inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 24. září 2018 svátek má Jaromír
Vyhledat v Pozri:

Pokladny, pokladní systémy AWIS Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Pokladny, pokladní systémy AWIS Praha

Pokladní systém AWIS je primárně určen pro restaurace, obchody, kavárny, trafiky, rychlé občerstvení, hotely a penziony. Pokladní systém však využívají i firmy pro výdej obědů, pneuservisy, autoservisy, řeznictví, minimarkety, zdrav. zařízení apod.

http://www.kasa-pokladna.cz
Zařazena v kategori:

Software

Profil stránky Pokladny, pokladní systémy AWIS Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Komplexní softwarová řešení. JSM, Praha
Komplexní služby v oblasti internetových řešení. Navrhujeme a realizujeme široké spektrum aplikací od jednoduchých internetových stránek a prezentací po složité informační systémy. Dodáváme řešení pro e-business a také specializované aplikace.
Komplexní systém pro živnostníky a podnikatele ProfiGo, People For Net Praha
ProfiGo Vám umožní jednoduše a efektivně spravovat veškerou agendu spojenou s Vaším podnikáním, vytvořit a spravovat Vaše webové stránky, provozovat internetový obchod, včetně kompletního evidenčního zázemí a další funkce. Již nepotřebujete obrovské množství nepřehledných tabulek a spoustu popsaných papírů. Vše budete mít přehledně na jednom místě.
Odborníci ve sféře informačních technologií Future Business Ostrava
Future Business je odborníkem ve sféře informačních technologií. Svým klientům nabízí služby z oblasti SEM, SEO, ORM a také vytváří a spravuje vlastní prezentace a webové aplikace. Se svými požadavky se na ni mohou obrátit jak jednotlivci, tak společnosti.
Systémová integrace, vývoj aplikačního software TINIT Praha
Služby v oblasti informačních technologií jako je systémová integrace, implementace IS, vývoj aplikačního software, rozsáhlé instalační projekty, outsourcing, bodyshopy. Disponujeme specializovanými a mezioborovými týmy s kvalitním portfoliem znalostí, dovedností a přinášíme svým klientům potřebnou optimalizaci služeb a produktů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Pokladní systém AWIS na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Pokladní systém AWIS v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Koupelnové vybavení Sprchy WOLF Brno
Geniální koupelnové vybavení, které musíte vidět. Úsporné sprchy, perlátory, hygienické hadice. Uníkátní produkty Elixator Douche pro přimýchávání sprchových olejů a Qi pro přípravu zdravých šťáv. Produkty májí za úkol Vaše zdraví ochraňovat přirozenou cestou a přispívají k ochraně životního prostředí a klimatu. Představujeme vám koupelnové vybavení té nejvyšší kvality, stejně unikátní jako sama příroda.
STAVO-BEST s.r.o. zateplování
Stavební společnost provádějící: dodávky staveb, novostaveb a rekonstrukcí, zateplování budov a objektů, zemní práce, pronájem lešení, obchodní interiery na klíč, výstavba inženýrských sítí a komunikací.
Kotec pro psa, zakázková výroba psích kotců Kotce Praha
Zakázková výroba psích kotců. Máme dlouholeté zkušenosti se stavbou psích kotců, a proto vám můžeme nabídnout ty nejkvalitnější. Psí kotce vyrábíme z kvalitních kovových pozinkovaných dílů. Nabízíme dopravu a montáž za příznivou cenu. Prodáváme také již hotové modely psích kotců ihned k odběru. V naší nabídce naleznete psí kotce se střechou z trapézového plechu nebo kanadského šindele.
Značkové golfové vybavení Callaway .cz
Autorizovaný prodejce značkových golfových holí a vybavení Callaway golf. Úžasně dlouhý a geniálně rovný - takový je Callaway. Golfové hole na míru, golfové boty, bagy, míče doplňky a oblečení. Neváhejte a navštivte nás!
Stavební práce a Demolice Mitex
Zabýváme se v převážné míře prováděním demolic všeho druhu,  ať už strojově nebo postupným rozebíráním. Dále výstavba rodinných domů, rekonstrukce a modernizace domů jsou našim dalším odvětvím.

Volná místa
Volná místa
bazar