inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 22. února 2019 svátek má Petr
Vyhledat v Pozri:

Poradenství v daňové, účetní a Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Poradenství v daňové, účetní a ekonomické oblasti Account Agency, Hranice

Vedení účetnictví dle českých i mezinárodních účetních standardů a outsourcing mzdové agendy. Zpracování mezd a personalistiky, účetní a ekonomické poradenství, služby auditora a daňového poradce, ...

http://www.a-agency.cz
Zařazena v kategori:

Poradenská činnost

Profil stránky Poradenství v daňové, účetní a

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
PSYCHOTERAPIE pro lidi i zvířata
Alternativní psychoterapeutické metody péče o lidi i zvířata nabízí klinická psycholožka Mgr. Petra Částková, terapii i kurzy. Metody: kineziologie, arteterapie, SRT, CESTA (Bays), rodinné konstelace.
Váš průvodce energetikou mojeEnergie
Celkový pohled na energetiku od základních pojmů, principů fungování energetických trhů, informací o aktuálním dění až po detailní pohled na energetickou legislativu. S informacemi, které naleznete na portálu mojeEnergie, máte energii pod kontrolou.
Nákup, prodej lékáren One Art, Praha
Nákup a prodej lékárny a jiného zdravotnického zařízení. Společnost One Art je zprostředkovatelem prodeje lékáren již od roku 2003. Díky nám prodáte či koupíte nemocnici, polikliniku nebo lékárnu výhodně. Úspěšný prodej lékárny podmiňujeme profesionálním přístupem a naprostou diskrétností. Následující stránky mohou potenciálním zájemcům o prodej vlastní lékárny pomoci zorientovat se v dané problematice.
Poradenská a zprostředkovatelská činnost v oboru pojišťovnictví a finančnictví POMPA, Otrokovice
Naším klentům poskytujeme poradenství v oblasti pojišťovnictví, financování bydlení, ale i jiných investičních záměrů a také v oblasti investování. Některým významným klientům komplexně spravujeme jejich finance formou osobního finančního plánování.

Naše tipy:
Zkuste hledat Vedení účetnictví dle na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Vedení účetnictví dle v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Krkonoše Černá hora Krkonoše
Nabízíme ubytování v Krkonoších ve čtyřech objektech během celého roku. Stačí si vybrat termín a objekt dle Vaší představy. Většinou se jedná o samostatné objekty se zaručeným klidem a nádhernou krkonošskou přírodou v okolí. Všechny naše objekty se nachází ve městěčku Svoboda nad Úpou ve východních Krkonoších, které je ideálním východiskovým bodem ať už pro lyžování, nebo pro turistiku.
CONFIDOS JB – vedení účetnictví Praha
Kompletní vedení účetnictví a doplňkové účetní služby na profesionální úrovni za příznivé ceny. Osobní přístup ke klientům a ručení za případné chyby způsobené chybným účtováním.
On-shop.cz Internetové nákupní centrum
On-shop.cz je internetové nákupní centrum s více než 10 000 položkami zboží, z kategorií jako audio, video, foto, domácí spotřebiče, hudební nástroje, kancelářská technika, telekomunikace nebo výpočetní technika.
Matrace Ostaš CZ, český výrobce kvalitních matrací
Matrace Ostaš – kvalitní pěnové, pružinové, latexové a polyuretanové postelové matrace. Atypické rozměry matrací, matrace na míru. Otestujte si matraci v pohodlí Vašeho domova. Doprava matrací po ČR zdarma. Vysoká kvalita, nízké ceny, český výrobce.
Kempy a vše co k tomu patří
Rozhodujete se kam na dovolenou ? Co třeba pod stan. Naše stránka mapuje kempy v ČR. Kempy jsou seřazené do krajů.

Volná místa
Volná místa
bazar