inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 13. listopadu 2019 svátek má Tibor
Vyhledat v Pozri:

Požární bezpečnost staveb, bezpečnostní řešení Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Požární bezpečnost staveb, bezpečnostní řešení stavby Brno

Zabýváme se projekční a technicko-organizační činností v oblasti požární ochrany. Požární bezpečnost je našim jediným odvětvím, kterým se zabýváme, proto ji můžeme poskytnout v nejvyšší kvalitě. Při zpracování požární dokumentace dbáme jak na kvalitu, tak i na finanční náklady spojené s požární ochranou. Zpracováváme nejen požární bezpečnostní řešení stavby, ale i veškerou požární dokumentaci.

http://www.p-b-r.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Požární bezpečnost staveb, bezpečnostní řešení

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
MONTPLAST, zastřešení bazénů, zimní zahrady
Společnost Montplast se specializuje na zastřešení bazénů a na zimní zahrady. Mezi její další stavební projekty patří zastřešení stadionů, atrií a velkých bazénů. Veškeré stavby se realizují na míru podle požadavků zákazníka.
Ing. Petr Panuška - PP construction
Komplexní kalibrační služby. Měření délky. Prodej kalibrovaných měřidel. Metrologie. Akreditace. Poradenská a konzultační činnost.
Stavebniny a stavební firma FESO Praha
Provádíme veškeré stavební práce, zpracováváme rozpočtové návrhy, zajišťujeme inženýrskou činnost v investiční výstavbě. Prodáváme kompletní stavební materiál, zednické a stavební nářadí a koupelnové vybavení.
STAVAST s.r.o. dřevařské výrobky
Specializujeme se na výstavbu nízkoenergetických a pasivních rodinných domů. Stavební činnost a výrobu stavebně-dřevařských výrobků. STAVAST s.r.o. - stavební s dřevařské výrobky

Naše tipy:
Zkuste hledat Zabýváme se projekční na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zabýváme se projekční v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Asociace na ochranu věřitelů ČR, o.s.
Portál pro věřitele, informace o vymáhání pohledávek a dalším řešení. Problematika pohledávek, katalog firem na inkaso a vymáhání pohledávek, advokáti, exekutoři, rozhodčí soudy. Analýzy trhu pohledávek. Odborné rady expertů na pohledávky.
Prodloužení vlasů Praha - Hairdreams
Salon YES VIP provádí prodloužení vlasů metodou Hairdreams již od roku 2002. Za tu dobu si získal důvěru zákaznic nejen z ČR, ale i ze Slovenska, Ruska, Rakouska, Anglie či Itálie. Firma se snaží, aby každá zákaznice byla s jejími službami spokojená.
Míchací stroje, homogenizátor MIX TECHNOLOGIE Kroměříž
Nabízíme Míchací stroje, homogenizátory vertikální a další zařízení, pro míchání, skladování a dopravu sypkých materiálů. Výroba , prodej a montáž nových míchacích strojů a dalších zařízení pro míchání kapalin, suspenzí, emulzí pro různá odvětví průmyslu. Prodej, výkup, repase starších míchacích a jiných zařízení. Dodávky kompletních linek na klíč.
Tvorba webů, webhosting, Studio net Františkovy Lázně
Tvoříme weby a eShopy na redakčním systému Joomla a Virtuemart. Poskytujeme webhosting, webdesign a SEO optimalizaci pro vyhledávače. Nabízíme instalaci YOOtheme šablon pro redakční systémy Joomla a WordPress. Pomůžeme zviditelnit Vaši firmu na internetu. Díky propracované SEO optimalizaci dosahují naše webové projekty těch nejvyšších pozic ve vyhledávačích. Navrhneme Vám kvalitní a originální logo či logotyp za přijatelnou cenu, reklamní banner či unikátní header pro Vaše www stránky.
Dodavatel identifikačních systémů Saitech Terezín
Společnost Saitech se zabývá implementací a prodejem identifikačních systémů, které zahrnují docházkový, přístupový i stravovací systém. Komplexní nabídka služeb obsahuje i sledování a vizualizaci výroby. Dlouholeté zkušenosti s implementací rozsáhlých identifikačních systémů řadí společnost Saitech mezi přední dodavatele v České republice. Samozřejmostí jsou kvalitní servisní služby a zákaznická řešení přímo na míru. Našim klientům též poskytujeme školící a poradenské služby.

Volná místa
Volná místa
bazar