inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 13. listopadu 2019 svátek má Tibor
Vyhledat v Pozri:

Pozemní stavitelství STAV TRADE, Olomouc Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Pozemní stavitelství STAV TRADE, Olomouc

Práce pozemního stavitelství se specializací na bytovou výstavbu. Certifikáty a reference.

http://www.stav-trade.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Pozemní stavitelství STAV TRADE, Olomouc

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Rdstyl.cz rodinné domy na klíč
Rdstyl.cz staví již od roku 1998 rodinné domy na klíč na území Severní Moravy. Naše domy se vyznačují zdařilým dispozičním řešením a příjemným venkovním vzhledem. Stavíme pouze typové rodinné domy na klíč. Využijte služeb našeho realitního makléře.
Střešní systémy a krytiny Lindab
Lindab AB je mezinárodní koncern se sídlem ve Švédsku (Grevie), který se zabývá vývojem, výrobou a prodejem produktů z tenkostěnných ocelových plechů. Nabízí komplexní systémová řešení v obchodních oblastech Profil a Vzduchotechnika.
Stavební, uklidové prácé KSENA Praha
Provádíme přestavby a rekonstrukce interiérů – přestavby domů, rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen, podkroví. Obkladačské, zednické, sádrokartonářské a další řemeslné práce. Dlažba na Váš chodník či pojezdové plochy. Pokládka zámkové dlažby ručně i strojově na klíč, včetně dodávky dlažby a všech materiálů. Montáž zděných plotů, betonové ploty, dřevěné ploty, brány a vrata na elektrický pohon, oplocení pozemků. Malířské a natěračské práce v interiéru i exteriéru. Pravidelný úklid a úklidové služby v Praze pro firmy, kanceláře, domácnosti.
Stavebnictví a výstavba telekomunikačních a multifunkčních sítí SUITA, Praha
Realizace staveb, jejich změn a odstraňování. Přípravné a zemní práce, výroba železobetonových sloupků pro PHS. Výstavba a servis multifunkčních a telekomunikačních sítí. Projektová a inženýrská činnost, výstavba a servis obnovitelných zdrojů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Práce pozemního stavitelství na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Práce pozemního stavitelství v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Státní zemědělská a potravinářská inspekce
Státní zemědělská a potravinářská inspekce je orgánem státního dozoru zejména nad zdravotní nezávadností, jakostí a řádným označováním potravin. Inspekce kontroluje potraviny, suroviny k jejich výrobě, zemědělské výrobky. Tyto kompetence se vztahují na výrobu, skladování, přepravu i prodej (včetně dovozu).
Itálie dovolená, Jesolo Travel
Letní dovolená v italském regionu Benátsko, Lido di Jesolo a okolí. Jesolo to je moře, dlouhá písečná pláž, dobré jídlo, nakupování, noční život, aquaparky, atrakce pro děti. Ubytování a hotely všech kategorií.
Dárkové balíčky ARWETY PRO Praha
Elektronický a zásilkový obchod dárkových balíčků Arwety nabízí dárkové koše a balíčky k zaslání nebo osobnímu vyzvednutí. Dárkové balíčky poskytují mnoho nápadů k obdarovávání Vašich nejmilejších k různým výročím, k zábavě, sportům nebo koníčkům.
Inzerce zvířata a domácí mazlíčci
Bezplatná inzerce zvířat a domácích mazlíčků. Inzerce je přehledně řazená do kategorií s možností rozšířeného vyhledávání. Na serveru naleznete všechny hlavní kategorie zvířat od psů, koček, hlodavců, atd.
Použitý software, softwarové multilicence Software Pro, Praha
SoftwarePro je Váš nezávislý partner v oblasti licencí na použitý software, který disponuje desítky let zkušeností v oblasti softwaru. Nabízíme firmám výkup a prodej použitého originálního softwaru, rozsáhlé licenční poradenství a profesionální licenční audity. Profesionalita, transparentnost a slušnost pro nás mají v rámci obchodních vztahů vůči našim zákazníkům tu nejvyšší prioritu.

Volná místa
Volná místa
bazar