inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 21. srpna 2019 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Portfolio fotografky Daniely Machálkové Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Portfolio fotografky Daniely Machálkové

Webová prezentace fotografky Daniely Machálkové. Ukázku její tvorby můžete shlédnout v sekci \"Portfolio\". Vybraná díla jsou určena k prodeji.

http://danielamachalkova.co.uk
Zařazena v kategori:

Fotografování

Profil stránky Portfolio fotografky Daniely Machálkové

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Svatební, portrétní fotograf Pavlína Wagnerová Křenovice
Profesionální svatební a portrétní fotograf Brno i celá ČR. Portrétní, svatební, rodinné, firemní, reportážní i produktové fotografie té nejvyšší kvality. Pro svou práci používám výhradně profesionální techniku. K focení používám dvě profesionální digitální zrcadlovky Nikon D750 a řadu pevných vysoce světelných objektivů značek Sigma a Nikon.
Fotografování ateliér Brno
Ateliér v centru Brna můžete navštívit s dětmi i s celou rodinou. Dále nabízím fotografování portrétů, svatební fotografie, glamour, akt, zvířecí mazlíčky, produktové, reportážní a zakázkové foto. Budu se těšit na Vaši návštěvu.
Valašsko přes Objektiv
Na této stránce se nachází galerie fotografii z Valašské přírody,skály,řeky,flora a fauna.
Svatební fotograf, kameraman Jičín, Hradec Králové, Trutnov
Fotografické a kameramanské práce. Pořízení svatebních, portrétních, technických, reklamních a sportovních fotografií především v Královéhradeckém kraji a Krkonoších. Svatební video, tvorba audiovizuálních děl, reklamních spotů. Focení a natáčení společenských a sportovních událostí. Reportáže z akcí, večírků a plesů. Fotografování ve školkách a školách.

Naše tipy:
Zkuste hledat Webová prezentace fotografky na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Webová prezentace fotografky v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Novostavby Praha
Na našem webu novostavby Praha naleznete ucelenou nabídku všech v současnosti nejzajímavějších developerských projektů, které v současnosti Praha nabízí.
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Vzdělávací, vědecká, výzkumná, vývojová, umělecká a další tvůrčí činnost rozvíjená na Jihočeské univerzitě zahrnuje všechny typy studijních programů v oborech ekonomických, humanitních, pedagogických, přírodovědných, teologických, uměleckých, zdravotně sociálních a zemědělských.
Interiérové dveře, obložkové zárubně Jihlava a okolí JAVAB
Javab je výrobce kvalitních interiérových dveří a obložkových zárubní. Nabízí provedení dveří otočné, kyvné, posuvné do pouzdra i na stěnu, dále speciální dveře – protihlukové, protipožární, s nadsvětlíkem a další. Povrchy dýha, folie, CPL, RAL. Krátké dodací lhůty a možnost výroby na zakázku.
Koučink firem, poradenství Brno
Koučinkem a poradenstvím pomáháme firmám přirozeně dosahovat svých cílů. Našim klientům pomáháme k celkovému rozvoji, zvyšujeme jejich ziskovost a prosperitu. Náš koučink zvyšuje výkonnost, produktivitu a efektivitu firmy. Koučink je výborný nástroj pro organizační, systematický, strategický a inovační rozvoj firem, který vede k celkovému zvýšení zisku firmy.
Čištění odpadů, kanalizace, revize kamerou Brno
Čištění odpadů a kanalizace non stop v Brně a Jihomoravském kraji. Tlakové a mechanické čištění potrubí, revize kamerou. Čištění kanalizace provádíme motorovou frézou s nastavitelnými pružinami a tlakovou vodou. Nabízíme tlakové čištění kanalizace a stokových sítí, strojní čištění domovního odpadu, čištění odpadů a kanalizace, čištění uličních vpustí a šachet.

Volná místa
Volná místa
bazar