inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 13. listopadu 2019 svátek má Tibor
Vyhledat v Pozri:

Práce pro novostavby IDOP Olomouc Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Práce pro novostavby IDOP Olomouc

Kompletní práce pro novostavby. Investorská příprava a inženýrská činnost. Projekce, dodavatelská činnost, posudky a konzultace.

http://www.idop.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Práce pro novostavby IDOP Olomouc

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Výrobce lité podlahy Baška
K aplikaci podlahových potěrů používáme podlahové systémy nejvyšší kvality rakouské společnosti PROFI stavební hmoty a CEMEX. Jsme odborně proškoleni a certifikováni.
Rekonstrukce koupelen
Služby pro rekonstrukce, stavební úpravy. Systém pro zákazníky poptávající a firmy nabízející stavební úpravy Rekonstrukce, renovace, úpravy, stavební a instalační práce - Rekonstrukce koupelen na klíč
Kontrola staveb termovizí Ostrava, Brno
Provádíme termovizní měření odhalující závady a nedostatky staveb. Díky tomu lze stavby realizovat s maximální kvalitou. Měření provádíme kdekoliv, pobočky máme v Brně a Ostravě. Certifikovaný pracovník je schopen provést měření, a tak Vám pomoci odhalit poruchy Vaší stavby, nebo třeba zkontrolovat kvalitu stavebních prací, které jste si objednali. Jsme schopni měřit i pro průmysl, a tak Vám pomoci předejít haváriím.
Koupelny a kuchyně Siostore Ústí nad Labem
Realizujeme koupelny, kuchyně, interiéry na klíč a přestavby bytových jader v Ústí nad Labem. Kompletní servis v oblasti rekonstrukce a modernizace bytů a rodinných domů od zaměření až po realizaci.

Naše tipy:
Zkuste hledat Kompletní práce pro na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Kompletní práce pro v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Státní zemědělská a potravinářská inspekce
Státní zemědělská a potravinářská inspekce je orgánem státního dozoru zejména nad zdravotní nezávadností, jakostí a řádným označováním potravin. Inspekce kontroluje potraviny, suroviny k jejich výrobě, zemědělské výrobky. Tyto kompetence se vztahují na výrobu, skladování, přepravu i prodej (včetně dovozu).
Itálie dovolená, Jesolo Travel
Letní dovolená v italském regionu Benátsko, Lido di Jesolo a okolí. Jesolo to je moře, dlouhá písečná pláž, dobré jídlo, nakupování, noční život, aquaparky, atrakce pro děti. Ubytování a hotely všech kategorií.
Dárkové balíčky ARWETY PRO Praha
Elektronický a zásilkový obchod dárkových balíčků Arwety nabízí dárkové koše a balíčky k zaslání nebo osobnímu vyzvednutí. Dárkové balíčky poskytují mnoho nápadů k obdarovávání Vašich nejmilejších k různým výročím, k zábavě, sportům nebo koníčkům.
Inzerce zvířata a domácí mazlíčci
Bezplatná inzerce zvířat a domácích mazlíčků. Inzerce je přehledně řazená do kategorií s možností rozšířeného vyhledávání. Na serveru naleznete všechny hlavní kategorie zvířat od psů, koček, hlodavců, atd.
Použitý software, softwarové multilicence Software Pro, Praha
SoftwarePro je Váš nezávislý partner v oblasti licencí na použitý software, který disponuje desítky let zkušeností v oblasti softwaru. Nabízíme firmám výkup a prodej použitého originálního softwaru, rozsáhlé licenční poradenství a profesionální licenční audity. Profesionalita, transparentnost a slušnost pro nás mají v rámci obchodních vztahů vůči našim zákazníkům tu nejvyšší prioritu.

Volná místa
Volná místa
bazar