inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 24. ledna 2020 svátek má Milena
Vyhledat v Pozri:

Pracovní plošiny prodej, pronájem RENTAL Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Pracovní plošiny prodej, pronájem RENTAL plošiny Planá nad Lužnicí

Rental plošiny je firma, která se zabývá nejen prodejem, ale zároveň také pronájmem pracovních plošin. Všem zákazníkům poskytujeme také servis a prodej náhradních dílů. U nás vybíráte ze širokého sortimentu pracovních plošin od nůžkových a kloubových plošin až po přívěsné plošiny, autoplošiny a teleskopické manipulátory. Najdete nás v jihočeském kraji, v Plané nad Lužnicí, okres Tábor.

http://www.rental-plosiny.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Pracovní plošiny prodej, pronájem RENTAL

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Broušení parket
Broušení parket - Nabídky & Poptávky zdarma pro celou ČR. Broušení, lakování, pokládka, tmelení a olištování broušených parket. Nabízíme - Bezplatné konzultace, absolutně bezprašné broušení, ekologické a nepáchnoucí laky
Tesařství, klempířství, pokrývačství, kamenictví Stavební práce KM Horní Stropnice
Jsme firma zabývající se kompletní realizací vašeho bydlení. Stavíme rodinné domy na klíč dle vašich přání. Zrealizujeme vám základní desku vč. výkopových prací, postavíme kompletně hrubou stavbu a to buď na cement, lepidlo nebo nejnovější a nejpřesnější technologií na pěnu. Zrealizujeme vaší střechu od krovů až po pokládku střešní krytiny. Střechy provádíme také několika technologiemi. Provedeme osazení vašich oken, střešních oken a dveří. Zrealizujeme vnitřní a venkovní prostory a další.
Kompletní servis pro Váš dům, byt a zahradu Hodinový manžel Praha
Jmenuji se Jan Jáchim a provozuji služby hodinového manžela, který nabízí stavební a montážní práce pro vaši domácnost. Zejména provedení oprav a údržbu domácnosti, instalatérské, malířské i zednické práce. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat. Těším se na naši spolupráci.
Technický, stavební dozor Jan Suchý, Třemošná u Plzně
Kontrola prováděných prací pro zhotovitele v té nejvyšší kvalitě. Jan Suchý vykonává funkci stavebního dozoru, zajišťuje stavby dle projektové dokumentace a dle platných předpisů a norem. Stavební a technický dozor vykonávám již 25 let. Dozoruji pozemní, dopravní i vodohospodářské stavby. V mém zájmu je dozorování novostaveb, staveb před celkovou nebo částečnou rekonstrukcí či k přestavbě.

Naše tipy:
Zkuste hledat Rental plošiny je na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Rental plošiny je v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Pobyty v Mexiku Cestovní kancelář Go2 Praha
V CK Go2 se dlouhodobě zaměřujeme na poskytování pobytů v Mexiku. Samozřejmostí jsou služby a servis bez kompromisů. V Mexiku žijeme, disponujeme velmi dobrými místními kontakty a znalostmi = originální a jedinečná dovolená v Mexiku, kterou jinde nenajdete! Díky dlouhodobé spolupráci s vybranými aerolinkami umíme zajistit nejvýhodnější ceny letenek bez rezervačních poplatků. Cestujte do Mexika se specialisty!
Zastavárna, autozastavárna Dozastavy Praha
Autozastavárna a zastavárna Dozastavy.cz zastavuje auta, nemovitosti a luxusní hodinky po celé ČR. Zástavy u nás probíhají v čistém a slušném prostředí, bez nepříjemného čekání a hlavně diskrétně. Máme odborný personál s dlouholetou zkušeností a všeobecnou znalostí pro nacenění Vašich předmětů do zástavy. Peníze poskytneme hotově a na ruku, tak funguje zastavárna aut Dozastavy.
Dveřní kování, kliky
Naše kování a kliky jsou kvalitní, elegantní, moderní a trvanlivé. Kliky jsou vyrobené z ušlechtilých materiálů. Každá námi vyrobená klika nebo dveřní kování je příjemná na dotek, ladná na pohled a vkusně dotváří harmonii užitného prostoru.
Solární systémy, rekuperace tepla Energie z přírody Pointec Beroun
Firma Pointec nabízí klimatizace, solární systémy, tepelná čerpadla a vzduchotechniku. Díky letitým zkušenostem se můžete spolehnout na profesionální přístup a vždy výborný výsledek. Naši technici jsou neustále proškolováni tak, aby naše společnost vždy držela krok s technologickým vývojem.
Ubytování v Praze Botel Albatros
Botel Albatros nabízí levné ubytování v centru Prahy. Ubytování v jedno a dvojlůžkových pokojích, parkování přímo před hotelem, recepce 24 hodin, letní terasa a také ubytování pro firmy se slevou.

Volná místa
Volná místa
bazar