inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 13. listopadu 2019 svátek má Tibor
Vyhledat v Pozri:

Pozemní stavitelství, zateplování budov Spiders Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Pozemní stavitelství, zateplování budov Spiders

Naše stavební společnost nabízí široký sortiment stavebních služeb. Mezi naše služby patří stavba na klíč, rekonstrukce rodinných, bytových a panelových domů, zateplování, hydroizolace střech, zemní a bourací práce.

http://www.spiderssro.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Pozemní stavitelství, zateplování budov Spiders

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Rekonstrukce, výstavba rodinných domů Ostrava , Opava
Specializujeme se na kompletní výstavbu rodinných domů v Ostravě, Opavě, rekonstrukcemi budov, zeteplením, Díky nabytým zkušenostem v oblasti stavebnictví splním požadavky i toho nejnáročnějšího klienta. Snažím se vyjít klientům maximálně vstříc a nabídnout jim profesionální práci, nejvyšší kvality za velmi přijatelné ceny. Na mnou realizované projekty poskytuji až 5-letou záruku.
Stavba a rekonstrukce domů
Specializujeme se na výstavbu a rekonstrukci bytových komplexů, obchodů, hotelů, restaurací a luxusních rodinných domů. Provádíme veškeré stavební práce včetně speciálních dodávek a montáží. Máme mnohaleté zkušenosti - svěřte svůj projekt do rukou odborníků.
Montované haly, ocelové konstrukce HALLTENT Brno
Nabízíme montované haly všech typů a velikostí. Dodáváme montované haly pro široké spektrum využití. Montované haly mohou sloužit jako sklady, průmyslové a výrobní haly, sportovní haly atd. Naše montované haly se vyznačují především dlouhou životností a odolností proti povětrnostním vlivům.
Holenda engineering s.r.o.
Firma Holenda engineering s. r. o. se zabývá výrobou betonářských výztuží a armatur. Dále se zabývá prodejem stavebního materiálu, nákladní autodopravou a službami v rámci svařování kovů dle projektové dokumentace.

Naše tipy:
Zkuste hledat Naše stavební společnost na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Naše stavební společnost v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Asociace na ochranu věřitelů ČR, o.s.
Portál pro věřitele, informace o vymáhání pohledávek a dalším řešení. Problematika pohledávek, katalog firem na inkaso a vymáhání pohledávek, advokáti, exekutoři, rozhodčí soudy. Analýzy trhu pohledávek. Odborné rady expertů na pohledávky.
Prodloužení vlasů Praha - Hairdreams
Salon YES VIP provádí prodloužení vlasů metodou Hairdreams již od roku 2002. Za tu dobu si získal důvěru zákaznic nejen z ČR, ale i ze Slovenska, Ruska, Rakouska, Anglie či Itálie. Firma se snaží, aby každá zákaznice byla s jejími službami spokojená.
Míchací stroje, homogenizátor MIX TECHNOLOGIE Kroměříž
Nabízíme Míchací stroje, homogenizátory vertikální a další zařízení, pro míchání, skladování a dopravu sypkých materiálů. Výroba , prodej a montáž nových míchacích strojů a dalších zařízení pro míchání kapalin, suspenzí, emulzí pro různá odvětví průmyslu. Prodej, výkup, repase starších míchacích a jiných zařízení. Dodávky kompletních linek na klíč.
Tvorba webů, webhosting, Studio net Františkovy Lázně
Tvoříme weby a eShopy na redakčním systému Joomla a Virtuemart. Poskytujeme webhosting, webdesign a SEO optimalizaci pro vyhledávače. Nabízíme instalaci YOOtheme šablon pro redakční systémy Joomla a WordPress. Pomůžeme zviditelnit Vaši firmu na internetu. Díky propracované SEO optimalizaci dosahují naše webové projekty těch nejvyšších pozic ve vyhledávačích. Navrhneme Vám kvalitní a originální logo či logotyp za přijatelnou cenu, reklamní banner či unikátní header pro Vaše www stránky.
Dodavatel identifikačních systémů Saitech Terezín
Společnost Saitech se zabývá implementací a prodejem identifikačních systémů, které zahrnují docházkový, přístupový i stravovací systém. Komplexní nabídka služeb obsahuje i sledování a vizualizaci výroby. Dlouholeté zkušenosti s implementací rozsáhlých identifikačních systémů řadí společnost Saitech mezi přední dodavatele v České republice. Samozřejmostí jsou kvalitní servisní služby a zákaznická řešení přímo na míru. Našim klientům též poskytujeme školící a poradenské služby.

Volná místa
Volná místa
bazar