inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Prodej stavebních strojů KASTO Tábor Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Prodej stavebních strojů KASTO Tábor

Hlavní činností firmy je prodej a záruční i pozáruční servis nových i použitých stavebních strojů. Nedílnou součástí naší činnosti je i půjčovna stavebních strojů, technické poradenství týkající se uvedené stavební techniky, zajišťování proškolení obsluhy stavebních strojů, financování a pojištění strojů vč. komplexních servisních služeb.

http://www.kasto-tabor.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Prodej stavebních strojů KASTO Tábor

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Projekty domů, rodinné domy Petr Vaculík Uherské Hradiště
Projektová kancelář Ing. Petra Vaculíka nabízí činnosti ve výstavbě jako projekty rodinných domů, rekonstrukce stávajících objektů, autorský dozor a konzultace po dobu výstavby. Dále se zabývá studiemi rodinných domů, návrhy domů či půdními vestavbami.
Nízkoenergetické domy na klíč Inženýrské a pozemní stavby, Ostrava
Nízkoenergetické domy jsou moderním a úsporným bydlením, které vám nabízí společnost Inženýrské a pozemní stavby, stavební firma působící na území celé ČR. Zveme vás k nezávazné konzultaci do naší pobočky v Ostravě a v Praze.
Geodetické práce, služby Kladno
Provádíme geodetické práce a služby. Geometrické plány, vytyčení hranic a staveb, zaměřování inženýrských sítí, mapové podklady pro projekty, pasportizace staveb, inženýrská geodézie, jeřábové dráhy a jiné. V současné době zajišťujeme veškeré geodetické práce po celém území České republiky. Kvalitní práce za odpovídající cenu, propracovaný systém odborného vzdělávání zaměstnanců, moderní přístrojové vybavení.
Podlahy KP INTERIER
Podlahy a podlahoviny, podlahářské práce, koberce, parkety, linoleum. Vše od návrhu po finální realizaci.

Naše tipy:
Zkuste hledat Hlavní činností firmy na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Hlavní činností firmy v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Jindřichův Hradec
Ubytování Jaroš, levné ubytování v Jindřichově Hradci - Radouňce. Prijeďte k nám do Jindřichova Hradce v Jižních Čechách. V naší blízkosti se nachází spousta kulturních památek a míst pro Vaši zábavu. Rádi Vás ubytujeme a nabídneme Vám možnost kulturního i sportovního vyžití v našem historickém městě a okolí.
Dárkové koše - velký sortiment dárkových košů
Dárkové koše - u nás si můžete vybrat ten pravý dárkový koš jako dárek komukoliv z Vašeho okolí. Nabízíme velký výběr. Dárkové koše - pro milovníky čokolády, čaje, kávy, různých delikates či gurmanských pochoutek.
Letní dětský tábor s výukou angličtiny a rodilými mluvčími PearFaction Vestec
PearFaction pořádá letní dětské tábory s výukou angličtiny. Angličtinu učíme na táboře formou didaktické hry a projektového vyučování za přítomnosti rodilých mluvčí. Součástí tábora je také napínavý celotáborový příběh ožívající formou scének. Při výuce angličtiny a přípravě tábora vycházíme z dlouhodobé praxe, zároveň se však snažíme program průběžně inovovat a vylepšovat.
Schody a schodiště ze dřeva, Svitavy
Vyrábíme dřevěné schody a schodiště z masivu. Schody a schodiště dodáváme po celé ČR a mnoha dalších zemích Evropy. Vyrábíme také dřevěné a nerezové zábradlí na schody a schodiště.
Bobtail-Staroanglický ovčák, Chovatelská stanice Bambini di Praga
Stránky o chovu a výstavách psů plemene Bobtail-Staroanglický ovčák. Novinky, štěnata, výstavy, fotogalerie.

Volná místa
Volná místa
bazar