inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 21. dubna 2018 svátek má Alexandra
Vyhledat v Pozri:

Pokladny, pokladní systémy AWIS Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Pokladny, pokladní systémy AWIS Praha

Pokladní systém AWIS je primárně určen pro restaurace, obchody, kavárny, trafiky, rychlé občerstvení, hotely a penziony. Pokladní systém však využívají i firmy pro výdej obědů, pneuservisy, autoservisy, řeznictví, minimarkety, zdrav. zařízení apod.

http://www.kasa-pokladna.cz
Zařazena v kategori:

Software

Profil stránky Pokladny, pokladní systémy AWIS Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
CRM systém AWIS DAMA Horoměřice
Služby v oblasti internetu a software. Fakturační a administrační CRM systém AWIS umožňuje vystavování faktur online a jejich evidenci. Dělení dodavatelů, sdílení dokumentů, vedení obchodních případů, evidenci zaměstnanců, nemocenské, docházky.
Identifikační systémy SAITECH Terezín
Společnost Saitech se zabývá implementací a prodejem identifikačních systémů, které zahrnují docházkový, přístupový i stravovací systém. Komplexní nabídka služeb obsahuje i sledování a vizualizaci výroby. Dlouholeté zkušenosti s implementací rozsáhlých identifikačních systémů řadí společnost Saitech mezi přední dodavatele v České republice.
Ekonomický software pro Vaše podnikání ACCORD, Praha
Informační ekonomické systémy pod názvem ACC a moderní ERP systém Periskop. Systémy obsahují základní moduly jako podvojné účetnictví, banka, pokladna, skladové hospodářství, fakturace nákup a prodej, kalkulace, objednávky a kontrakty, mzdy a personalistika, evidence majetku, výroba, doprava, pošta
Pokladní systém Futura for Retail
Pokladní systém Futura je komplexní pokladní systém pro každodenní maloobchodní prodej. Umožňuje plánování, alokaci zboží a různé typy reportingu pro zajištění co nejrychlejšího přesunu zboží mezi prodejnami.

Naše tipy:
Zkuste hledat Pokladní systém AWIS na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Pokladní systém AWIS v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Stavby, bytová jádra Praha a ČR
Bytová jádra a stavby nejen v Praze. Přestavba bytových jader dle potřeb klienta. Kompletní servis. Možnost dodání na klíč. Široké reference jak v oblasti bytových jader tak ve stavbách. Dlouholeté zkušenosti nejen s bytovými jádry a stavbami. Bytová jádra a stavby realizujeme nejen v Praze, ale v celé ČR.
Kopírky, kancelářské vybavení, skartovačky Vybaveni-kancelare.eu
Dodáváme kopírky, kompletní sety - kancelářské vybavení pracovního místa, stolní dělící přepážky, jmenovky na dveře (hliníkové, akrylové, plastové) Dále je možné u nás nakoupit skartovačky a prostředky vizuální komunikace.
Miss Angel, Svatební salón, prodej a pújčovna svatebních a společenských šatů
Plánujete svatbu, potřebujete poradit s její organizací, sháníte fotografa nebo prostě nemáte čas a chuť ponechat při přípravách nic náhodě? To a ještě něco navíc s důrazem na individuální přístup nabízíme právě my - Svatební šaty Miss Angel.
Liposukce Vaser Lipo invazivní liposukce nové generace MEDICOM Clinic Praha, Brno
Ultrazvuková liposukce VASER Lipo je bezbolestnou invazivní liposukci fungující na základě ultrazvuku, který působí pouze na tukové buňky a nepoškozuje okolní tkáně. Výsledkem je štíhlé tělo bez modřin a otoků, pevnější pokožka v operované oblasti a výrazně kratší doba rekonvalescence.
Topodkaz.cz Katalog odkazů
Internetový katalog TOPodkaz poskytuje registraci všeobecných odkazů a registraci internetových obchodů. Zaručujeme vysokou kvalitu vkládaných odkazů, zvýšení návštěvnosti, zvýšení pozice ve vyhledávačích a kvalitní zpětný odkaz.

Volná místa
Volná místa
bazar