inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 13. prosince 2018 svátek má Lucie
Vyhledat v Pozri:

Parkovací automat, vstupenkový odbavovací kartový Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Parkovací automat, vstupenkový odbavovací kartový systém ELVIS Žďár nad Sázavou

Výroba a dodávky docházkových, parkovacích a hotelových systémů s bezdotykovými čipovými kartami a odbavovací turniketové systémy. současné době společnost ELVIS patří k nejvýznamnějším dodavatelům a výrobcům bezkontaktních identifikačních a vstupních systémů v České republice. Společnost disponuje vlastními výrobními prostory s profesionálně školeným personálem a ochotnou zákaznickou podporou.

http://www.elvi.cz
Zařazena v kategori:

Výrobní činnost

Profil stránky Parkovací automat, vstupenkový odbavovací kartový

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Přístroje pro kardiologická vyšetření od společnosti SEIVA Praha
Společnost SEIVA se specializuje na vývoj, výrobu a servis přístrojů pro kardiologická vyšetření. Nabízíme ergometry, ultrazvuk, EKG Holter a další přístroje ve špičkové kvalitě. Navíc 4 letá záruka, pravidelný servis a kvalita podpořená příznivou cenou. Naším zákazníkem je náročný tuzemský a zahraniční zdravotnický personál, který požaduje kvalitní a spolehlivé přístroje s příjemnou a jednoduchou uživatelskou obsluhou, komplexními výstupy a kvalitním servisem.
Výroba vchodových dveří z masivu. Vltavín GATE, Praha
Vyrábíme vchodové masivní dveře výhradně ze smrkového masivu, pro náročnější klientelu na zakázku i z dubu, nabízíme dveře včetně povrchové úpravy, nebo zhotovujeme dveře dle Vašich vlastních představ a přání do různých stavebních otvorů.
Točitá schodiště JAP Přerov
Vyrábíme točitá schodiště, která jsou vhodná do exteriéru i interiéru. Točité schodiště nabízíme v celodřevěném, celokovovém či kombinovaném provedení. Tento typ schodiště je vhodný všude tam, kde je potřeba šetřit místem.
Ochranné systémy pro obráběcí stroje SONEX MECHANIC, Libuň
Společnost SONEX MECHANIC se specializuje se navýrobu ochranných systémů a komponent pro obráběcí a tvářecí stroje jako jsou: stěrače vodících ploch, roletové kryty a ohebné článkové krycí systémy.

Naše tipy:
Zkuste hledat Výroba a dodávky na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Výroba a dodávky v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Palubky, podlahovky
Nabízíme palubky, podlahovky, kuchyňská dvířka, dveře a zárubně, lamino, Durélis, OSB desky, schodišťové stupně, spárovky, PUR desky, Eurohranoly, KVH hranoly, hoblovaná prkna, terasy, obklady fasád, parapety, překližky.
Žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu Klimeš Králův Dvůr
Firma se zabývá dodávkou a montáží doplňků pro okna a dveře. Nabízíme stínící techniku českého výrobce, a to zejména žaluzie, roletky, sítě proti hmyzu. Samozřejmostí jsou vnitřní a venkovní parapety. Dále nabízíme montáž sádrokartonů a rekonstrukce.
Průmyslové těsnění, lepidla, hadice, ložiska TARGET Plus Most
Společnost TARGET Plus sídlem v Mostě se ve velmi krátké době se vypracovala mezi nejlepší dodavatele průmyslových výrobků pro mnoho set odběratelů v celém severočeském regionu i mimo něj. V naší prodejně a v našich skladech najdete především průmyslové těsnění, těsnící šňůry pro kotle, mlýny a vzduchotechniku, azbestopolymerní a bezazbestové desky, bezazbestové ucpávky pro čerpadla a další.
Nářadí velký výběr, půjčovna a bazar ručního nářadí RR Nářadí Praha
Nářadí pro profesionýly i domácí kutily. Velký výběr ručního nářadí, elektrického nářadí, aku, čerpadel, tlakových myček, zahradního nářadí a domácích potřeb. K dispozici také půjčovna nářadí a bazar. Nabízíme také grily Weber.
Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN, Praha
Bezpečnostní služby, ostraha objektů a majetku. Společnost poskytuje i dálkovou elektronickou ostrahu. Bezpečnostní kamery a další systémy jsou napojeny na pult centrální ochrany.

Volná místa
Volná místa
bazar