inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 16. června 2019 svátek má Zbyněk
Vyhledat v Pozri:

Počítačový servis Břeclav a okolí Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Počítačový servis Břeclav a okolí

Servis počítačů v Břeclavi, Hodoníně, Hustopečích a okolí. Přijedeme k Vám do firmy nebo domů a opravu vyřešíme na místě. Nabízíme domácí kurz prác e na PC. Nemusíte nikam chodit, technik přijde až k Vám domů a bude se věnovat jen Vám, tím se zvýší úspěšnost kurzu.

http://www.my-comp.cz
Zařazena v kategori:

Servisy, Opravy

Profil stránky Počítačový servis Břeclav a okolí

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Autosklo, autofolie Praha, Profi autoskla a příslušenství
Autoskla, autofolie a příslušenství. Maloobchodní prodej a montáž značkových autoskel v originální kvalitě na osobní i nákladní automobily, autobusy i pracovní stroje, tónování a opravy autoskel. Provádíme montáž autoalarmů, servis autoklimatizace, maloobchodní prodej autopříslušenství.
Kompletní servis automobilů všech značek a typů Autoservis Michal Vaněrka Jablonec nad Nisou
Zabýváme se především opravami Vašich nabouraných vozů, ale samozřejmostí jsou i ostatní služby, počínaje diagnostikou všech vozů evropské a asijské výroby, přes odborné poradenství a samotné opravy. Opravujeme veškeré mechanické, elektrické a karosářské závady. Provádíme výměny čelních, zadních nebo bočních skel. Včetně kompletních likvidací pojistných událostí. Váš vůz opravíme v nejkratším možném termínu.
Servis anténní techniky. SeAT - Karel Dědák, Uherský Brod.
Montáž satelitních systémů, opravy, přelaďování, ladění a prodej komponentů pro rozvody STA , výroba komponentů pro individuální příjem TV programů.
Veškeré servisní práce Autoservis Jan Veselý Praha
Zajišťuje servis a dignostiku pro vozidla všech běžných značek. Provádíme opravy a seřizování motorů, výměny oleje, brzdové kapaliny, výměny brzdových destiček, výměny autoskel. Čištění a plnění klimatizací vozidel. Veškeré služby nabízíme v našem autoservisu, ve specielních případech však po domluvě můžeme dorazit přímo k vašemu vozidlu v rámci blízkého okolí. Rovněž jsme schopni zajistit odtahovou službu a to na území a v okolí.

Naše tipy:
Zkuste hledat Servis počítačů v na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Servis počítačů v v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Pronájem lodí a pořádání kapitánských kurzů
yachtcharter plachetnic, katamaranů, motorových člunů a jachet vlastní flotily v Chorvatsku. Pořádání kapitánských kurzů, kondičních plaveb a přeplaveb. Plavby kolem Malty do Kartága.
Prověření vozu odborníkem, posoudení stavu vozu
Naši lidé posoudí stav vozu a poradí, zda vůz koupit, nebo ne. Naším cílem je Vaše spokojenost, proto Vám doporučíme ke koupi pouze takový vůz, o kterém jsme přesvědčeni, že je v pořádku a odpovídá ceně, za kterou je nabízen. Neváhejte nás kontaktovat v případě, že kupujete ojetý vůz a potřebujete ho prověřit odborníkem.
Stavební firma STAVOMONT, České Budějovice
Komplexní výstavba domů na klíč, stavební úpravy, individuální výstavba, specializované stavební práce a činnosti pro všechny kategorie zákazníků.
mPoptávka - Šestý smysl Vaší firmy
mPoptávka - Šestý smysl Vaší firmy. Vámi zadanou poptávku zdarma rozešleme tisícům ověřených dodavatelů z našeho katalogu. I Vaše firma může již dnes získat veřejné zakázky. Vložte zdarma svou poptávku právě teď a nejvýhodnější nabídku si vyberte sami.
Tradiční producent uzeninv České republice. Krahulík - MASOZÁVOD Krahulčí, Telč
Kompletní uzenářský sortiment s hlavním akcentem na produkci trvanlivých uzenin. Pochoutky na grilování, sekané a měkké uzeniny, speciality, trvanlivé uzeninyfermentované atrvanlivé tepelně opracované uzeniny, vařená výroba, uzená masa.

Volná místa
Volná místa
bazar