inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 11. prosince 2018 svátek má Dana
Vyhledat v Pozri:

Pěvecký sbor Siloe, Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Pěvecký sbor Siloe, Praha

Soubor v současné době prakticky nemá repertoirové omezení. Najdete ho jak na kůrech chrámů při provádění velkých barokních i současných skladeb, tak v hospůdkách a klubech ve víru spirituálů, lidových písní nebo jazzu.

http://www.siloe.cz
Zařazena v kategori:

Hudba

Profil stránky Pěvecký sbor Siloe, Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Hard rocková skupina Parafín
Vítejte na stránkách hard-rockové skupiny Parafín. Informace o skupině Parafín. Koncerty, diskografie, historie, fotografie, návštěvní kniha, MP3,...
DJ VELEK Hudba na svatbu, DJ, zvuk, karaoke na vaši svatbu nebo oslavu
DJ Pavel Velek: DJ, ozvučení, karaoke, světelné efekty, fotoshow pro různé druhy akcí jako je firemní večírek, svatba, narozeninová oslava, maturitní ples, nebo různé párty, různých velikostí. Tel:724 058 339. ozvučení, karaoke, světelné efekty, fotoshow pro různé druhy akcí jako je firemní večírek, svatba, narozeninová oslava, maturitní ples, nebo různé párty, různých velikostí.
VIDOCK metal band crossover
VIDOCK je ústecká crossover metalová kapela. Členové kapely: Kytarista a zpěvák Tomáš Eisler, bubeník Jiří Hájek a baskytarista David Hradílek.
Outlaw.cz vždy aktuálně ze světa hardcore, punk a skinheads
Aktuaility z hudebního světa - skinhead, punk, hardcore - recenze alb, reporty z koncertů, rozhovory, představování kapel, to vše najdete u nás!

Naše tipy:
Zkuste hledat Soubor v současné na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Soubor v současné v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Xbags – batohy Dakine, kufry Samsonite
Internetový obchod Xbags nabízí široký sortiment batohů Dakine, kufrů Samsonite, cestovních zavazadel, příručních zavazadel, kabelek, aktovek, batohů na notebook, penálů a peněženek.
Velvyslanectví Brazilské federativní republiky, Praha
Konzulární, obchodní a kulturní informace. Zajištění víz a povolení nutných k vycestování do Brazílie. Zastupování zájmů brazilských občanů. Podpora mezinárodního obchodu.
Osvetleni-elektro.cz internetový prodej
Internetová prodejna www.osvetleni-elektro.cz Vám nabízí kompletní nabídku svítidel, osvětlení a elektroinstalačního materiálu pro Vaši stavbu, dům, kancelář nebo prodejnu od výpočtu, návrhu až po dodávku a realizaci. Pro Vaše provozovny nabízíme Lištové systémy, Expoziční osvětlení, Zářivkové mřížkové osvětlení a mnoho dalšího.
Hotel Maxičky ubytování Děčín
Atraktivní prostředí nabízí ideální podmínky pro letní i zimní pobyty. V okolí najdete řadu možností pro turistiku, cykloturistiku a terény pro běžkaře. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci, letní terasu s grilováním.
Číštění kanalizaci Praha
Čištění kanalizace bytové, domovní, venkovní. Tlakové a strojní čištění kanalizace. Prohlídky videokamerou, poradenství, opravy a montáže, havarijní služba. Instalatérské práce. Rychlý příjezd bez příplatku.

Volná místa
Volná místa
bazar