inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 11. prosince 2018 svátek má Dana
Vyhledat v Pozri:

Pokladny, pokladní systémy AWIS Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Pokladny, pokladní systémy AWIS Praha

Pokladní systém AWIS je primárně určen pro restaurace, obchody, kavárny, trafiky, rychlé občerstvení, hotely a penziony. Pokladní systém však využívají i firmy pro výdej obědů, pneuservisy, autoservisy, řeznictví, minimarkety, zdrav. zařízení apod.

http://www.kasa-pokladna.cz
Zařazena v kategori:

Software

Profil stránky Pokladny, pokladní systémy AWIS Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Audit výpočetní techniky, kontrola zaměstnanců, systém helpdesk MiCoS SOFTWARE Ostrava
Vývoj informačních systémů v oblasti evidence výpočetní techniky a ostatního majetku. Kompletní řešení v oblasti software asset managementu. Kontrola činnosti zaměstnanců na počítači. Správa požadavků a úkolů v organizaci. Naše společnost pochází z Ostravy a na trhu působíme více než 20let.
Účetní software pro malé a střední firmy. Agentura SIT, Praha
Účetní programy, software pro podvojné účetnictví. Program na vedení jednoduchého účetnictví Účto 2008, programy na podvojné účetnictví VABANK a WinVABANK automatizují a podstatně usnadňují vedení podvojného účetnictví a ostatních agend.
Tachospeed - vyhodnocení tachografů
Prodej programu Tachospeed pro vyhodnocení a archivaci dat z digitálních a analogových tachografů, vyhodnocení pracovní doby řidičů, porovnání s evrop. legislativou 561/2006, AETR. Program zajišťuje informace o době řízení a přestupcích, tachoPORT.
Speciální software, široká nabídka hardwaru MDsoft Tábor
Firma MDsoft poskytuje veškeré služby spojené s informačními technologiemi. Nabízí tvorbu vlastního speciálního software, dodávku ucelených ekonomických systémů nebo dodávky software renomovaných firem. Samozřejmostí je široká nabídka hardwaru.

Naše tipy:
Zkuste hledat Pokladní systém AWIS na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Pokladní systém AWIS v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Okenní folie, autofolie, bezpečnostní folie
Stránky dodavatele různých druhů folií, společnosti Middex Agency, s.r.o. Dodavatele folií Llumar.
Pension Archa Mikulov ubytování Jižní Morava
Degustace moravských vín, ochutnávky místních pochutin a zážitky z tradičních oslav, to vše můžete prožít, když se ubytujete v našem penzionu anebo v našich apartmánech přímo v Mikulově. Navíc můžete využít zlevněných pobytových balíčků pro dva i pro celé rodiny.
Italská restaurace GUSTO Praha
Pizza z originální pece na dřevo, domácí těstoviny a pravé italské speciality. Pravidelné hudební večery, pořádání oslav. Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky, dětský koutek se zázemím pro maminky.
Calvin Klein parfémy
Nabídka parfémů a toaletních vod značky Calvin Klein. Calvin Klein je americká módní značka, zabývající se výrobou módního oblečení a také parfémů pro ženy a muže.
Výroba a prodej sáčků do vysavačů
Vroutecké papírny vyrábí papírové a textilní sáčky do vysavačů včetně univezálních, dále tukové a uhlíkové filtry do digestoří a olejové a pachové filtry do fritéz.

Volná místa
Volná místa
bazar