývačské, zednické a tesařské práce Střechy Černý Hostěradice
Potřebujete-li novou střechu či její rekontrukci, kontaktujte firmu Střechy Černý. Zajistíme výrobu a montáž klempířských prvků různých materiálů s použitím kvalitních plechů (lakované, pozinkované, měděné, titanzinek). Namontujeme podokapní a nadokapní žlaby i ochranné prvky jako závětrné lišty, boční lemování střechy či úžlabí.
Zemní práce Chomutov
Během zemních prací se manipuluje se zeminou, provádí se úpravy terénu, jako je zarovnávání či svahování, hloubí se výkopy pro základy domu, inženýrské sítě apod. Jedná se o přípravu terénu ke stavbě nebo jeho celkovou modelaci.
Demolice a bourací práce – Trepart s.r.o.
Stavební firma zaměřená na demoliční a zemní práce včetně zpracování a odstranění zemin a sutin. Provádíme demolice výškových staveb a komínů pomocí školených pracovníků. Dále zajišťujeme terénní úpravy a kompletní stavební práce.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zajišťujeme komplexní služby na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zajišťujeme komplexní služby v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Stěhování Brno Staněk
Stěhujeme v rámci Brna, po celé ČR, i do zahraničí. Přemístíme byt, dům, nábytek, kancelář, firmu, těžké břemeno, apod. Sídlíme v Brně.
masážní křesla,působíme po celé české a slovenské republice
Prodej špičkových masážních křesel s diagnostikou,relaxační ,televizní,vibrační,polohovací,po celé ČR a SR..Zajíštujeme kompletní servis a záruku.Dodáváme světové značky japonských křesel:SANYO,PANASONIC,NAKASEI,FAMILY.
Batohy, spacáky, stany, boty, outdoor oblečení
Outdoor prodejna RockPoint - Kompletní outdoor vybavení, batohy, spacáky, stany, boty, oblečení. Prodejny ROCK POINT nabízí širokou škálu outdoorového vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě. Je zde zastoupeno vše, co byste kdy při svých cestách mohli potřebovat - oblečení, boty, batohy, stany, spacáky a nejrůznější kempinkové doplňky.
Svatební výzdoba a dekorace Praha
Svatební Agentura nabízí služby pro přípravu Vaší svatby na klíč. Nabízíme konzultace, koordinátora a širokou nabídku výzdoby a dekorací s možností objednání online.
Základní škola Školská, Karviná
Moderní základní škola Školská, Karviná zaměřující se na kvalitní výuku a korektní spolupráci s rodiči. Zaměřena je i na mimoškolní aktivity žáků. Škola se v rámci svých projektů velmi intenzivně zajímá o trendy poslední doby i ze zahraničí.

Volná místa
Volná místa
bazar