inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 22. února 2019 svátek má Petr
Vyhledat v Pozri:

Parkovací automat, vstupenkový odbavovací kartový Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Parkovací automat, vstupenkový odbavovací kartový systém ELVIS Žďár nad Sázavou

Výroba a dodávky docházkových, parkovacích a hotelových systémů s bezdotykovými čipovými kartami a odbavovací turniketové systémy. současné době společnost ELVIS patří k nejvýznamnějším dodavatelům a výrobcům bezkontaktních identifikačních a vstupních systémů v České republice. Společnost disponuje vlastními výrobními prostory s profesionálně školeným personálem a ochotnou zákaznickou podporou.

http://www.elvi.cz
Zařazena v kategori:

Výrobní činnost

Profil stránky Parkovací automat, vstupenkový odbavovací kartový

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Čárové kódy, RFID, InCAPTIO Praha
InCAPTIO dodává řešení automatické identifikacen jako čárový kód, RFID, Pick by Voice pro sběr dat z výroby, skladové operace a mobilní prodej. InCAPTIO je partnerem společností Intermec, Vocollect, Zebra, Motorola.
Výroba sprchových koutů a sanitárních zařízení. ROLTECHNIK, Třebařov
V sortimentu firmy lze najít řešení pro každou koupelnu, požadavky zákazníků lze navíc řešit i netypizovanými výrobky na míru. Sprchové kouty, vany a hydromasáže.
Výroba fasádních profilů a ozdobných prvků, MichaI Texl, Hrušovany nad Jevišovkou
Výroboa fasádních profilů, jak standardních tvarů, tak i tvarů na zakázku pro historické centra s požadavkem na zachování původních štukatur v interiérech i exteriérech.
Výrobky pro hru Geocaching Geo Gadget Litoměřice
Geo Gadget je malá rodinná firma, která nabízí prodej kvalitních potřeb vlastní výroby pro hru Geocaching. V internetovém obchodě možno zakoupit CWG, mince, razítka, travel bugy a další gadgety z prvotřídních materiálů. Veškeré zboží je vyráběno výhradně ve vlastní dílně s vysokým důrazem na kvalitu. Pokud máte zajímavý nápad, nebo chcete vyrobit speciální gadget, neváhejte se na nás obrátit.

Naše tipy:
Zkuste hledat Výroba a dodávky na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Výroba a dodávky v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Krkonoše Černá hora Krkonoše
Nabízíme ubytování v Krkonoších ve čtyřech objektech během celého roku. Stačí si vybrat termín a objekt dle Vaší představy. Většinou se jedná o samostatné objekty se zaručeným klidem a nádhernou krkonošskou přírodou v okolí. Všechny naše objekty se nachází ve městěčku Svoboda nad Úpou ve východních Krkonoších, které je ideálním východiskovým bodem ať už pro lyžování, nebo pro turistiku.
CONFIDOS JB – vedení účetnictví Praha
Kompletní vedení účetnictví a doplňkové účetní služby na profesionální úrovni za příznivé ceny. Osobní přístup ke klientům a ručení za případné chyby způsobené chybným účtováním.
On-shop.cz Internetové nákupní centrum
On-shop.cz je internetové nákupní centrum s více než 10 000 položkami zboží, z kategorií jako audio, video, foto, domácí spotřebiče, hudební nástroje, kancelářská technika, telekomunikace nebo výpočetní technika.
Matrace Ostaš CZ, český výrobce kvalitních matrací
Matrace Ostaš – kvalitní pěnové, pružinové, latexové a polyuretanové postelové matrace. Atypické rozměry matrací, matrace na míru. Otestujte si matraci v pohodlí Vašeho domova. Doprava matrací po ČR zdarma. Vysoká kvalita, nízké ceny, český výrobce.
Kempy a vše co k tomu patří
Rozhodujete se kam na dovolenou ? Co třeba pod stan. Naše stránka mapuje kempy v ČR. Kempy jsou seřazené do krajů.

Volná místa
Volná místa
bazar