inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 20. května 2019 svátek má Zbyšek
Vyhledat v Pozri:

Parkovací automat, vstupenkový odbavovací kartový Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Parkovací automat, vstupenkový odbavovací kartový systém ELVIS Žďár nad Sázavou

Výroba a dodávky docházkových, parkovacích a hotelových systémů s bezdotykovými čipovými kartami a odbavovací turniketové systémy. současné době společnost ELVIS patří k nejvýznamnějším dodavatelům a výrobcům bezkontaktních identifikačních a vstupních systémů v České republice. Společnost disponuje vlastními výrobními prostory s profesionálně školeným personálem a ochotnou zákaznickou podporou.

http://www.elvi.cz
Zařazena v kategori:

Výrobní činnost

Profil stránky Parkovací automat, vstupenkový odbavovací kartový

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Obalové materiály Novoplasta.cz, Chrudim
Prodej PE obalových materiálů, folií, papírových pytlů s PE vložkou. Na trhu jsme známi jako jedni z nejvýznamnějších dodavatelů tohoto zboží. Našimi klienty jsou významné potravinářské a farmaceutické společnosti jako např. MADETA, Mlékárna Hlinsko, MACCO Bruntál atd.
Cementové výrobky výroba, prodej CEVYS Vrchotovy Janovice
Výroba skruží a zavedení nové výroby vibrolisované zámkové dlažby, obrubníků a dalších betonových výrobků. Společnost má vybavení pro výrobu jak silničních obrubníků, tak i zahradních obrubníků, vyráběny jsou jak betonové skruže pro studny tak i betonové skruže pro kanalizační šachty. Sortiment výrobků je postupně rozšiřován dle požadavků zákazníků.
Výroba náramkových hodinek PRIM, ELTON Hodinářská, Nové Město nad Metují
Vyrábíme hodinky, ale prodáváme především radost. Radost z jemné mechaniky, kusu poctivého řemesla a individuální péče.
Výroba prodej rakví LARIA TRADE Vrbátky
Kvalitní a cenově dostupný sortiment rakví a příslušenství. Rakve vyrábíme ze dřeva smrkového, borového, topolového a dubového. Celodřevěné rakve vyrábíme nábytkářskou technologií z vysušeného řeziva a se špičkovou povrchovou úpravou pomocí vodou ředitelných nátěrových hmot. Vyrábíme rovněž rakve kremační, kde jako materiál převládá sololit.

Naše tipy:
Zkuste hledat Výroba a dodávky na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Výroba a dodávky v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Online květinářství Květiny dnes Praha Pankrác
Květinářství Praha Pankrác nabízí netradiční kytice, dárky pro muže, pro ženy čerstvé řezané růže, holandské tulipány, gerbery a dárkové koše. Květinářství rovněž zařizuje i rozvoz květin v Praze i celé ČR. V originálním řešení dárkové krabice doručíme květiny po celé republice.
Agroturistika na Vysočině
Ubytování v chalupě na Vysočině na chalupě a agroekofarmě Kadeřávek. Domácí koláče, jehněčí, med, klid. Oblast Žďárských vrchů je ideální pro pobytovou i aktivní dovolenou v čisté přírode.
Opel Astra H + Zafira B klub
První česko-slovenský web věnovaný tomuto modelu. Auta členů, technika, návody, tuning, fotogalerie, download, forum.
Opravujeme diesel. motory a vstřikovací čerpadla.
Bosch servis. Broušení a vyvažování klikových hřídelí, opravy hlav motorů, LIAZ, AVIA, IFA, TATRA, ZETOR, DAF, FIAT, IVECO, SCANIA, VOLVO, Mercedes, Perkins, MAN, Renault, Cummins, Lublin. Prodej ND.
Poradna pro zdraví institut zdraví a krásy
Institut zdraví a krásy – poradenství jako alternativní medicína, kosmetika, formování těla, detoxikace, masáže, nehtový design a další. Institut zdraví a krásy nabízí svým zákazníkům ucelený systém pro zdraví v oblasti odborného poradenství i komplexní péči v celé škále standardních postupů celostní medicíny, prověřené léčebnými postupy dlouhými staletími a současně kontrolované za použití posledních vědeckých a lékařských poznatků.

Volná místa
Volná místa
bazar