inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 20. ledna 2019 svátek má Ilona
Vyhledat v Pozri:

Překlady do ruštiny a ukrajinštiny Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Překlady do ruštiny a ukrajinštiny

Překlady běžné a obchodní, technické překlady, překlady smluv, právnických, ekonomických a finančních textů, www stránek, manuálů a příruček. Překlady zdravotnické dokumentace, mediko biologických textů, expresní překlady, překlady s použitím CAT nástrojů. Tvorba www stránek, česká, ruská a ukrajinská jazyková mutace. Překlad Vašeho inzerátu a jeho rozeslání na inzertní portály Ruska a Ukrajiny.

http://euzona.cz
Zařazena v kategori:

Překlady, tlumočení

Profil stránky Překlady do ruštiny a ukrajinštiny

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Agentura Alie Pavlína Opletalová
Profesionální překladatelské služby, korektury textů a ostatní služby v hlavních světových jazycích. překlady ve všech světových jazycích odborné překlady ze stavebnictví strojírenství ekonomie informační technologie medicíny farmacie práva legislativy
Tlumočení a odborné překlady z a do německého jazyka, Jan Řáda, Kojetice u Prahy
Překlady a tlumočení, důsledné využívání moderních softwarových nástrujů CAT, terminologické databáze pro stálé zákazníky, důraz na dodržování konzistentní terminologie, firemní jazykové vzdělávání, jazyková škola v Říčanech.
Překladatelský a tlumočnický servis. PIETRAS, Ostrava - Moravská Ostrava
Překlady běžných, technických a odborných textů mnoha oborů, korektury překladů, tiskové korektury, korektury rodilým mluvčím, přepisy textů, grafické zpracování překladů, aktivní spolupráci na vašich velkých firemních překladatelských projektech.
Překladatelská agentura Orange Tree, Praha
Specializovaná překladatelská agentura, která se zaměřuje na oblasti práva a ekonomie.

Naše tipy:
Zkuste hledat Překlady běžné a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Překlady běžné a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Střední průmyslová škola Bruntál
Studijní obory Elektronické počítačové systémy, Strojírenství - výpočetní technika, Strojírenská technická administrativa. Úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou.
Letenky levně
Akční Letenky do všech zemí: Bratislava,Praha,Dublin,Lisabon,Split,Řím,USA,New York
Jazyková škola POLYGLOT - výuka na více než 66 místech České republiky.
Široký výběr kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny. Pomaturitní dvojjazyčné studium, intenzivní dopolední kurzy, ranní, večerní, víkendové a letní prázdninové kurzy. Překladatelské a tlumočnické služby, studium v zahraničí.
Dámské oblečení-online prodej moderního dámského oblečení
Dámská móda - online prodej dámského oblečení. V nabídce naleznete dámské oblečení a módní doplňky z nové aktuální kolekce. Naši nabídku pro Vás neustále rozšiřujeme o další trička, topy, kalhoty, kraťasy, dámské plavky a další..
Geomag stavebnice
Jednoduché, avšak důmyslné stavební systémy GEOMAG mají velký potenciál, který nadchne jak děti, tak dospělé. S jejich pomocí lze rozvíjet kreativitu a jemnou motoriku, podněcovat fantazii a pronikat do tajů vědy a techniky.

Volná místa
Volná místa
bazar