inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 23. března 2019 svátek má Ivona
Vyhledat v Pozri:

Pokladny, pokladní systémy AWIS Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Pokladny, pokladní systémy AWIS Praha

Pokladní systém AWIS je primárně určen pro restaurace, obchody, kavárny, trafiky, rychlé občerstvení, hotely a penziony. Pokladní systém však využívají i firmy pro výdej obědů, pneuservisy, autoservisy, řeznictví, minimarkety, zdrav. zařízení apod.

http://www.kasa-pokladna.cz
Zařazena v kategori:

Software

Profil stránky Pokladny, pokladní systémy AWIS Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
CRM D3Soft, s.r.o.
Vývoj CRM a IT řešení, konzultace a poradenství, vzdělávání, vývoj aplikací na míru, datové sklady, systémová integrace aj.
Snadné 2D kreslení i 3D modelování a vizualizace pro stavebnictví, strojírenství, nábytek, design a další obory za dostupnou cenu ARCH LAB Olomouc
CAD programy ViaCAD a Shark nabízí intuitivní uživatelské rozhraní, které umožní zaměřit se na samotný návrh a ne na program. Nabízí cenově dostupné řešení pro 2D kreslení, 3D modelování a vizualizace i plynulé přechody z 2D do 3D. Tento výkonný modelář oceníte jak pro návrh strojařských součástek, nábytku, šperků, tak i větších celků z oblasti architektury a stavebnictví. Nyní také s českým jazykovým prostředím.
Informační systém pro snadné řízení podniku DIRECTIS, Quality Management Brno
Hledáte li moderní a efektivní informační systém pro řízení podniku DIRECTIS nabízí přesně takový informační systém, jaký vaše firma potřebuje. Ať už jste velká nebo malá firma, s DIRECTIS bude řízení vaší firmy hračka. Vyzkoušejte ho. Díky neustálému sledování aktuálních trendů v oblasti naší činnosti jsme schopni dodat kvalitní řešení, která osloví svým zpracováním. Naším cílem je ulehčit řízení Vaší firmy při současné snaze o minimalizaci dokumentace a všech papírů.
M Files software pro správu dokumentů ve firmě konec chaosu v souborech a složkách
M files je Document Management řešení nabízí jednotné úložiště pro všechny soubory. M-Files podporují plně on-line i off-line provoz. Můžete využít i WebAccess, který poskytne Vašim partnerům, odběratelům, dodavatelům sdílení potřebných informací dle nastavených přístupových práv.

Naše tipy:
Zkuste hledat Pokladní systém AWIS na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Pokladní systém AWIS v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Prodej nářadí, pily, klíče, šroubováky
Náš eshop nabízí nářadí pro domácnost, zahradu, spojovací materiál, nářadí na stavbu, gola sady. U nás si jistě vyberete. Máme široký výběr nářadí a až 6000 položek skladem. Nabízíme brusné materiály, kartáče, kleště, nůžky, gola klíče, kufry, tašky, šroubováky, vrtáky, zámky, pily, vrtačky. Podívejte se na náš eshop a vyberte si.
Dejvické divadlo divadlo,dejvické divadlo,divadlo hrané,volný čas,zábava,koníčky
Dejvické divadlo Dejvické divadlo trojnásobným držitelem titulu divadlo roku, první divadlo v Praze 6 se stálým profesionálním souborem. Zelená 1084/15a 160 00 Praha 6
Kompletní rekonstrukce střech KP Realizace Střech Dvůr Králové nad Labem
Kompletní dodávky a rekonstrukce střech ze všech druhů krytin včetně tesařských a izolatérských prací. Umělecké klepmířství. Výškové práce pomocí horolezecké techniky a vysokozdvižné plošiny. V první řadě dbáme na kvalitu provedených prací, každou krytinu pokládáme dle daných technologických postupů a snažíme se odvést práci pod kterou se můžeme podepsat. Nejlepší reklamou je pro nás doporučení od spokojeného zákazníka.
Punkevní jeskyně propast Macocha
Punkevní jeskyně s Macochou Moravský kras.Říčka Punkva, která turisticky vděčné podzemní prostory kdysi vyhloubila a dnes se líně plazí podél krápníky zdobených stěn, je nejznámějším tokem Moravského krasu.
Webové studio DreamWeb Tvorba webů a webových aplikací
Naše kreativní webové studio Vám nabízí tvorbu webové prezentace, internetového obchodu a dalších produktů z oblasti internetu. Díky dodržování webových standardů a používaní nejnovějších technologií se Vaše stránky zobrazí shodně ve všech používaných webových prohlížečích.

Volná místa
Volná místa
bazar