inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. listopadu 2018 svátek má Alžběta
Vyhledat v Pozri:

Překlady do ruštiny a ukrajinštiny Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Překlady do ruštiny a ukrajinštiny

Překlady běžné a obchodní, technické překlady, překlady smluv, právnických, ekonomických a finančních textů, www stránek, manuálů a příruček. Překlady zdravotnické dokumentace, mediko biologických textů, expresní překlady, překlady s použitím CAT nástrojů. Tvorba www stránek, česká, ruská a ukrajinská jazyková mutace. Překlad Vašeho inzerátu a jeho rozeslání na inzertní portály Ruska a Ukrajiny.

http://euzona.cz
Zařazena v kategori:

Překlady, tlumočení

Profil stránky Překlady do ruštiny a ukrajinštiny

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Překlady z ruštiny Překladatelská agentura Profi překlady
Profi překlady z ruštiny. Naše překladatelská agentura se specializuje na ruský jazyk. Provádíme ústní a písemné překlady z českého jazyka do ruského a z ruského do českého. Využíjte i Vy našich služeb.
Prekladyzababku.cz Potřebujete přeložit článek či jiný text odborného rázu?
Potřebujete přeložit článek či jiný text odborného rázu, ale nemáte dostatek času či jazykových znalostí? My ano! Jsme připraveni Vám pomoci. Nic není překážkou, v případě zájmu překlad zpracujeme do 24 hodin od zadání.
Preklady, tlumočení Hradec Králové Agentura EUROPE PRO
Nabízíme překladatelské a tlumočnické služby ve 34 jazycích. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a chceme v co největší míře vyhovět jeho požadavkům. Důraz klademe především na vysokou kvalitu překladu a tlumočení. Preferujeme dlouhodobou partnerskou spolupráci, ze které pro Vás plyne řada výhod jako například neúčtování expresních příplatků, přednostní vyřizování zakázek či různé množstevní slevy. K našim spokojeným zákazníkům patří dnes již celá řada firem. Budeme potěšeni, stanete-li se i Vy našimi zákazníky a přesvědčíte se o spolehlivosti, rychlosti a dobré úrovni našich služeb.
Tlumočení, české překlady cizích jazyků Loučka
Naše překladatelská agentura zajišťuje nejen překlady z cizích jazyků, ale také tlumočení i další jazykové služby , které překladatelský a tlumočnický servis běžně nabízí. Specializujeme se především na anglický a český jazyk. Po předchozí domluvě zajistíme překladatele či tlumočníka i pro jiné jazykové kombinace. Tlumočení po celém území ČR i v zahraničí. Odbavení zahraničních telefonických hovorů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Překlady běžné a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Překlady běžné a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Parfémy, dárkové sady z bezkonkurenční ceny
Eshop s parfémy za bezkonkurenční ceny s expresním doručením od jednoho pracovního dne. V nabídce luxusní značky jako Adidas, Armani, Bvlgari, Calvin Klein Davidoff, Diesel, Dior, DKNY, Dolce&Gabbana.
Zámečnictví, kovovýroba Držovice
Naše firma se zabývá zámečnictvím, výrobou a montáží různých schodišť, bran, plotů, teras, zábradlí, zimních zahrad a další. Veškeré montážní a údržbářské práce pro firmy, bytová držstva a soukromé osoby. Montáž bezpečnostních a přídavných zámků včetně oprav. Průmyslová a garážová sekční vrata, vjezdové systémy, el.pojezdové brány, včetně ozdobných.
IT poradna - počítačová poradna pro každého
Nefunguje vám něco na vašem počítači a nevíte si rady? Určitě nám napište do poradny a my vám bleskurychle poradíme co s tím!
Kvalitní krmivo pro psy Proplan, vodítka a další výrobky
Stránka obsahuje veškeré informace o tom, co je nejlepší pro naše zvířecí kamarády. Krmiva, potřeby pro pejsky jako jsou vodítka a mnoho dalšího.
Parkovací automat, vstupenkový odbavovací kartový systém ELVIS Žďár nad Sázavou
Výroba a dodávky docházkových, parkovacích a hotelových systémů s bezdotykovými čipovými kartami a odbavovací turniketové systémy. současné době společnost ELVIS patří k nejvýznamnějším dodavatelům a výrobcům bezkontaktních identifikačních a vstupních systémů v České republice. Společnost disponuje vlastními výrobními prostory s profesionálně školeným personálem a ochotnou zákaznickou podporou.

Volná místa
Volná místa
bazar