inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Prácheňský golfový klub, Písek Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Prácheňský golfový klub, Písek

Původně devítijamkové hřiště, které je zasazeno do členitého terénu u obce Kestřany bylo v roce 2008 doplněno o dalších 9 jamek a současně byla zprovozněna nadstandardní klubovna s kompletním zázemím. Dosud klidná scenérie hřiště, hlídaná vzrostlými lesy a dotvářená vodními plochami dvou rybníků, získala sportovní charakter a stane se jistě výzvou pro všechny golfové nadšence. K dispozici je krytý driving range, putting green, bunker play, velký pro-shop a půjčovna golfových potřeb.

http://www.golf-pisek.cz
Zařazena v kategori:

Golf

Profil stránky Prácheňský golfový klub, Písek

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Golf Club Harrachov
Předností našeho hřiště je omezená (řízená) průchodnost hráčů, maximální počet skupin na hřišti je 7, to zajistí každému hráči dostatek soukromí a klidu pro svou hru. Jsme jediným hřištěm v Krkonoších s nainstalovanými odpališti pro nejmenší golfisty v rámci projektu rodinný golf - Family Courses, děti se tak stávají rovnocennými partnery svých rodičů.
Kongresové a rekreační centrum s hotelem, wellness a golfovým hřištěm, Golf Club Mladé Buky
Celý komplex o rozloze cca 120 ha zahrnuje prostory pro 27 jamek. Momentálně je k dispozici jedno devítijamkové hřiště, cvičné šestijamkové hřiště se cvičnými chipping a putting greeny a krytý driving range pro 9 hráčů včetně zázemí a osvětlení.
Golfový resort Darovanský dvůr v idylické krajině přírodního parku Horní Berounka
Golfové hřiště se rozkládá na rozlehlých pozemcích v okolí historického dvora nad řekou Berounkou a jeho středem je komplex několika hotelových budov Kongres a Golf hotelu Darovanský dvůr. Neobyčejně široké a velmi kvalitní služby hotelu poskytují jedinečné zázemí bohatému golfovému životu na Darové.
Golfové hřiště Hrádek u Nechanic
Turnaje, škola golfu, možnosti firemních akcí. Golfové hřiště na Hrádku má 9 jamek s celkovým parem 66 a díky své poloze ve staletém zámeckém parku, nabízí svým návštěvníkům mimořádný zážitek. Uprostřed parku se nachází neogotický zámek Hrádek, který je hráčům na řadě jamek romantickou kulisou.

Naše tipy:
Zkuste hledat Původně devítijamkové hřiště, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Původně devítijamkové hřiště, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
RC modely aut, letadel, lodí a vrtulníků
Internetový prodej rc modelů letadel, modelů lodí, modelů aut. Přijímače a nabíjení pro modely, simulátory, regulátory a akumulátory, motory, příslušenství, náhradní a tuningové díly. Konstruktivní hračky.
LM-Servis Lenka Michalcová
Úklidové služby,jednorázové a stálé úklidy,mytí oken,dodávání náplní,čištění koberců,sedacích souprav,čalounění.Malířské a natěračské práce.Provozování jídelen.Dovolená v Černé Hoře.
Virtulání galerie výtvarnice Pavlíny Kuchařové, Blansko
Originální díla realizovaná jako akvarely, netkané tapiserie ART Protis nebo jako malby na hedvábí.
Webdesign, tvorba www stránek CLICKMEDIA Teplice
Originální webdesign a tvorba www stránek, programování webových aplikací pro internet i intranet a internetové obchody. Specializace na přehlednost a přístupnost. Důkladná SEO optimalizace pro vyhledávače.
Inzerce nových i ojetých aut Ráj aut
Autobazar, inzertní server nových i ojetých aut. Stránky obsahují i důležité rady ke koupi a recenze aut. Záběry z vážných dopravních nehod. Diskusní fórum. Vkládání inzerátů je zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar