inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 24. května 2017 svátek má Jana
Vyhledat v Pozri:

Párty stany, montované haly výroba, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Párty stany, montované haly výroba, prodej a pronájem Kunovský, Troubsko u Brna

Společnost stany haly Kunovský se zaměřuje především na výrobu, prodej a pronájem párty stanů a montovaných hal. Vyrábíme a nabízíme klasické párty stany v různém provedení, dále cateringové, jehlanové stany, pagody a další. Montované haly vám nabízíme s ocelovou nebo duralovou konstrukcí. Velikosti i rozměry hal jsou variabilní a jejich využití je mnohostranné. Typická je snadná montáž, díky které lze montovanou halu v krátké době nejenom složit, ale i rozebrat a přemístit.

http://www.kunovsky.cz
Zařazena v kategori:

Výrobní činnost

Profil stránky Párty stany, montované haly výroba,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Výroba rozvaděčů a prodej elektromotorů EPB Příbram
Výroba a dodávky rozvaděčů, opravy a prodej elektromotorů. Kompletní řešení elektropohonů. Měření stavu ložisek, pronájem kalových čerpadel.
Vývoj, výroba a prodej laserových systému pro průmyslové a lékařské aplikace. MediCom, Praha
Výkonové a terapeutické lasery, softlasery pro domácí péči, polarizované světlo, dentální polymerizační UV lampa, mikrodermabraze, dermatoskopy, profesionální i domácí myostimulátory, laserová gelová maska, popisovací a gravírovací lasery, ...
Pásové dopravníky a technologie Bluetech, Pacov
Výroba pásových dopravníků a technologií pásové dopravy. Pásové dopravníky jsou určeny k přenášení takřka jakéhokoliv sypkého či kusového materiálu od minimálního množství a velikosti, po desítky tun hodinového výkonu. Dopravníky vyrábíme na zakázku dle individuálních potřeb.
Výroba přesných strojních dílů. GYRUS, Bojkovice
Nabízíme Vám kompletní výrobu nástrojů podle Vašich požadavků a výrobu náhradních dílů k nim.

Naše tipy:
Zkuste hledat Společnost stany haly na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Společnost stany haly v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Hip Hop shop a Skate shop Dreamlabel
Online prodej hip hop a skate oblečení a doplňků. Nabízíme mikiny, trička, boty, čepice, bundy, kalhoty a další věci za skvělé ceny. Vybereš si ze značek Dada Supreme, G-Unit, Oakley, Ecko, Dakine a dalších. K nákupu můžeš dostat dárek, poštovné zdarma a slevu na příští nákup.
Golf a Country Club Svobodné Hamry, Hlinsko v Čechách
Informace o hřišti a stav hřiště. Klubovna a driving range, tréninkové centrum mládeže, Junior Golf, ceník a odkazy.
Obaly, obalový materiál Přemyslovice
Firma DP obaly dodává obaly velkým řetězcům i drobným odběratelům. Obaly lze potisknout až 4 barevným potiskem. Zakázková výroba obalů. Dodáváme sáčky, odnosné tašky, pytle na odpady,sáčky na psí exkrementy, přířezy, paletizační pytle, šatní obaly, školní obaly, obaly pro zdravotní účely, rybářské potřeby, oděvy i potraviny. Výroba mikrotenové fólie.
Potápěčské potřeby, kurzy potápění
Nabízíme potápěčské vybavení, potápěčské potřeby, kurzy potápění, potápěčskou výstroj Cressi, Mares, Uwatec, Suunto, Technisub. Prodáváme šnorchly, ploutve, vyvažovací vesty, harpuny, hloubkoměry, tlakoměry, automatiky, potápěčské brýle.
Kuchyně nábytek Ostrava Drozd
Kuchyně Ostrava. Vyrábíme kuchyně na míru i veškerý další nábytek jako vestavěné skříně, pokojíčky a postele. Vysoce kvalitní kuchyně různých stylů a cenových kategorií. Kuchyně včetně elektrospotřebičů a doplňků. Zdarma kompletní návrh a kalkulaci i se zaměřením.

Volná místa
Volná místa
bazar