inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 13. prosince 2018 svátek má Lucie
Vyhledat v Pozri:

Potraviny z našich farem Firma Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Potraviny z našich farem Firma VON Zlín

Zajišťujeme pravidelnou distribuci kvalitních potravin z našich farem přímo ke spotřebitelům po celý rok. Zajišťujeme distribuci čerstvého chlazeného zboží na určené místo za dodržení všech hygienických předpisů od výrobců přímo k zákazníkům, kteří si zboží u nich objednávají přes náš eshop. O své zákazníky se chceme co nejlépe starat, proto se na nás v případě jakéhokoliv dotazu nebo přání obraťte.

http://www.farma-obchod.cz
Zařazena v kategori:

Gastronomie, Potraviny, Nápoje

Profil stránky Potraviny z našich farem Firma

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kvalitní cateringové služby od Vyšehrad 2000
Poskytujeme cateringové a gastronomické služby, uspořádáme firemní večírek i jinou firemní akci a profesionálně připravíme svatební raut i hostinu.
Sušená zelenina. JJ TRADE, Nový Jičín
Vybraný sortiment sušené zeleniny, zeleninových směsí, koření a hub. Sušení je nejstarší způsob zpracování a uchovávání potravin s vyloučením chemických konzervačních a barvicích látek. Je to cesta, díky které se na váš stůl dostávají zdravé, hodnotné a cenově výhodné suroviny k přípravě pokrmů.
Včelí farma Kořínek med a včely
Prodej medu a včelích produktů, med přímo od včelaře. Nabízíme med a další včelí produkty od vlastních včelstev. Naleznete zde zajímavé informace o medu a včelách, způsobu našeho včelaření. Nabízíme také odborné poradenství a prodej oddělků.
Dorty Havelková, Praha, Středočeský kraj
Pečeme pro vás moderní svatební dorty, tematické narozeninové, luxusní marcipánové dorty, makronky a originální dorty na přání. Tvoříme unikátní dětské dorty, dorty k promoci, k narození dítěte, dorty pro dámy, pro pány, reklamní dorty. Součástí našich služeb je dovoz a aranžování dortů. Zajišťujeme rozvoz dortů pro Prahu a Středočeský kraj.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zajišťujeme pravidelnou distribuci na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zajišťujeme pravidelnou distribuci v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Palubky, podlahovky
Nabízíme palubky, podlahovky, kuchyňská dvířka, dveře a zárubně, lamino, Durélis, OSB desky, schodišťové stupně, spárovky, PUR desky, Eurohranoly, KVH hranoly, hoblovaná prkna, terasy, obklady fasád, parapety, překližky.
Žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu Klimeš Králův Dvůr
Firma se zabývá dodávkou a montáží doplňků pro okna a dveře. Nabízíme stínící techniku českého výrobce, a to zejména žaluzie, roletky, sítě proti hmyzu. Samozřejmostí jsou vnitřní a venkovní parapety. Dále nabízíme montáž sádrokartonů a rekonstrukce.
Průmyslové těsnění, lepidla, hadice, ložiska TARGET Plus Most
Společnost TARGET Plus sídlem v Mostě se ve velmi krátké době se vypracovala mezi nejlepší dodavatele průmyslových výrobků pro mnoho set odběratelů v celém severočeském regionu i mimo něj. V naší prodejně a v našich skladech najdete především průmyslové těsnění, těsnící šňůry pro kotle, mlýny a vzduchotechniku, azbestopolymerní a bezazbestové desky, bezazbestové ucpávky pro čerpadla a další.
Nářadí velký výběr, půjčovna a bazar ručního nářadí RR Nářadí Praha
Nářadí pro profesionýly i domácí kutily. Velký výběr ručního nářadí, elektrického nářadí, aku, čerpadel, tlakových myček, zahradního nářadí a domácích potřeb. K dispozici také půjčovna nářadí a bazar. Nabízíme také grily Weber.
Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN, Praha
Bezpečnostní služby, ostraha objektů a majetku. Společnost poskytuje i dálkovou elektronickou ostrahu. Bezpečnostní kamery a další systémy jsou napojeny na pult centrální ochrany.

Volná místa
Volná místa
bazar