inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Poradna pro menšiny - Adiktologie.cz Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Poradna pro menšiny - Adiktologie.cz

V rámci projektu Střediska integrace menšin, který je realizován Institutem pedagogicko-psychologického poradenství, byla zřízena poradna SIM

http://www.adiktologie.cz/
Zařazena v kategori:

Menšiny

Profil stránky Poradna pro menšiny - Adiktologie.cz

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Střediska integrace menšin
Cílem tohoto projektu je ověření podpůrného systému péče o žáky ze sociokulturně znevýhodněného prostředí. Hlavní cílovou skupinou jsou děti z etnických menšin, děti imigrantů, azylantů a romské děti, potažmo jejich rodiny
EMO Styl - obrázky, fotky, pravidla, emo účesy
Obrázky emo. Máš rád(a) EMO styl ? Jsi Emo ? Na našem webu najdete emo obrázky, emo fotky, emo pravidla, emo girls, emo boys a vše co se stylem EMO souvisí.
Poradna pro menšiny - Adiktologie.cz
V rámci projektu Střediska integrace menšin, který je realizován Institutem pedagogicko-psychologického poradenství, byla zřízena poradna SIM

Naše tipy:
Zkuste hledat V rámci projektu na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat V rámci projektu v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Elektronické zabezpečení objektů Acces Praha
Dodávky systémů elektrické zabezpečovací signalizace. Instalace zařízení elektrické zabezpečovací signalizace v bytech a rodinných domech. Bezpečnostní ústředny, detektory pohybu.
Mimino.cz pro maminky a jejich děti
Aukce a bazar dětského zboží, diskuse, recepty a nápady kam s dětmi na výlet. Mimino.cz můžete využívat ke komunikaci s ostatními maminkami, k nákupu a prodeji dětských potřeb, plánování výletů a volného času s vašimi dětmi.
Hababidou, stránka o ostrove Hababidou, súčasť semestrálneho projektu na predmet Internet marketing
Stránka o ostrove Hababidou. Ostrov Hababidou v skutočnosti neexistuje. Súčasť semestrálneho projektu na predmet Internet marketing na Žilinskej univerzite.
Zahradnické služby
Sekání trávy, prořezávání dřevin, odstranění náletových dřevin, úklidové služby.
Okna a dveře na míru Uniwin
Ryze česká firma s mnohaletou zkušeností na trhu oken, dveří, garážových vrat, fasád a zimních zahrad. Našim zákazníkům nabízíme kvalitní výrobky a služby. Okna, dveře a fasády vyrábíme a montujeme z plastu, dřeva, hliníku a dřevo-hliníku. Naleznete u nás širokou nabídkou doplňků jako parapety, žaluzie, rolety, garážová vrata, střešní okna. Provádíme veškeré stavební práce související s výměnou oken při rekonstrukcích, nebo se zabudováním oken do novostaveb, ekologickou likvidaci odpadů a záruční i pozáruční servis.

Volná místa
Volná místa
bazar