inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 16. června 2019 svátek má Zbyněk
Vyhledat v Pozri:

Poradna pro zdraví institut zdraví Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Poradna pro zdraví institut zdraví a krásy

Institut zdraví a krásy – poradenství jako alternativní medicína, kosmetika, formování těla, detoxikace, masáže, nehtový design a další. Institut zdraví a krásy nabízí svým zákazníkům ucelený systém pro zdraví v oblasti odborného poradenství i komplexní péči v celé škále standardních postupů celostní medicíny, prověřené léčebnými postupy dlouhými staletími a současně kontrolované za použití posledních vědeckých a lékařských poznatků.

http://www.poradnaprozdravi.cz/
Zařazena v kategori:

Zdraví

Profil stránky Poradna pro zdraví institut zdraví

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Gyne gynekologická ambulance Praha východ Úvaly
gynekologická ambulance Praha východ Úvaly, MUDr. Mário Šmehil - prenatální zvuková diagnostika, ctg vyšetření, vyšetření a léčba příčin úniku moči, individuální přístup k pacientkám
Stomatologická laboratoř J. Brodecký
Zubni laboratoř specializujicí se na výrobu veškerých fixních náhrad. Fixní náhrady vyrábíme také z celokeramiky, kovokeramiky i na implantáty, sleněné pilíře. Naše specialita je kovokeramika a celokeramika.
KOMPLEXNÍ ZDRAVÍ
Ucelený pohled na Vaše zdraví, kondici, krásu dietologie, cvičení, relaxace a image. Wellness programy, výživové poradenství, konzultace, diety a hubnutí, online úprava jídelníčku, poradna, pomoc s nalezením vhodných doplňků stravy. Rehabilitace, osobní či skupinové trenérství, všeobecná sportovní příprava a tréninkové plány. Módní konzultace, relaxace a Reiki.
Fyzioterapie, léčebná rehabilitace Rehaterap Praha
Nabízíme komplexní léčbu pohybového aparátu. Aplikujeme interferenční proudy, ultrazvuk a magnetoterapii. Při terapiích využíváme moderní přístupy a techniky. Dále nabízíme vodoléčbu. Máme zkušený tým profesionálů, kteří jsou připraveni Vám doporučit nejvhodnější léčbu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Institut zdraví a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Institut zdraví a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Pronájem lodí a pořádání kapitánských kurzů
yachtcharter plachetnic, katamaranů, motorových člunů a jachet vlastní flotily v Chorvatsku. Pořádání kapitánských kurzů, kondičních plaveb a přeplaveb. Plavby kolem Malty do Kartága.
Prověření vozu odborníkem, posoudení stavu vozu
Naši lidé posoudí stav vozu a poradí, zda vůz koupit, nebo ne. Naším cílem je Vaše spokojenost, proto Vám doporučíme ke koupi pouze takový vůz, o kterém jsme přesvědčeni, že je v pořádku a odpovídá ceně, za kterou je nabízen. Neváhejte nás kontaktovat v případě, že kupujete ojetý vůz a potřebujete ho prověřit odborníkem.
Stavební firma STAVOMONT, České Budějovice
Komplexní výstavba domů na klíč, stavební úpravy, individuální výstavba, specializované stavební práce a činnosti pro všechny kategorie zákazníků.
mPoptávka - Šestý smysl Vaší firmy
mPoptávka - Šestý smysl Vaší firmy. Vámi zadanou poptávku zdarma rozešleme tisícům ověřených dodavatelů z našeho katalogu. I Vaše firma může již dnes získat veřejné zakázky. Vložte zdarma svou poptávku právě teď a nejvýhodnější nabídku si vyberte sami.
Tradiční producent uzeninv České republice. Krahulík - MASOZÁVOD Krahulčí, Telč
Kompletní uzenářský sortiment s hlavním akcentem na produkci trvanlivých uzenin. Pochoutky na grilování, sekané a měkké uzeniny, speciality, trvanlivé uzeninyfermentované atrvanlivé tepelně opracované uzeniny, vařená výroba, uzená masa.

Volná místa
Volná místa
bazar