inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 13. listopadu 2019 svátek má Tibor
Vyhledat v Pozri:

Pozemní stavby, zemní práce Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Pozemní stavby, zemní práce

Pozemní stavby, opravy chodníků a komunikací, strojní zemní práce a stavby vodohospodářské

http://www.rodis-dc.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Pozemní stavby, zemní práce

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zámková dlažba pokládka, výstavba parkovišť, chodníků i teras DLAŽBY MIKULA Třinec
Firma Dlažby Mikula se specializuje na pokládku zámkové dlažby, obrubníků a palisád. Dále na výstavbu parkovišť, chodníků, teras i oplocení a další stavební práce jako dopravu materiálu, štěrku, písku. Díky mnohaleté zkušenosti s pokládáním zámkové dlažby se z nás stal tým odborníku, který je schopen realizovat zakázky v krátkých termínech a zároveň ve špičkové kvalitě. Našimi zákazníky jsou jak běžní občané, tak i větší stavební firmy, které si nás objednávají jako subdodavatele.
Stavby Vysočiny Jaroslav Novák, Polná
Stavíme rodinné domky a provádíme rekonstrukce budov, instalatérské a topenářské práce, dále veškeré zemní práce. Provozujeme prodej stavebních materiálů včetně komisního prodeje a provozujeme půjčovnu stavebního nářadí.
Stavby VENEL s.r.o., Ostrava
Společnost Stavby VENEL s.r.o. se dlouhodobě zabývá těmito činnostmi: developerská činnost, projekce a výstavba rodinných domů. Nabízí zejména nízkoenergetické domy na klíč. Projekční oddělení společnosti se dále zabývá projekcí nosných konstrukcí hal, průmyslových objektů a objektů občanské vybavenosti. Společnost má stálé zkušené pracovníky s dlouholetou praxí.
Pozemní stavby Opava Stavební firma Dometa
Nabízíme komplexní stavební poradenství, stavební projekty, vizualizace a realizace. V rámci pozemních staveb se zaměřujeme na stavby domů, rekonstrukce a veškeré občanské, bytové i průmyslové stavby.

Naše tipy:
Zkuste hledat Pozemní stavby, opravy na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Pozemní stavby, opravy v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Státní zemědělská a potravinářská inspekce
Státní zemědělská a potravinářská inspekce je orgánem státního dozoru zejména nad zdravotní nezávadností, jakostí a řádným označováním potravin. Inspekce kontroluje potraviny, suroviny k jejich výrobě, zemědělské výrobky. Tyto kompetence se vztahují na výrobu, skladování, přepravu i prodej (včetně dovozu).
Itálie dovolená, Jesolo Travel
Letní dovolená v italském regionu Benátsko, Lido di Jesolo a okolí. Jesolo to je moře, dlouhá písečná pláž, dobré jídlo, nakupování, noční život, aquaparky, atrakce pro děti. Ubytování a hotely všech kategorií.
Dárkové balíčky ARWETY PRO Praha
Elektronický a zásilkový obchod dárkových balíčků Arwety nabízí dárkové koše a balíčky k zaslání nebo osobnímu vyzvednutí. Dárkové balíčky poskytují mnoho nápadů k obdarovávání Vašich nejmilejších k různým výročím, k zábavě, sportům nebo koníčkům.
Inzerce zvířata a domácí mazlíčci
Bezplatná inzerce zvířat a domácích mazlíčků. Inzerce je přehledně řazená do kategorií s možností rozšířeného vyhledávání. Na serveru naleznete všechny hlavní kategorie zvířat od psů, koček, hlodavců, atd.
Použitý software, softwarové multilicence Software Pro, Praha
SoftwarePro je Váš nezávislý partner v oblasti licencí na použitý software, který disponuje desítky let zkušeností v oblasti softwaru. Nabízíme firmám výkup a prodej použitého originálního softwaru, rozsáhlé licenční poradenství a profesionální licenční audity. Profesionalita, transparentnost a slušnost pro nás mají v rámci obchodních vztahů vůči našim zákazníkům tu nejvyšší prioritu.

Volná místa
Volná místa
bazar