inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

PEMAK, s.r.o. - Prodej a Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

PEMAK, s.r.o. - Prodej a servis stavebních strojů

Firma dodává náhradní díly na stroje Komatsu,Caterpillar,Volvo,Hitachi,Kobelco,Yale a další za bezkonkurenční ceny, použité stavební stroje a servis.

http://www.pemak.cz/
Zařazena v kategori:

Stavebniny

Profil stránky PEMAK, s.r.o. - Prodej a

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Přírodní kámen, dekorační obklady pro Váš domov Luxury Stone, Bystřice pod Hostýnem
Jsme firma zabývající se maloobchodem a velkoobchodem přírodního, umělého kamene, dřevěných obkladů včetně realizací. V naší vzorkové prodejně objevíte více jak 200 obkladů z přírodních kamenů, umělých kamenů, kořenicového dřeva, korku a lícových cihel. V nabídce přírodních obkladů nechybí opravdu exkluzivní a jedinečné vzorky, které na českém trhu nenajdete. Náš odborně vyškolený personál se postará, jak o výběr Vašeho požadovaného obkladu, tak i o samotnou realizaci, kterou provádíme po celé České republice a na Slovensku.
Dřevovýroba Wimmer, prodej dřeva, Milín
Dřevovýroba a prodej dřeva. V našem výrobním programu najdete výrobky ze stavebního truhlářství, pilařské výroby. Zejména je jedná o montované dřevostavby panelových nebo srubových konstrukcí.
Materiály pro výstavbu a rekonstrukce inženýrských sítí a průmyslových objektů, UNIZA, Liberec
Kanalizace a odpady, tlakové rozvody vody, odvodnění, vnitřní instalace, kabelová ochrana, spojovací a těsnící materiál, nářadí a příslušenství, potrubí pro vrtané studny.
Solární panely - sluneční kolektory
Solární panely - sluneční kolektory. Dodáváme výkonné vakuové trubicové solární (sluneční) kolektory - panely pro ohřev vody (TUV) a přitápění jako kompletní nízkonákladové řešení na míru a levný solární (sluneční) vakuový stavebnicový systém (kolektory - panely) s jednoduchou montáží.

Naše tipy:
Zkuste hledat Firma dodává náhradní na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Firma dodává náhradní v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Servis výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. LH Computer, Kroměříž
Firma se zabývá kompletním servisem v oblasti výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. Počítače Comfor jsou opravovány přímo na místě.
Svíčky Rentex kvalitní dárek pro domácí aromaterapii eShop
Svíčky výroba, prodej a velkoobchod s tradicí od roku 1995. Není divu, že rozpoznáme kvalitní materiál. Svíčky dekorujeme krásně mramorovaným povrchem z nejlepšího palmového vosku. Naše svíčky z kvalitního parafínu – s minimálním obsahem vosku – hoří nádherným jasným plamenem. Vkusné gelové svíčky potěší každé oko. A protože do všech svíček vkládáme pouze nejkvalitnější knoty, naše svíčky hoří déle než kterékoli jiné.
Kosmetika Dermacol
Kosmetická firma Dermacol má u nás bohatou tradici. Vyberte si na našem webu z bohaté nabídky kosmetiky Dermacol - oblíbené Make-upy, čistící kosmetiku, hydratační kosmetiku, omlazující kosmetiku, noční kosmetiku a další.
Japonské zahrady - Bambus převislý a Japonské javory
Japonské zahrady jsou místem klidu. Kombinace čisté estetiky s přírodou je prvotním znakem každé japonské zahrady. Web pro všechny příznivce japonských zahrad! Japonské zahrady jsou v dnešní době velice moderním doplňkem každého domu.
Stavební stroje prodej, servis a půjčovna Mechanik Praha
Při prodeji poskytujeme komplexní servis, nabízíme výrobky několika značek rozdílné výkonové a cenové úrovně. Kvalifikovaní pracovníci Vám pomohou vybrat stroj odpovídající Vašim potřebám a možnostem. V Praze provozujeme konzultační centrum a showroom strojů pro frézování, tryskání a broušení od firmy Blastrac. Pro všechny prodávané a půjčované mechanizmy a stavební stroje poskytuje firma MECHANIK záruční a pozáruční servis a navazující služby.

Volná místa
Volná místa
bazar