inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 23. červenca 2018 svátek má Libor
Vyhledat v Pozri:

Posilovna, California Wellness Club Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Posilovna, California Wellness Club Praha 3

California Wellness Club nabízí fitness posilovnu v nedávno postaveném obchodním centru Krejcárek. Wellness Club je vybaven nejmodernější řadou posilovacích strojů. Sauna, solárium, masáže, jóga a další aktivity najdete ve fitness Praha 3.

http://www.cwclub.cz
Zařazena v kategori:

Fitness a kulturistika

Profil stránky Posilovna, California Wellness Club Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Osobní trenér fitness Jaroslav Pivoňka, Praha
Zkušený soukromý osobní trenér a poradce natural fitness, kulturistiky, přirozené stravy a přírodního léčení. Nabízím pomoc a radu všem, kteří potřebují zhubnout a posílit fyzičku.
Osobní trenér Tomáš Bartoš, Praha
Osobní trenér, poradce v oblasti fitness a výživy. Sestavení tréninkového plánu na základě úvodní diagnostiky, přání a potřeb klienta. Vždy jsou tréninkové plány a postupy dělané na míru tak, aby pro vás byli efektivní.
Squashcentrum Strahov
Squashcentrum Strahov, to jsou dvě střediska vedle sebe v tribuně Spartakiádního stadionu proti studentským kolejím. Najdete u nás 8x squash, saunu, solárium whirlpool, spinning a bazén 25m ČSTV. Připraveny máme akce pro začátečníky i pokročilé, veřejné a skupinové tréninky, squashovou školu mládeže. On-line objednávky na http://squashstrahov.rezervujse.cz/BookerServlet/app, bližší info na www.squashstrahov.cz
Fitcentrum pro všechny generace. Fit a relax HARCOVKA, Frýdlant nad Ostravicí
Kola, Pilates, Powerjóga, Gravidjóga, Harmony a Iyengar jóga, balóny, Tae-bo, tanec, solná jeskyně.

Naše tipy:
Zkuste hledat California Wellness Club na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat California Wellness Club v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Základní škola dr. Miroslava Tyrše, Hlučín, okres Opava
Informace o škole, školní aktivity. Angličtina již od 1.třídy a třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy se zaměřením na fotbal.
První revitalizační revitalizace panelových domů
Zajistíme pro Vás poradenskou, obchodní, právní a inženýrskou činnost, včetně výběru nejvhodnějšího dodavatele stavebně rekonstrukčních prací. Revitalizace panelových domů, rekonstrukce domů, zateplení domů, úspora energie, energetický audit, dotace na bydlení, úvěry na bydlení.
Doména zdarma, domény zdarma
Slevový kupón na domény zdarma. Podívejte se, kde získat doménu zdarma. Tato stránka vám poradí jak získat evně webhosting!
Shozy na prádlo BEAM ČR Jesenice u Prahy
Shozy na prádlo jsou domácí zařízení určená k přesunu prádla z koupelny do prádelny nebo jiné k tomu určené místnosti. Pomožte manželce s prádlem a pořiďte shozy na prádlo, které usnadní velké prádlo. Instalaci doplňku zařídí naši prověření řemeslníci. Neváhejte a kontaktujte nás, poradíme s nejlepšími možnostmi instalace.
Autobazar Praha Autotrans ATC
Prodáváme osobní a dodávkové vozy s možností odpočtu DPH. Zprostředkováváme prodej automobilu prostřednictvím úvěru či leasingu pro soukromé osoby, podnikatele. Zabýváme se komplexní servisní činností pro všechny značky.Zajistíme vyzvednutí vozidla u vás doma a poté jeho předání zpět. Prodáme Vaš automobil bez starostí, zařídíme odhlášení na DI, ukončíme pojištění vozu, vozidlo vyčistíme a prohlédneme před prodejem.

Volná místa
Volná místa
bazar