inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. února 2018 svátek má Patrik
Vyhledat v Pozri:

Potisk reklamních předmětů, pískování skla Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Potisk reklamních předmětů, pískování skla Armenit Praha

Máme mnohaleté zkušenosti s dekorací a potiskem hrnků, skleniček, pivních sklenic a triček. Vytvoříme pro Vás pěkný reklamní dárek či originál šálky například do restaurace, hotelu, pizzerie či kavárny. Stejně tak oblékneme i Váš personál do triček nebo polokošil, které budou opatřené názvem či logem. V devadesátých letech jsme začali s rotačním sítotiskem a postupně přidali vypalovací obtisky, pískování skla a dnes i barvení hydro-glazurou do odstínu na přání, které si určíte Vy naši zákazníci dle Pantone vzorníku.

http://www.armenit.cz
Zařazena v kategori:

Reklama a marketing

Profil stránky Potisk reklamních předmětů, pískování skla

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Reklamní studio Mahdal Hevlín
Jsme reklamní studio Mahdal zabývající se především tvorbou internetových stránek, výrobou a návrhem reklamních materiálů, opravami výpočetní techniky a elektronických zařízení a v poslední řadě i prodejem software.
Event agentura, produkce akcí Eventová agentura BBA GROUP Praha
Jsme profesionální eventová agentura. Zabýváme se pořádáním firemních akcí a večírků na klíč včetně kompletního programu. Organizujeme také dětské či rodinné dny. Dále poskytujeme grafické a reklamní služby. Naší specialitou jsou tematické firemní pártu a tematické dětské dny, díky vlastnímu fundusu kostýmů a dekorací realizujeme originální tematické večírky za přijatelné ceny. Disponujeme vlastním technickým zázemím (zvuk, světla, mobiliář) a spolupracujeme s vlastním grafickým oddělením a výrobou dekorací, což nám umožňuje operativně realizovat kvalitní a efektní eventy s rozsáhlými instalacemi a dekoracemi.
Grafické a reklamní studio All design graphics, Ostrava
Polygrafie, reklama, webdesign a multimedia, výstavy a veletrhy, reklamní plochy.
Reklamní emaily efektivní direct emailing Pardubice
Na základě Vámi dodaných podkladů a definovanýchpožadavků zpracujeme návrh direct mailingové kampaně. Direct mailing není bez rizik a my je známe. Proto je kampaň s námi vždy na první dobrou. Proto se k nám zákazníci vracejí. Vždy se snažíme o maximálně kvalitní řešení tak, aby vám přinesl direct emailing požadovaný efekt a nebyl příjemci považován za SPAM, ale za užitečný zdroj informací o Vašich službách, produktech, společnosti nebo aktuálních slevových akcích.

Naše tipy:
Zkuste hledat Máme mnohaleté zkušenosti na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Máme mnohaleté zkušenosti v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Breakdance forum
Web zaměřený na pouliční styl tance breakdance. Denně přinášíme novinky ze světa Bboy a podporujeme naši komunitu
Hrnce Fissler – kvalitní kuchyňské nádobí
Specializovaný e-shop kuchyňského nádobí Fissler. Nabízí Fissler hrnce, pánve, tlakové hrnce, nože, příbory, pekáče, čajníky a další. Nabídku doplňuje nádobí značek Staub a Tescoma. Bonus služba pro všechny zákazníky – doprava ZDARMA!
Svatební oznámení Uherský Brod
Firma PAMAS Vám nabízí svatební oznámení různých tvarů a zhotovení, natištěné exkluzivními metodami tisku. Doufáme, že si vyberete z naší široké kolekce svatebních oznámení a tím Vám pomůžeme zpříjemnit Váš velký den.
Myšky hustej net, pohlednice, blahopřání a jiná zábava
Pošli blahopřání s pohlednicí známému, milému k svátku, narozeninám nebo jen tak pro radost. Podívej se na veselé obrázky, přečti hlášky a napiš myšce něco pěkného.
Gravírování i laserová, grafické práce i reklamní kampaň Grafické a reklamní studio Alevan Český Těšín
Nabízíme gravírované (vypalované laserem) výrobky ze dřeva, kovu či plexiskla na výběr s mnoha vzorů anebo zakázková výroba dle individuálního přání klienta. Dále nabízíme umělecké neboli ruční gravírování do skla či do kovu dle přání zákazníka. Grafické a reklamní studio ALEVAN DESIGN sleduje nejmodernější designérské trendy. Vstřícný přístup k zákazníkům je u nás samozřejmostí.

Volná místa
Volná místa
bazar