inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 21. srpna 2019 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Počítačový servis Břeclav a okolí Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Počítačový servis Břeclav a okolí

Servis počítačů v Břeclavi, Hodoníně, Hustopečích a okolí. Přijedeme k Vám do firmy nebo domů a opravu vyřešíme na místě. Nabízíme domácí kurz prác e na PC. Nemusíte nikam chodit, technik přijde až k Vám domů a bude se věnovat jen Vám, tím se zvýší úspěšnost kurzu.

http://www.my-comp.cz
Zařazena v kategori:

Servisy, Opravy

Profil stránky Počítačový servis Břeclav a okolí

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Autorizovaný servis plynových spotřebičů Servis Fondital Praha
Servis fondital zajišťuje autorizovaný servis plynových spotřebičů značky Fondital. Nabízíme záruční i pozáruční servis, výměnu nového kotle za nový, včetně potvrzení jeho záruky, rychlou pomoc při havarijním stavu. Servis plynových kotlů Fondital se doporučuje provádět jednou za rok, ideálně před začátkem topné sezóny. Pravidelná prohlídka zajistí bezpečný chod kotle. Správně seřízený plynový kotel je šetrnější i k vaší peněžence.
Revize posiloven, servis a opravy fitness strojů Fitness pohotovost U2Dmedia Praha
Servis fitness a Vacu. Výkup a prodej, zástavy fitness strojů. Lakujeme, čalouníme, repasujeme. Revize posiloven. Umíme opravit například běžecké trenažéry, spinningová kola, posilovací stroje, masážní přístroje, podtlakové stroje a mnoho dalšího vybavení. Servis fitness a Vacu. Výkup a prodej, zástavy fitness strojů. Lakujeme, čalouníme, repasujeme. Revize posiloven. Umíme opravit například běžecké trenažéry, spinningová kola, posilovací stroje a mnoho dalšího vybavení.
Oprava plynových kotlů Fondital, montáž a demontáž kotlů AGA SERVIS Jesenice u Prahy
Provádíme pravidelné servisní prohlídky a to záruční i pozáruční, montáž nových kotlů včetně potvrzení záruky, čištění, uvádíme nové kotle do řádného provozu a váš starý kotel vám vyměníme za nový. Zeptejte se jaké další značky plynových kotlů kromě Fondital servisujeme. Zajišťujeme rychlou pomoc při havarijním stavu.
Opravy praček Beroun
Provádíme veškeré opravy a servis praček (Candy, Bosch, Aeg, Whirpoll atd.). Servis Vám zajístíme rychle a za velmi dobré ceny. Vaše spokojenost je naší prioritou.

Naše tipy:
Zkuste hledat Servis počítačů v na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Servis počítačů v v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Novostavby Praha
Na našem webu novostavby Praha naleznete ucelenou nabídku všech v současnosti nejzajímavějších developerských projektů, které v současnosti Praha nabízí.
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Vzdělávací, vědecká, výzkumná, vývojová, umělecká a další tvůrčí činnost rozvíjená na Jihočeské univerzitě zahrnuje všechny typy studijních programů v oborech ekonomických, humanitních, pedagogických, přírodovědných, teologických, uměleckých, zdravotně sociálních a zemědělských.
Interiérové dveře, obložkové zárubně Jihlava a okolí JAVAB
Javab je výrobce kvalitních interiérových dveří a obložkových zárubní. Nabízí provedení dveří otočné, kyvné, posuvné do pouzdra i na stěnu, dále speciální dveře – protihlukové, protipožární, s nadsvětlíkem a další. Povrchy dýha, folie, CPL, RAL. Krátké dodací lhůty a možnost výroby na zakázku.
Koučink firem, poradenství Brno
Koučinkem a poradenstvím pomáháme firmám přirozeně dosahovat svých cílů. Našim klientům pomáháme k celkovému rozvoji, zvyšujeme jejich ziskovost a prosperitu. Náš koučink zvyšuje výkonnost, produktivitu a efektivitu firmy. Koučink je výborný nástroj pro organizační, systematický, strategický a inovační rozvoj firem, který vede k celkovému zvýšení zisku firmy.
Čištění odpadů, kanalizace, revize kamerou Brno
Čištění odpadů a kanalizace non stop v Brně a Jihomoravském kraji. Tlakové a mechanické čištění potrubí, revize kamerou. Čištění kanalizace provádíme motorovou frézou s nastavitelnými pružinami a tlakovou vodou. Nabízíme tlakové čištění kanalizace a stokových sítí, strojní čištění domovního odpadu, čištění odpadů a kanalizace, čištění uličních vpustí a šachet.

Volná místa
Volná místa
bazar