inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. listopadu 2018 svátek má Alžběta
Vyhledat v Pozri:

Prekladyzababku.cz Potřebujete přeložit článek či Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Prekladyzababku.cz Potřebujete přeložit článek či jiný text odborného rázu?

Potřebujete přeložit článek či jiný text odborného rázu, ale nemáte dostatek času či jazykových znalostí? My ano! Jsme připraveni Vám pomoci. Nic není překážkou, v případě zájmu překlad zpracujeme do 24 hodin od zadání.

http://prekladyzababku.cz
Zařazena v kategori:

Překlady, tlumočení

Profil stránky Prekladyzababku.cz Potřebujete přeložit článek či

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Překlad angličtiny do češtiny. Petr Mlýnek, DiS
Nabízím překlad angličtiny do češtiny. Jsem soukromý překladatel angličtiny. Provádím profesionální překlady textů obecných i odborných z mnoha oborů. Překlad obecných i odborných textů.Překlad knih, webových stran, propagačních materiálů, technických dokumentů apd.
Překlady a tlumočení Petr Kautský, Praha
Italština tlumočení konferenční, simultánní, konsekutivní, překlady italština - čeština.
Tea Time jazyková škola, s. r. o.
Kurzy angličtiny pro firmy i jednotlivce, intenzivní víkendové kurzy, víkendové kurzy angličtiny pro děti. Individuální výuka angličtiny s rodilým mluvčím, dovolená s angličtinou.
Překlady a překladatelské služby
Profesionální služby v oblasti překladatelství. Díky bohatým zkušenostem můžeme nabídnout kvalitní zpracování překladu v krátkých dodacích lhůtách a za bezkonkurenční ceny. Překlady z a do angličtiny, němčiny, francouzštiny. . .

Naše tipy:
Zkuste hledat Potřebujete přeložit článek na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Potřebujete přeložit článek v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Parfémy, dárkové sady z bezkonkurenční ceny
Eshop s parfémy za bezkonkurenční ceny s expresním doručením od jednoho pracovního dne. V nabídce luxusní značky jako Adidas, Armani, Bvlgari, Calvin Klein Davidoff, Diesel, Dior, DKNY, Dolce&Gabbana.
Zámečnictví, kovovýroba Držovice
Naše firma se zabývá zámečnictvím, výrobou a montáží různých schodišť, bran, plotů, teras, zábradlí, zimních zahrad a další. Veškeré montážní a údržbářské práce pro firmy, bytová držstva a soukromé osoby. Montáž bezpečnostních a přídavných zámků včetně oprav. Průmyslová a garážová sekční vrata, vjezdové systémy, el.pojezdové brány, včetně ozdobných.
IT poradna - počítačová poradna pro každého
Nefunguje vám něco na vašem počítači a nevíte si rady? Určitě nám napište do poradny a my vám bleskurychle poradíme co s tím!
Kvalitní krmivo pro psy Proplan, vodítka a další výrobky
Stránka obsahuje veškeré informace o tom, co je nejlepší pro naše zvířecí kamarády. Krmiva, potřeby pro pejsky jako jsou vodítka a mnoho dalšího.
Parkovací automat, vstupenkový odbavovací kartový systém ELVIS Žďár nad Sázavou
Výroba a dodávky docházkových, parkovacích a hotelových systémů s bezdotykovými čipovými kartami a odbavovací turniketové systémy. současné době společnost ELVIS patří k nejvýznamnějším dodavatelům a výrobcům bezkontaktních identifikačních a vstupních systémů v České republice. Společnost disponuje vlastními výrobními prostory s profesionálně školeným personálem a ochotnou zákaznickou podporou.

Volná místa
Volná místa
bazar