inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 20. září 2018 svátek má Oleg
Vyhledat v Pozri:

Pension Pretty v Harrachově nedaleko Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Pension Pretty v Harrachově nedaleko lanovky na Čertovu horu

Pension Pretty se nachází v klidné části Harrachova nedaleko lanovky na Čertovu horu. Pension disponuje ubytováním ve dvou a třílůžkových pokojích, saunou, soláriem a vlastním parkovištěm. V létě je možné využít venkovní posezení s krbem a solárně vyhřívaný zahradní bazén. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV-sat. a lednici. Pension také disponuje připojením k internetu.

http://www.pensionpretty.cz
Zařazena v kategori:

Ubytování a hotely v ČR

Profil stránky Pension Pretty v Harrachově nedaleko

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Relax Park Modrá stodola Horoměřice
Cílem komplexu Modrá Stodola je nabídnout indoorové, outdoorové aktivity a služby spojené s rekreací, regenerací, zábavou a vzděláváním v atraktivním prostředí doplněné, jak stravovacími, tak ubytovacími službami. Hlavním cílem je poskytnout symbiózu služeb pro pěstění těla a ducha, ale zároveň i zázemí, které bude aktivně podporovat společenské i obchodní styky.
Srub Heltových Střední Čechy, obec Bojov
Ubytování ve srubu Heltových. Rezervujte si dvoupatrový srub pro 12 lidí ve Středočeském kraji, v obci Bojov, u Mníšku pod Brdy, 15 minut jízdy od Prahy. Příjemné ubytování uprostřed přírody v letní i zimní sezóně. Wifi internet. Možnost provozovat turistiku, rybaření, cyklistiku.
Hotel Šternberský dvůr, Šternberk
Hotel je situován v historickém centru města Šternberka na úpatí Nízkého jeseníku. Je dobře přizpůsoben pro návštěvy denních hostů, pobyt celých rodin i pro hromadné zájezdy z tuzemska i ze zahraničí.
Ubytování Hotel Mladá Boleslav
Hotel Zlatý Kohout nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích ve městě Mladá Boleslav. Veškeré pokoje hotelu jsou vybaveny TV se satelitem, minibarem a samostatnou koupelnou a WC. V rámci ubytování podáváme snídaně formou švédských stolů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Pension Pretty se na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Pension Pretty se v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Taneční kurz Street dance a Break dance Praha
Špičkoví lektoři a skvělá parta lidí na vás čeká v tanečních kurzech Break dance a Street dance v Praze 4. Pro malé děti je tu Taneční kurz pro děti mini dance. Neváhejte a zapište se do tanečních kurzů, naučíte se skvěle tancovat, první hodina je zdarma. OFdance už má velmi dobré zázemí, co se týče tanečních sálů tak i počtem členů. Aktivně se zúčastňujeme tanečních soutěží Street dance a Break dance a vystoupení. Jsme se vědomi toho, že vaše spokojenost závisí hlavně na kvalitě, ochotě a zodpovědnosti lektora, a proto naše trenéry vybíráme s největší pečlivostí.
Pojištění online
Na pojištění-online.eu najdete veškeré informace ohledně komerčního pojištění. Nabídka všech pojišťoven na jednom místě. Pro výběr nejvhodnějšího pojištění můžete porovnat nabídky všech pojišťoven. Sjednání pojištění samozřejmě online.
Ruční mytí a čištění vozidel
Firma Washcar nabízí kompletní služby v oblasti ručního mytí a čištění vozidel. Používáme výhradně přípravky a technologie od německé firmy Porzelack.
Zámečnictví Třebíč, Otakar Polenda
Provádíme veškeré zámečnické práce, opravy a výměny zámků a vložek, výrobu a montáž ocelových kontrukcí, mříží, schodišť, bran, balkonů, montáž bezpečnostních dveří. Nouzové otevírání dveří po zabouchnutí.
Betafiniš: kompresory
Kompresory jsou obvykle primárním zdrojem stlačeného vzduchu pro různé aplikace. Dle konkrétních požadavků je nutné zvolit vhodný kompresor. Nabízíme nejen kompresory pro průmyslové použití, ale i kompresory nehlučné, dentální a speciální kompresory.

Volná místa
Volná místa
bazar