inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 23. března 2019 svátek má Ivona
Vyhledat v Pozri:

Pěvecký sbor Siloe, Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Pěvecký sbor Siloe, Praha

Soubor v současné době prakticky nemá repertoirové omezení. Najdete ho jak na kůrech chrámů při provádění velkých barokních i současných skladeb, tak v hospůdkách a klubech ve víru spirituálů, lidových písní nebo jazzu.

http://www.siloe.cz
Zařazena v kategori:

Hudba

Profil stránky Pěvecký sbor Siloe, Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Česká hudební skupina UDG
Hudební kapela UDG, neoficiální fanouškovské stránky. Skupina UDG byla založena již v roce 1998. Její název byl z počátku Useless. Dneska se nenajde skoro nikdo, kdo by kapelu UDG neznal. Svojí popularitu získávají především na koncertech, kterých mají ve svém programu opravdu mnoho.
Na tomto webu najdete vše, co potřebuje te vědět o skupině MetallicA.
Metallica je určitě jedna z nejvězších kapel na světě. Celkem prodala po celém světě přes 100mil. alb.
Photomusic - fotoreportáže z koncertů a festivalů
Fotky a reportáže z českých i zahraničních koncertů a festivalů živé hudby. Profily kapel a uživatelů. Lidé, hudba, zábava.
České a slovenské zvukařské fórum Zvukařina.cz
České a slovenské zvukařské fórum pro profesionály i nadšence. Rady a tipy ohledně mixážních pultů, procesorů, zesilovačů, repro a příslušenství ke studiovému a live zvučení. Bazar, katalog zvukařských firem, sálů aj.

Naše tipy:
Zkuste hledat Soubor v současné na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Soubor v současné v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Prodej nářadí, pily, klíče, šroubováky
Náš eshop nabízí nářadí pro domácnost, zahradu, spojovací materiál, nářadí na stavbu, gola sady. U nás si jistě vyberete. Máme široký výběr nářadí a až 6000 položek skladem. Nabízíme brusné materiály, kartáče, kleště, nůžky, gola klíče, kufry, tašky, šroubováky, vrtáky, zámky, pily, vrtačky. Podívejte se na náš eshop a vyberte si.
Dejvické divadlo divadlo,dejvické divadlo,divadlo hrané,volný čas,zábava,koníčky
Dejvické divadlo Dejvické divadlo trojnásobným držitelem titulu divadlo roku, první divadlo v Praze 6 se stálým profesionálním souborem. Zelená 1084/15a 160 00 Praha 6
Kompletní rekonstrukce střech KP Realizace Střech Dvůr Králové nad Labem
Kompletní dodávky a rekonstrukce střech ze všech druhů krytin včetně tesařských a izolatérských prací. Umělecké klepmířství. Výškové práce pomocí horolezecké techniky a vysokozdvižné plošiny. V první řadě dbáme na kvalitu provedených prací, každou krytinu pokládáme dle daných technologických postupů a snažíme se odvést práci pod kterou se můžeme podepsat. Nejlepší reklamou je pro nás doporučení od spokojeného zákazníka.
Punkevní jeskyně propast Macocha
Punkevní jeskyně s Macochou Moravský kras.Říčka Punkva, která turisticky vděčné podzemní prostory kdysi vyhloubila a dnes se líně plazí podél krápníky zdobených stěn, je nejznámějším tokem Moravského krasu.
Webové studio DreamWeb Tvorba webů a webových aplikací
Naše kreativní webové studio Vám nabízí tvorbu webové prezentace, internetového obchodu a dalších produktů z oblasti internetu. Díky dodržování webových standardů a používaní nejnovějších technologií se Vaše stránky zobrazí shodně ve všech používaných webových prohlížečích.

Volná místa
Volná místa
bazar