inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Profesionální fasády, návrhy, zateplení, renovace Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Profesionální fasády, návrhy, zateplení, renovace Nová fasáda

Zajišťujeme komplexní služby při zateplení, revitalizacích a renovacích fasád rodinných domů, bytových domů i komerčních objektů. Jako první nabízíme profesionální návrh fasády vašeho domu zdarma! Máme bohaté a dlouholeté zkušenosti s návrhy fasád na trhu a stovky spokojených klientů. Spolupracujeme s většinou významných dodavatelů na trhu, známe druhy jednotlivých materiálů, jejich přednosti/nevýhody i ceny a při výběru materiálů vám poradíme.

http://www.nova-fasada.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Profesionální fasády, návrhy, zateplení, renovace

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Realizace staveb, zpracování PD Hroší stavby Morava Olomouc
Nabízíme komplexní služby ve stavebnictví. Poradenství při formulaci investičního záměru, zpracování PD, pomoc při zpracování žádosti o dotaci, vlastní realizace stavby, podíl na financování stavby, záruční a pozáruční servis.
Průkaz energetické náročnosti budov, vyhotovení průkazů a nové zelené úsporám PENBservis Praha Kyje
Vyhotovení průkazu energetické náročnosti budovy a nová zelená úsporám - levně a rychle. Cena se odvíjí od rozsahu a typu objektu. Vyhotovení pro panelové domy, rodinné domy, administrativní budovy a další. Kromě PENB poskytujeme i komplexní služby v rámci property managementu. Profesní řízení správy nemovitostí, resp. jejích prostor, systémová kontrola a odborný dohled nad nemovitostí a jejím životním cyklem. Zajištění spolehlivého stavu nemovitosti z hlediska provozního, ekonomického i z pohledu co nejdelší životnosti spravovaného majetku.
Průmyslová výstavba a stavby občanské vybavenosti. MEGAS Hradec Králové
Provádění střešních konstrukcí, realizace a rekonstrukce střech všech typů, statické podchycování a sanace historických objektů, sanace složitých betonových a ocelových konstrukcí opláštění průmyslových budov a pod.
Stavební činnosti na klíč DAVAP Group Ostrava
Revitalizace rodinných a bytových domů, stavební činností v oblasti pozemních staveb a jejich realizace na klíč. Mimo samotné realizace, Vám zpracujeme projektovou dokumentaci vč. Tepelně technických auditů a potřebných náležitostí k získání státních dotací.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zajišťujeme komplexní služby na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zajišťujeme komplexní služby v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Mobilní telefony Tely.cz
Mobilní telefony, prodej. Maloobchodní internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství. Snažíme se Vám vždy nabídnout zboží za špičkové ceny.
Polotovary z neželezných kovů ALUPLUS Jirčany
Prodej polotovarů z neželezných kovů, zejména pak z hliníku, a to za ceny přijatelné pro všechny vrstvy zákazníků. Nabízíme sortiment plechů, trubky a základní profily. Na všechny polotovary lze zajistit dopravu, dodat atesty nebo i případně poradit v případě nejasností.
Autoservis Javecar Horní Tanvald
Autoservis Javecar Horní Tanvald se o Vás v případě dopravní nehody postará od A do Z. Vaše havarované vozidlo odtáhne, přistaví vám náhradní vůz, vyřídí vše potřebné s pojištovnou a vozidlo opraví. Opravený vůz Vám předáme v našem servisu, kde nám vrátíte náhradní vůz, nebo přímo u Vás doma, kde si zároveň převezmeme náhradní vůz.
Reproduktory Audioengine POSITRONIX Brno
Špičkové reproduktory a systémy pro bezdrátový přenos zvuku. Psychowalkmany, AVS přístroje a příslušenství. Psychowalkmany odstraňují únavu a stres, zlepšují kvalitu spánku a celkovou psychickou odolnost a pohodu.
Žilní poradna - léčba hemoroidů a křečových žil
Návody a rady od odborníků, jak se efektivně zbavit hemoroidů, křečových žil, trombózy, bércových vředů a dalších žilních problémů.

Volná místa
Volná místa
bazar