inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 13. listopadu 2019 svátek má Tibor
Vyhledat v Pozri:

Práce Autojeřábem Praha, Dolejš Josef Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Práce Autojeřábem Praha, Dolejš Josef

Jeřábnické práce. Jeřábnické služby především v oblasti Prahy a středočeského kraje. Provádíme manipulaci s břemeny rozličných druhů v závislosti na požadavku zákazníka.

http://www.jerabnickepracepraha.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Práce Autojeřábem Praha, Dolejš Josef

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Sanace vlhkého zdiva, izolace proti vlhkosti TRUMF renovace a sanace Praha
Provádíme komplexní sanace vlhkého zdiva jako izolace, hydroizolace, sanace zdiva, tepelně izolační a sanační omítky. Sanace vlhkého zdiva realizujeme již od roku 1996. Nabízíme komplexní zednické a výkopové práce. WTA autorizace pro oblast sanace.
Autojeřáby pronájem, přeprava Baštur Praha
Pronájem autojeřábů a přeprava těžkých břemen. Provádíme veškeré jeřábnické práce, k tomu jsme patřičně vybavení pro nejčastěji prováděné práce. Nabízíme veškerou manipulaci s břemeny, k tomu používáme certifikované vázací prostředky: lana, nekonečná lana, řetězy, kurty.
Renovace a stavby na klíč STAVO-SERVIS Liberec
Komplexní zajištění stavby od přípravné dokumentace, přes projektovou dokumentaci až po její celkovou realizaci, dokončení a zkolaudování. Nabídka hotových projektů, rekonstrukce a přestavby objektů, nízkoenergetické vytápění domů, práce pomocné stavební výroby a technické pomoci ve výstavbě.
Jan Vančura - izolace staveb, hydroizolace a údržba
Izolatér a údržbář se zaměřením na hydroizolace a izolace staveb. Hydroizolace, izolace proti vodě a vlhkosti na střechy, terasy, základy staveb, bazény a jezírka, radonové izolace aj. Technická údržba a havarijní servis pro firmy a obchodní řetězce.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jeřábnické práce. Jeřábnické na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jeřábnické práce. Jeřábnické v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Asociace na ochranu věřitelů ČR, o.s.
Portál pro věřitele, informace o vymáhání pohledávek a dalším řešení. Problematika pohledávek, katalog firem na inkaso a vymáhání pohledávek, advokáti, exekutoři, rozhodčí soudy. Analýzy trhu pohledávek. Odborné rady expertů na pohledávky.
Prodloužení vlasů Praha - Hairdreams
Salon YES VIP provádí prodloužení vlasů metodou Hairdreams již od roku 2002. Za tu dobu si získal důvěru zákaznic nejen z ČR, ale i ze Slovenska, Ruska, Rakouska, Anglie či Itálie. Firma se snaží, aby každá zákaznice byla s jejími službami spokojená.
Míchací stroje, homogenizátor MIX TECHNOLOGIE Kroměříž
Nabízíme Míchací stroje, homogenizátory vertikální a další zařízení, pro míchání, skladování a dopravu sypkých materiálů. Výroba , prodej a montáž nových míchacích strojů a dalších zařízení pro míchání kapalin, suspenzí, emulzí pro různá odvětví průmyslu. Prodej, výkup, repase starších míchacích a jiných zařízení. Dodávky kompletních linek na klíč.
Tvorba webů, webhosting, Studio net Františkovy Lázně
Tvoříme weby a eShopy na redakčním systému Joomla a Virtuemart. Poskytujeme webhosting, webdesign a SEO optimalizaci pro vyhledávače. Nabízíme instalaci YOOtheme šablon pro redakční systémy Joomla a WordPress. Pomůžeme zviditelnit Vaši firmu na internetu. Díky propracované SEO optimalizaci dosahují naše webové projekty těch nejvyšších pozic ve vyhledávačích. Navrhneme Vám kvalitní a originální logo či logotyp za přijatelnou cenu, reklamní banner či unikátní header pro Vaše www stránky.
Dodavatel identifikačních systémů Saitech Terezín
Společnost Saitech se zabývá implementací a prodejem identifikačních systémů, které zahrnují docházkový, přístupový i stravovací systém. Komplexní nabídka služeb obsahuje i sledování a vizualizaci výroby. Dlouholeté zkušenosti s implementací rozsáhlých identifikačních systémů řadí společnost Saitech mezi přední dodavatele v České republice. Samozřejmostí jsou kvalitní servisní služby a zákaznická řešení přímo na míru. Našim klientům též poskytujeme školící a poradenské služby.

Volná místa
Volná místa
bazar