inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 17. červenca 2019 svátek má Martina
Vyhledat v Pozri:

Prácheňský golfový klub, Písek Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Prácheňský golfový klub, Písek

Původně devítijamkové hřiště, které je zasazeno do členitého terénu u obce Kestřany bylo v roce 2008 doplněno o dalších 9 jamek a současně byla zprovozněna nadstandardní klubovna s kompletním zázemím. Dosud klidná scenérie hřiště, hlídaná vzrostlými lesy a dotvářená vodními plochami dvou rybníků, získala sportovní charakter a stane se jistě výzvou pro všechny golfové nadšence. K dispozici je krytý driving range, putting green, bunker play, velký pro-shop a půjčovna golfových potřeb.

http://www.golf-pisek.cz
Zařazena v kategori:

Golf

Profil stránky Prácheňský golfový klub, Písek

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Golfová tréninková síť a deštníkové stany RUKKET CZ České Budějovice
Sportovní sítě na golf, baseball, softbal, lakros či fotbal a deštníkové stany. Americký patent. Produkty Rukket rychle a snadno složíte a ve své velikosti, odolné, lehké, univerzální a cenově dostupné. Společnost Rukket je americkou společností, která vyvíjí inovativní sportovní produkty. Jejím cílem je být vždy o krok napřed.
Golfové hřiště Golf Resort Karlovy Vary
Informace o Golf Resort a Golf Club karlovy Vary. Zajímavosti, reference a novinky z oblasti golfu. Informace pro členy a předběžná rezervace startovacích časů. Virtuální procházka po hřišti.
Prague city golf club
18-ti jamkové hřiště na 85ha v okolí zámku Zbraslav. Náš golfový resort splní vysoké nároky všech hráčů. Rozprostírá se v krásném prostředí mezi řekou Berounkou a Vltavou. Máte možnost stát se členem klubu, který se nachází jen několik minut od centra Prahy.
Golf club Uherské Hradiště, Ostrožská Nová Ves
Golf club Uherské Hradiště dokončil výstavbu dalších 6-ti jamek svého mistrovského devítijamkového hřiště. Po otevření prvních tří jamek 6.9.2008 na Vás čeká v létě 2009 otevření devítky s názvem Golfové hřiště JEZERA Ostrožská Nová Ves.

Naše tipy:
Zkuste hledat Původně devítijamkové hřiště, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Původně devítijamkové hřiště, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
prokarneval.cz zábava, párty, karneval
Prokarneval.cz nabízí vše pro párty a oslavy. Jsme maloobchod a velkoobchod s karnevalovým zbožím a najdete u nás přes 1000 produktů jako masky, škrabošky, kostýmy, klobouky, havajské věnce či sukně. Provozujeme rovněž půjčovnu kostýmů.
Hotel Ráj, Smržovka
Hotel se nachází 3 km od lyžařského areálu Špičák, noční lyžování, mnoho běžeckých a sjezdových tratí - Jizerská magistrála.
Prodej pronájem nemovitostí v celé České republice Realitní kancelář Reality Verus Sušice
Realitní kancelář Verus nabízí zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí, kompletní právní servis, jednání s katastrálním a finančním úřadem, zpracování znaleckých posudků a další služby, jako je řešení exekucí a insolvencí. Naši makléři Vám ochotně poradí s prodejem realit jakéhokoliv typu. Obraťte se na nás. Našim cílem je spokojený klient.
Dámské a pánské oblečení VACANT, Teplice
Dámské a pánské oblečení, peňeženky a kabelky. Zboží pro lidi mladé věkem, duchem nebo stylem života. V průběhu celého roku přinášíme další a další nové modely.
Čalounictví Praha čalounění dveří, renovace
Čalounictví Toupal Praha provádí profesionální čalounické služby, mezi něž patří čalounění dveří, renovace dveří i odhlučnění dveří. Veškeré služby provádí naše čalounictví dle přání a požadavků našich zákazníků.

Volná místa
Volná místa
bazar